głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lusiaczek96

 Powiem ci coś co sam dobrze wiesz. Świat to nie samo słoneczko i tęcze. To podłe i okrutne miejsce i nieważne jaki z ciebie twardziel powali cię na kolana i tak przytrzyma jeśli na to pozwolisz. Ty ja ani nikt inny nie bije tak mocno jak życie. Ale nie chodzi o to jak mocno bijesz. Chodzi o to jak mocno możesz oberwać i ciągle przeć do przodu. Ile możesz znieść i ciągle przeć do przodu. Tak się zwycięża!   Rocky Balboa

ineedonlyyou dodano: 11 marca 2015

"Powiem ci coś, co sam dobrze wiesz. Świat to nie samo słoneczko i tęcze. To podłe i okrutne miejsce i nieważne, jaki z ciebie twardziel, powali cię na kolana i tak przytrzyma, jeśli na to pozwolisz. Ty, ja ani nikt inny nie bije tak mocno, jak życie. Ale nie chodzi o to, jak mocno bijesz. Chodzi o to, jak mocno możesz oberwać i ciągle przeć do przodu. Ile możesz znieść i ciągle przeć do przodu. Tak się zwycięża!" // Rocky Balboa

Ten sport bez wątpienia ukształtował jego charakter samozaparcie i samodyscypline. Do końca życia będzie dziękował osobom które pomogły mu w dążeniu do doskonałości. Do tego jednak jeszcze długa droga. Ale jest świadomy tego że nie ma rzeczy niemożliwych!

ineedonlyyou dodano: 7 luty 2015

Ten sport bez wątpienia ukształtował jego charakter, samozaparcie i samodyscypline. Do końca życia będzie dziękował osobom, które pomogły mu w dążeniu do doskonałości. Do tego jednak jeszcze długa droga. Ale jest świadomy tego, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Czy kiedykolwiek będzie w stanie się zmienić? Dla własnego dobra. Albo czy ktokolwiek będzie w stanie mu pomóc i zmienić go na lepsze?

ineedonlyyou dodano: 31 stycznia 2015

Czy kiedykolwiek będzie w stanie się zmienić? Dla własnego dobra. Albo czy ktokolwiek będzie w stanie mu pomóc i zmienić go na lepsze?

Objąć swoje szczęście przytulić mocno nigdy nie wypuścić ze swoich ramion...

ineedonlyyou dodano: 30 stycznia 2015

Objąć swoje szczęście, przytulić mocno, nigdy nie wypuścić ze swoich ramion...

Mam nadzieje że tym razem skończy się wszystko inaczej niż do tej pory i będziemy na prawde dobrymi znajomymi którzy mogą na sobie polegać.

ineedonlyyou dodano: 30 stycznia 2015

Mam nadzieje, że tym razem skończy się wszystko inaczej, niż do tej pory, i będziemy na prawde dobrymi znajomymi, którzy mogą na sobie polegać.

Twoja chęć życia w związku i spędzania wspólnych chwil z kimś wyjątkowym jest coraz silniejsza. W każdej napotkanej osobie płci przeciwnej widzisz coś wyjątkowego i ciągle zadajesz sobie pytanie: a może to właśnie Ta Jedyna? . Jednak przykre jest to że takie podejście coraz bardziej zatruwa Ci życie i nie pozwala normalnie rozmawiać z jakąkolwiek kobietą.

ineedonlyyou dodano: 30 stycznia 2015

Twoja chęć życia w związku i spędzania wspólnych chwil z kimś wyjątkowym jest coraz silniejsza. W każdej napotkanej osobie płci przeciwnej widzisz coś wyjątkowego i ciągle zadajesz sobie pytanie: "a może to właśnie Ta Jedyna?". Jednak przykre jest to, że takie podejście coraz bardziej zatruwa Ci życie i nie pozwala normalnie rozmawiać z jakąkolwiek kobietą.

Jeśli miałbyś żyć w zakłamanym związku to zdecydowanie wybrałbyś swoje dotychczasowe życie w samotności. Żyjąc w kłamstwie możemy nazwać się szczęśliwą osobą? Zdecydowanie nie.

ineedonlyyou dodano: 26 stycznia 2015

Jeśli miałbyś żyć w zakłamanym związku, to zdecydowanie wybrałbyś swoje dotychczasowe życie w samotności. Żyjąc w kłamstwie możemy nazwać się szczęśliwą osobą? Zdecydowanie nie.

 Jeśli jesteś w stanie powiedzieć 'żegnaj' życie już niedługo obdarzy Cie nowym niespodziewanym 'cześć'.

ineedonlyyou dodano: 26 stycznia 2015

"Jeśli jesteś w stanie powiedzieć 'żegnaj', życie już niedługo obdarzy Cie nowym, niespodziewanym 'cześć'."

Coraz częściej się uśmiechał coraz częściej szczęście gościło w jego życiu. Znalazł coś co jest dla niego całym życiem. Ale jednak mimo wszystko dalej za Nią tęsknił...

ineedonlyyou dodano: 25 stycznia 2015

Coraz częściej się uśmiechał, coraz częściej szczęście gościło w jego życiu. Znalazł coś, co jest dla niego całym życiem. Ale jednak mimo wszystko dalej za Nią tęsknił...

Mimo iż nie ma w jego życiu miłości to jest szczęśliwy realizując swoje pasje realizując się w tym co kocha robić najbardziej.

ineedonlyyou dodano: 24 stycznia 2015

Mimo, iż nie ma w jego życiu miłości, to jest szczęśliwy realizując swoje pasje, realizując się w tym, co kocha robić najbardziej.

Nie pozwól mi tu umrzeć tam musi być coś więcej.

quistram dodano: 22 stycznia 2015

Nie pozwól mi tu umrzeć, tam musi być coś więcej.

Ci którzy mają dość idą spać. Nie każdy prawo ma rano wstać.

quistram dodano: 22 stycznia 2015

Ci, którzy mają dość idą spać. Nie każdy prawo ma rano wstać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV