głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lonelynight ja nie potrafiłam . Na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi którzy pokazali mi jak się śmiać kochać jak czuć się szczęśliwą .. ..to pewnie nauczyli

lonelynight

lonelynight.moblo.pl
ja nie potrafiłam . Na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi którzy pokazali mi jak się śmiać kochać jak czuć się szczęśliwą .. ..to pewnie nauczyli Cię t
  ja nie potrafiłam . Na szczęście... teksty

lonelynight dodano: 27 grudnia 2010

- ja nie potrafiłam . Na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi, którzy pokazali mi jak się śmiać, kochać, jak czuć się szczęśliwą ..-..to pewnie nauczyli Cię też i płakać..- nie płakać nauczyłam się sama ... wtedy gdy odeszli bez słowa pożegnania ..

 W Moim zamku ze szkła wszystko jest... teksty

lonelynight dodano: 27 grudnia 2010

-W Moim zamku ze szkła wszystko jest przezroczyste.-Na przykład ?-Okna zrobione są z łez.-A mury ?-Z duszy.-Jak z duszy? Duszy nie ma! I co wszyscy sobie mogą tam wejść ?-Tak, bo to właśnie o to chodzi. Każdy książę jest mile widziany.-A drzwi ?-Z serca. -Ej. Mówiłaś ze wszystko jest przezroczyste . -No tak, Bo moje serce jest dziurawe, całe z ran .

 Pytasz mnie czemu na Ciebie cały... teksty

lonelynight dodano: 27 grudnia 2010

-Pytasz mnie czemu na Ciebie cały czas patrzę.. Po prostu kocham na Ciebie patrzeć.-Ale mnie to trochę krępuje.-A mnie krępuje ta Twoja cholerna obojętność.-A może ja tak dobrze ukrywam swoje uczucia?-Jak to?

  Szukam ideału ...  No to... teksty

lonelynight dodano: 27 grudnia 2010

- Szukam ideału ...- No to powodzenia, za 60 lat otworzysz pudło z napisem " Moje dawne miłości " i wiesz co znajdziesz ? Kurz moja droga, kurz..

  Może masz rację.. Ale napewno... teksty

lonelynight dodano: 27 grudnia 2010

- Może masz rację.. Ale napewno jest jakaś rzecz która Cię dręczy.. Napewno jest coś, co chciałabyś zmienić...- Tak.. jest jedna.. Nawet nie wyobrażasz sobie, jak bardzo chciałabym żebyś mnie pokochał...

  Ja już nie mam siły... Tak wiele... teksty

lonelynight dodano: 27 grudnia 2010

- Ja już nie mam siły... Tak wiele chciałbym zmienić w swoim życiu...- Żartujesz ?- Nie.. Dlaczego tak uważasz ?- Bo ja tego nie rozumiem... Dobrze mi tu i teraz, niczego nie chcę zmieniać, na zawsze chcę pozostać w swoim świecie! Dziś jesteśmy, jutro może nas nie być! I może dziś nie masz siły, ale każdy następny dzień ją nam daje !

  Chcesz ze mną spać? Dziewczyny... teksty

lonelynight dodano: 27 grudnia 2010

- Chcesz ze mną spać? Dziewczyny są obłędne. Ja zastanawiałbym się godzinami, tygodniami, miesiącami, zanim bym wypowiedział takie zdanie. Ona rzuciła je najnaturalniej w świecie, jak gdyby nigdy nic. Każdy z nas miał okazję doświadczyć tego na własnej skórze. Nieraz zdarzyło skarżyć we łzach: “Cierpię z powodu miłości, która tego niewar­ta”. Cierpimy, bo czujemy, że dajemy więcej, niż otrzymujemy w zamian. Cierpimy, bo nasza miłość jest nie doceniana. Cierpimy, bo nie udaje nam się narzucić naszych reguł gry.

  Cześć. Jestem Piotrek!   Cześć... teksty

lonelynight dodano: 27 grudnia 2010

- Cześć. Jestem Piotrek! - Cześć, a ja Asia. - Będziesz moją dziewczyną? - Pewnie. Wzięli się za rączkę i pobiegli razem na huśtawkę. Bo w przedszkolu wszystko było łatwiejsze.

Bogowie grają w kości i nie pytają... teksty

lonelynight dodano: 27 grudnia 2010

Bogowie grają w kości i nie pytają wcale, czy chcesz przyłączyć się do gry. Jest im obojętne, że właśnie porzuciłeś kogoś, dom, pracę, karierę czy marzenia. Bogowie kpią sobie z twojego poukładanego życia, w którym każde pragnienie można osiągnąć wytężoną pracą i wytrwałością. Bogowie nie przejmują się zbytnio ani naszymi planami na przyszłość, ani oczekiwaniami. Gdzieś we wszechświecie rzucają kości, i przypadkiem wypada twoja kolej. I odtąd zwyciężyć lub przegrać – to tylko kwestia szczęścia.

Czasami brakuje mi Twojego uśmiechu... teksty

lonelynight dodano: 27 grudnia 2010

Czasami brakuje mi Twojego uśmiechu, ale to tylko czasem. Bo tylko tęsknie za Tobą, ale już Cię nie kocham. Nie martw się.

Tak  nie potrafię z tym skończyć.... teksty

lonelynight dodano: 27 grudnia 2010

Tak, nie potrafię z tym skończyć. Moje nogi nie będą smukłe tak jak u aktorek czy u anorektyczkowatych modelek. Tak, znów masz rację- nie potrafię tego zmienić. Prawdopodobnie moje brwi są krzywe, a jedno oko większe od drugiego. Ale za to rzęsy to już inna historia. Jeśli cię to interesuje to prawdopodobnie nie zmienisz toku mojego myślenia, nie wybijesz z głowy durnych marzeń i nie zmienisz rytmu pracy serca. Tak, może masz rację. Może się znajdzie ktoś, kto nie będzie chciał przy mnie majstrować. Być może będę dla niego idealna pozostając przy tym sobą. Tak, wiem że coś ci tu nie pasuje- słowa "być może" na początku zdania. cz2..

Prawdopodobnie nie jestem idealna i... teksty

lonelynight dodano: 27 grudnia 2010

Prawdopodobnie nie jestem idealna i być może daleko mi do klasycznej piękności. Zazwyczaj nie potrafię się idealnie pomalować i zbyt często 15-latki są lepiej pomalowane ode mnie. Nigdy nie miałam pięknej figury i prawdopodobnie nigdy jej nie osiągnę. Zawsze będę widziała w sobie wady, a gdy ktoś zapyta się o jakąś zaletę to odpowiem śmiechem. Moje paznokcie są poobgryzane z poobrywanymi skórkami wokół nich. cz1

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV