głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lonelynight

Masz tylko jedną wadę: brak Ci zalet.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Masz tylko jedną wadę: brak Ci zalet.

 Witaj ciekawa jestem jak układa Ci się życie? Czy wszystko leży na właściwym miejscu? Czy nikt znowu nie zrobił Ci bałaganu? A może ktoś już posprzątał zdmuchnął z Twojej duszy kurz po mnie starł moją szminkę z Twojej szyi  wypił słodkie wspomnienia z mojego kubka  robi Ci kanapki z czymś innym. Nie  to nie tak  że tęsknię. Ja po prostu mam dobrą pamięć. Dokładnie rok temu miłość zrównała niebo z ziemią w naszych oczach  pamiętasz?  Szepty Charlotte a u nas to nie rok to sześć równych roków..

legalove dodano: 1 tydzień temu

"Witaj, ciekawa jestem jak układa Ci się życie? Czy wszystko leży na właściwym miejscu? Czy nikt znowu nie zrobił Ci bałaganu? A może ktoś już posprzątał, zdmuchnął z Twojej duszy kurz po mnie, starł moją szminkę z Twojej szyi, wypił słodkie wspomnienia z mojego kubka, robi Ci kanapki z czymś innym. Nie, to nie tak, że tęsknię. Ja po prostu mam dobrą pamięć. Dokładnie rok temu miłość zrównała niebo z ziemią w naszych oczach, pamiętasz?" ~ Szepty Charlotte [a u nas to nie rok, to sześć równych roków..]

 Take away all the tears. Take away all the sorrow. Holding me back from you. Take me down break me down hold me down. Can't fight back when you can't come around

legalove dodano: 8 kwietnia 2017

--Take away all the tears. Take away all the sorrow. Holding me back from you. Take me down, break me down, hold me down. Can't fight back when you can't come around--

Biochemia dowodzi że nie ma różnicy pomiędzy miłością a dużą tabliczką czekolady.

legalove dodano: 8 kwietnia 2017

Biochemia dowodzi, że nie ma różnicy pomiędzy miłością a dużą tabliczką czekolady. ;]

Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć co trwa a co przeminęło. I czasami ustalić czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.

legalove dodano: 8 kwietnia 2017

Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.

Życie jest zabawne prawda? Kiedy już myślisz że wszystko sobie poukładałeś kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym że nareszcie wiesz w którym kierunku zmierzasz ścieżki stają się kręte drogowskazy znikają wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata północ staje się południem wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić.

legalove dodano: 8 kwietnia 2017

Życie jest zabawne, prawda? Kiedy już myślisz, że wszystko sobie poukładałeś, kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym, że nareszcie wiesz, w którym kierunku zmierzasz, ścieżki stają się kręte, drogowskazy znikają, wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata, północ staje się południem, wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić.

 Im więcej widzę tym mniej rzeczy jestem pewien.  John Lennon

legalove dodano: 6 kwietnia 2017

"Im więcej widzę, tym mniej rzeczy jestem pewien." | John Lennon

 Mój świat składał się z słów których on nie powiedział i nigdy nie powie prawdopodobnie nigdy nawet nie wbiegną mu do głowy. Zmyśliłam sobie to wszystko dopowiedziałam grzałam się iluzją grzałam się słodkim kłamstwem leżącym po drugiej stronie łóżka grzałam się jak termoforem. Nie zauważyłam że woda wystygła. Nie powinno być mi przykro ale jest.  Charlotte Nieszyn Jasińska

legalove dodano: 6 kwietnia 2017

"Mój świat składał się z słów, których on nie powiedział i nigdy nie powie, prawdopodobnie nigdy nawet nie wbiegną mu do głowy. Zmyśliłam sobie to wszystko, dopowiedziałam, grzałam się iluzją, grzałam się słodkim kłamstwem leżącym po drugiej stronie łóżka, grzałam się jak termoforem. Nie zauważyłam, że woda wystygła. Nie powinno być mi przykro, ale jest." Charlotte Nieszyn Jasińska

 Lubię gdy mówisz że mnie kochasz bo przecież są bajki z których nigdy się nie wyrasta.

legalove dodano: 6 kwietnia 2017

"Lubię, gdy mówisz, że mnie kochasz, bo przecież są bajki, z których nigdy się nie wyrasta."

Bywają wielkie zbrodnie na świecie ale chyba największą jest zabić miłość.

legalove dodano: 6 kwietnia 2017

Bywają wielkie zbrodnie na świecie, ale chyba największą jest zabić miłość.

 Już nie będę z Tobą kłócić się  i tak nigdy nie mam racji. Wydawać by się mogło że  jesteśmy źle dobrani. Najgorsze jest jednak to  Twoje rozczarowanie  wiem zapomniałem Ci powiedzieć że  jestem zakochana..

legalove dodano: 6 kwietnia 2017

"Już nie będę z Tobą kłócić się, i tak nigdy nie mam racji. Wydawać by się mogło, że jesteśmy źle dobrani. Najgorsze jest jednak to Twoje rozczarowanie, wiem zapomniałem Ci powiedzieć, że jestem zakochana.."

Zapomnę o tym jak wyglądałeś jak smakowałeś jak się uśmiechałeś jak brzmiał Twój głos jak odurzał Twój zapach jak dotykałeś mojego policzka jak poruszałeś moje serce.  Zapomnę o tym jak bardzo za Tobą tęskniłam i dlaczego. Zapomnę o każdej rzeczy wymażę Cię z pamięci z myśli i wierszy. Wmówię sobie że nigdy Cię nie było.

legalove dodano: 6 kwietnia 2017

Zapomnę o tym jak wyglądałeś, jak smakowałeś, jak się uśmiechałeś, jak brzmiał Twój głos, jak odurzał Twój zapach, jak dotykałeś mojego policzka, jak poruszałeś moje serce. Zapomnę o tym jak bardzo za Tobą tęskniłam i dlaczego. Zapomnę o każdej rzeczy, wymażę Cię z pamięci, z myśli i wierszy. Wmówię sobie, że nigdy Cię nie było.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV