głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lonelynight Chciałabym abyś któregoś dnia pomyślał sobie że jest taka osoba na świecie która myśli o Tobie nieustannie. Chciałabym abyś umiał dostrzec różnice między jej my

lonelynight

lonelynight.moblo.pl
Chciałabym abyś któregoś dnia pomyślał sobie że jest taka osoba na świecie która myśli o Tobie nieustannie. Chciałabym abyś umiał dostrzec różnice między jej myślami
Chciałabym abyś któregoś dnia... teksty

lonelynight dodano: 3 stycznia 2011

Chciałabym abyś któregoś dnia pomyślał sobie, że jest taka osoba na świecie, która myśli o Tobie nieustannie. Chciałabym abyś umiał dostrzec różnice między jej myślami, a innych dziewczyn. Ona kocha Cię za to jaki jesteś, a nie za to kim jesteś. Kocha Cię pomimo wszystkich sprzeczności swego serca, kocha Cię pomimo, że przez to ją znienawidzili, kocha Cię, bo jesteś jej życiem, nadzieją, światełkiem w ciemnym tunelu, w którym nie raz się pogubiła. Ona wie, że nigdy nie będzie Cię mieć, wie o tym doskonale. Wciąż karmi swój umysł kłamstwami. Spokojnie, będzie dobrze.

Doceniać te dni  które już się... teksty

lonelynight dodano: 3 stycznia 2011

Doceniać te dni, które już się nie powtórzą, żyć tu i teraz, wieczność to dla mnie za dużo! Cisza przed burzą, znam już czas i miejsce, mówię to jemu szczerze: Posłuchaj, jesteś wszystkim, czego mi trzeba by zapomnieć o kłopotach. Stąpam po ziemi twardo, ale z głową w obłokach.

I niby nie pisaliśmy o niczym... teksty

lonelynight dodano: 3 stycznia 2011

I niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi, kiedy widziałam jak świeci się okienko w telefonie, gdy przyszedł SMS od Ciebie.

Nasze wspólne zdjęcie na tapecie w... teksty

lonelynight dodano: 3 stycznia 2011

Nasze wspólne zdjęcie na tapecie w telefonie, napis na trampkach, nuty twojego ulubionego zespołu - to wszystko przypomina mi, że kiedyś istniałeś, i gotowa byłam dla ciebie popełnić najgłupsze szaleństwo.

Po każdym rozczarowaniu  zawodzie... teksty

lonelynight dodano: 3 stycznia 2011

Po każdym rozczarowaniu, zawodzie miłosnym, w sercu kobiety pojawiają się rany, których zasklepianie trwa czasem całe lata. Trudno pokochać kogoś innego, gdy poprzedni związek nie jest jeszcze domknięty, gdy myślami wracamy do byłego partnera. Czasem ktoś, kogo kochamy tkwi w naszym sercu jak drzazga, której wyjąć niepodobna.Serce kobiety, to często delikatne poletko przeorane bliznami, pozostawionymi przez domorosłych chirurgów: Don Juanów, Piotrusiów Panów i innych, wszelkiej maści krętaczy i nieudaczników.

Duma? Moje obojętne przechodzenie... teksty

lonelynight dodano: 3 stycznia 2011

Duma? Moje obojętne przechodzenie obok Niego, udawanie, że nie chcę posłać mu uśmiechu, nie odezwanie się, gdy mówił.Robienie tego wszystkiego, czego potem żałuję i co zaprzecza temu, że jestem w Nim absolutnie zakochana.

To nieprawda  że od miłości blisko... teksty

lonelynight dodano: 3 stycznia 2011

To nieprawda, że od miłości blisko do nienawiści. Rozdziela je chiński mur z wartownikami co 5 metrów.

Widzisz mnie.?Tak.?To dobrze  bo... teksty

lonelynight dodano: 3 stycznia 2011

Widzisz mnie.?Tak.?To dobrze, bo chcę powiedzieć jak bardzo Cię nienawidze,a później pocałować i powiedzieć , że bardzo Cię kocham.

Każdy interesuje się wszystkim... teksty

lonelynight dodano: 3 stycznia 2011

Każdy interesuje się wszystkim, nawet tym z kim sypia jego sąsiadka, ale rzadko sobą i własną rodziną, nie dostrzegając swoich wad i problemów.

Super.. Czekam Na Resztę    teksty lonelynight dodał komentarz: Super.. Czekam Na Resztę ;] do wpisu 1 stycznia 2011
Drogi Panie. To co Pan ma po lewej... teksty

lonelynight dodano: 31 grudnia 2010

Drogi Panie. To co Pan ma po lewej stronie klatki piersiowej to serce. I tego czasami należy używać..

'Ustawiłam się w kolejkę po jego... teksty

lonelynight dodano: 31 grudnia 2010

'Ustawiłam się w kolejkę po jego serce i przysięgam, w dłuższej kolejce odkąd żyję, nigdy nie stałam.' :/

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV