głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lonelynight Mam wrażenie że miłość odemnie uciekła jakby nie czuła się mile widziana. A jednak jeżeli przestanę mysleć o miłości będę niczym. Patrzę w lustro i nic nie widz

lonelynight

lonelynight.moblo.pl
Mam wrażenie że miłość odemnie uciekła jakby nie czuła się mile widziana. A jednak jeżeli przestanę mysleć o miłości będę niczym.
Mam wrażenie  że miłość odemnie... teksty

lonelynight dodano: 31 grudnia 2010

Mam wrażenie, że miłość odemnie uciekła, jakby nie czuła się mile widziana. A jednak jeżeli przestanę mysleć o miłości, będę niczym.

Patrzę w lustro i nic nie widzę... teksty

lonelynight dodano: 31 grudnia 2010

Patrzę w lustro i nic nie widzę, chyba przez całe życie byłam tylko cieniem..

Najlepszy  tak cudowny  tak... teksty

lonelynight dodano: 31 grudnia 2010

Najlepszy, tak cudowny, tak wspaniały, tak kochający, tak oddany, czuły, opiekuńczy, idealny i kurwa nie mój...

Moja natura mówi sprytnie spierdalaj... teksty

lonelynight dodano: 31 grudnia 2010

Moja natura mówi sprytnie spierdalaj Ale cenzura wytnie to więc mówię n-a-r-a!

Nienawidziłam Twojego spojrzenia... teksty

lonelynight dodano: 31 grudnia 2010

Nienawidziłam Twojego spojrzenia, nienawidziłam Twojego wyglądu, z czasem jednak się przyzwyczaiłam i pokochałam bez pamięci...

Zadziwiające jak szybko problemy... teksty

lonelynight dodano: 31 grudnia 2010

Zadziwiające jak szybko problemy uczą się pływać, później nurkować i chodzić po dnie kieliszka wcale nie znikając, zadziwiające jak szybko kończą się papierosy, a najbardziej zadziwiające jest to, że zniknąłeś równie szybko jak się pojawiłeś..

Dziękuję za to  że jesteś  za to... teksty

lonelynight dodano: 31 grudnia 2010

Dziękuję za to, że jesteś, za to, że mogę się przytulić, pocałować, dziękuję za wspaniały seks, a najbardziej Ci dziękuję za to, że Cię nie kocham..

On: czuję  że mój mózg ostatnio... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

On: czuję, że mój mózg ostatnio pracuje o 300% gorzej.Ona: chyba nie przeze mnie?On: a przez kogo? Kochanie, jesteś w każdej części mojego ciała...Ona: och...On: a w sercu i mózgu to cała siedzisz...Ona: ojej, nawet w Twoim paznokciu!On: wszędzie.Ona: Skarbie, nie chcę, byś przeze mnie zgłupiał.On: już zgłupiałem, bo nie widzę świata poza Tobą.

Boje się ze cie stracę... Nie wiem... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

Boje się ze cie stracę... Nie wiem co do mnie czujesz .. czy w ogóle coś czujesz? Boo wiesz... ja cie chyba kocham... chciałabym żebyś był teraz przy mnie ,żebyś mnie teraz wysłuchał, i nawet nic nie mówił ale tylko słuchał i był przy mnie, żebym czuła ze mogę na tobie polegać i ufać bezgranicznie... ;( chciałabym żebyś mnie teraz przytulił i powiedział że będzie dobrze.. Ze wszystko się ułoży a jutro będzie lepiej, a ty będziesz przy mnie, cały czas i będziesz mnie kochał...

 Śniłeś mi się .  I co ?... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

-Śniłeś mi się .- I co ?-Pytałeś kogo wybrać mnie czy ją,a ja odpowiedziałam że ją,myśląc że w to zaprzeczysz,a jednak nie ,powiedziałeś 'dzięki,chciałem się upewnić' i odszedłeś .

  poproszę lek przeciwbólowy.   a... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

- poproszę lek przeciwbólowy. - a na co ma być.? - na serce. - a jaki rodzaj miłości.? - wielka, bezgraniczna i nieodwzajemniona. - och, przepraszam, ale niestety wszystkie już wyszły, jest duże zapotrzebowanie

 Słyszę szumy w Pani sercu...... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

-Słyszę szumy w Pani sercu... Trzeba będzie coś na to poradzić.-Lekarstwo, które mogłoby mi pomóc pomaga już tej brunetce za oknem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV