głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lonelynight Skazałam zabrać ją z moich oczu krzycząc że zaraz nie wytrzymam. nie byłam w stanie patrzeć na kogoś kto zabrał mi powód do uśmiechu. kogoś dzięki komu miałam p

lonelynight

lonelynight.moblo.pl
Skazałam zabrać ją z moich oczu krzycząc że zaraz nie wytrzymam. nie byłam w stanie patrzeć na kogoś kto zabrał mi powód do uśmiechu. kogoś dzięki komu miałam powód
Skazałam zabrać ją z moich oczu... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

Skazałam zabrać ją z moich oczu, krzycząc, że zaraz nie wytrzymam. nie byłam w stanie patrzeć, na kogoś kto zabrał mi powód do uśmiechu. kogoś, dzięki komu miałam powód do codziennego oddychania. gdyby mnie wtedy, od niej nie odciągnęli ... stałaby się sprawiedliwość. odebrałabym jej życie. tak samo, jak ona odebrał je mnie.

Cała roztrzęsiona błagałam  abyś... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

Cała roztrzęsiona błagałam, abyś płakał moimi łzami. krzyczałam do Ciebie z nadzieją, że wykażesz jakiekolwiek oznaki życia. trzymając Twoją głowę na kolach, tuliłam się do Twojej klatki piersiowej, która stanęła w miejscu. słyszałam tylko Twoje ustające tętno. patrząc w Twoje nieruchome już źrenice, modliłam się bezustannie do Boga, aby nie odbierał mi Ciebie. aby nie odbierał mi życia.

  ale wiesz.. moje życie do jeden... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

- ale wiesz.. moje życie do jeden wielki problem, więc kolejny problem do mojej kolekcji to nie problem.- zbierasz problemy ?- zbieram, mam już sporo. A Ty jesteś na samym początku mojej listy TOP. ;]

Właśnie w takich chwilach  chwilach... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

Właśnie w takich chwilach, chwilach smutku zdajesz sobie sprawę jak bardzo brakuje ci drugiej osoby..Osoby którą kochasz a która nie może być teraz przy tobie... Dążysz do niej myślami, wołasz aby była z tobą ale wiesz że to teraz nie możliwe a ty musisz się z tym pogodzić przetrwać te chwile, bo wiesz ze skoro teraz jest złe to jutro będzie lepiej.. Boo przecież nie można ciągle cierpieć.. w końcu nadchodzi ulga w cierpieniu... Kiedyś to nie kończy . Może nie teraz, może nie dziś nie jutro ale kiedyś na pewno ....

Kim dla mnie jesteś ? Pomarańczą !... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

Kim dla mnie jesteś ? Pomarańczą ! - bo to mój ulubiony owoc. Jesteś kawą o poranku, jesteś nocą, w której nie ma czasu na sen. W dzień jesteś moim słońcem, w nocy gwiazdami. Jesteś najwspanialszym chłopakiem, największym skarbem. Jesteś słodki jak czekolada albo wata cukrowa. Czasami kwaśny, jak dobre żelki. Jak nikt potrafisz mnie rozśmieszyć. Kiedy jestem smutna, jesteś moim misiem. jesteś powodem szczęścia, moją miłością. Zachwycasz swoim ciepłem, pocałunkami, zrozumieniem, spojrzeniem... Z Tobą mój świat nabiera barw. uwielbiam jak mnie przytulasz i całujesz... I... Kocham Cię jak nikt na świecie !

Pokazałeś palcem na jedną z... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

Pokazałeś palcem na jedną z dziewczyn, mówiąc do kolegów, że Ci się podoba. Odruchowo zaczęłam analizować jej wygląd, sposób bycia i gesty. Starałam się do niej upodobnić. Pomimo tego, że obiecałam sobie, nigdy nie zmieniać się dla mężczyzny. Doskonale wiedząc, że i tak nie dostrzeżesz mojego poświęcenia

Nienawidzę Cię za to  że gdy... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

Nienawidzę Cię za to, że gdy idziesz ze swoją dziewczyną za rękę czule ją obejmując, puszczasz do mnie oczko bądź zalotnie się uśmiechasz. nienawidzę Cię za to, że robisz mi tą chorą nadzieję, pobudzając moją naiwność nawet w tych najmniej odpowiednich momentach.

Za bardzo się napracowała nad tym... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

Za bardzo się napracowała nad tym, aby go zdobyć, żeby teraz go zostawić pomimo tego jaką okazał się pomyłką. przecież nie może mi dać tej chorej satysfakcji. lepiej udawać plastikową miłość niż patrzyć, jak cieszy się nią ktoś inny. ktoś z kim się o nią walczyło.

Wyszedł trzaskając drzwiami... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

Wyszedł trzaskając drzwiami, ówcześnie tłumacząc, że zbyt trudno jest ją kochać. w tym samym momencie, spadła ich wspólna fotografia. symbolizująca jeden z najszczęśliwszych momentów w jej życiu. leżąca obok jej łóżka na szafce nocnej. ramka rozpadła się na miliardy małych kawałeczków. zupełnie jak jej nadzieje. zupełnie jak ona sama.

Zachód słońca  jakaś polana.... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

Zachód słońca, jakaś polana. Gdzieś niedaleko ich miasteczka.. On siedzi oparty o drzewo, trzyma ją w objęciach i śpi. A ona? Jest bezkreśnie szczęśliwa, czuje się tak cholernie bezpieczna jak z nikim. Słodki zapach szczęścia unosi się w powietrzu a ona tonie w ramionach swojego anioła. ; )

  Ja już nie mam siły... Tak wiele... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

- Ja już nie mam siły... Tak wiele chciałbym zmienić w swoim życiu...- Żartujesz ?- Nie.. Dlaczego tak uważasz ?- Bo ja tego nie rozumiem... Dobrze mi tu i teraz, niczego nie chcę zmieniać, na zawsze chcę pozostać w swoim świecie! Dziś jesteśmy, jutro może nas nie być! I może dziś nie masz siły, ale każdy następny dzień ją nam daje !

  ja nie potrafiłam . Na szczęście... teksty

lonelynight dodano: 30 grudnia 2010

- ja nie potrafiłam . Na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi, którzy pokazali mi jak się śmiać, kochać, jak czuć się szczęśliwą ..-..to pewnie nauczyli Cię też i płakać..- nie płakać nauczyłam się sama ... wtedy gdy odeszli bez słowa pożegnania ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV