głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liirycznaaterrorystka To nie Ty będziesz go pocieszać w chwili smutku nie Ty wtulisz się w niego jak w najdroższy skarb nie Ty wywołasz uśmiech na jego twarzy ten najpiękniejszy nie

liirycznaaterrorystka

liirycznaaterrorystka.moblo.pl
To nie Ty będziesz go pocieszać w chwili smutku nie Ty wtulisz się w niego jak w najdroższy skarb nie Ty wywołasz uśmiech na jego twarzy ten najpiękniejszy nie Ty
To nie Ty będziesz go pocieszać w... teksty

liirycznaaterrorystka dodano: 9 luty 2012

To nie Ty będziesz go pocieszać w chwili smutku, nie Ty wtulisz się w niego, jak w najdroższy skarb, nie Ty wywołasz uśmiech na jego twarzy, ten najpiękniejszy nie Ty będziesz tonęła w głebinach jego oczu, nie Ty będziesz powodem jego myśli rano i tuż przed snem. Ciebie w jego życiu nie ma już na pierwszym miejscu. - Na własne życzenie.

I dobrze robisz    teksty liirycznaaterrorystka dodał komentarz: I dobrze robisz ;) do wpisu 9 luty 2012
Kocham... teksty liirycznaaterrorystka dodał komentarz: Kocham... do wpisu 9 luty 2012
Siedząc z podkulonymi nogami  w... teksty

liirycznaaterrorystka dodano: 9 luty 2012

Siedząc z podkulonymi nogami, w spodniach od dresu, szarej bluzie z kapturem, rozpuszczonymi włosami, twarzą bez grama makijażu, paznokciach pociągniętymi tylko odżywką, przypominam sobie siebie sprzed miesiąca. Szczęśliwą, z uśmiechem na twarzy, i tą świadomością, że jestem dla Ciebie ważniejsza od innych.

Czasami na przekór ludziom  zróbmy... teksty

liirycznaaterrorystka dodano: 9 luty 2012

Czasami na przekór ludziom, zróbmy coś szalonego. Czasami na przekór światu, porzućmy żelazne zasady. Czasami na przekór muzyki, zatańczy do rytmu naszych serc. Czasami na przekór nas samych, otwórzmy się i porozmawiajmy o uczuciach.

Jest noc  taka jak zawsze.  Jest... teksty

liirycznaaterrorystka dodano: 9 luty 2012

Jest noc, taka jak zawsze. Jest księżyc co stale świeci. Są gwiazdy co wciąż migoczą, ale czegoś tu brak - nie ma już nas. "

Zatapiam się w czekoladowej masie... teksty

liirycznaaterrorystka dodano: 9 luty 2012

Zatapiam się w czekoladowej masie nutelli myśląc, że poczuję się cholernie szczęśliwa.

Cała prawda    teksty liirycznaaterrorystka dodał komentarz: Cała prawda ;) do wpisu 8 luty 2012
Cudne teksty liirycznaaterrorystka dodał komentarz: Cudne do wpisu 7 luty 2012
Dlaczego nie chciałam wrócić ? Bo... teksty

liirycznaaterrorystka dodano: 7 luty 2012

Dlaczego nie chciałam wrócić ? Bo raz dałeś mi odczuć swoją wątpliwość w uczuciach. Wystarczył raz żeby moja pewność, bezpieczeństwo i zaufanie uciekły. To jest ta rzecz po której nic nie jest jak wcześniej, dlatego po jej zdarzeniu nie mogłam powrócić do tego co było, bo tego już nie ma. Po wypowiedzeniu tego następował powolny koniec..

Za słowami  nie chcę tego   nie... teksty

liirycznaaterrorystka dodano: 7 luty 2012

Za słowami "nie chcę tego", nie było pustych uczuć, poczucia tak zwanego "mam wyjebane", czy chociażby satysfakcji. Za nimi tliło się niewiele ale prawdziwe"Kocham Cię", kilkadziesiąt "naprawdę nie chcę tego pisać, ale inaczej nie mogę ", kilkaset "Dlaczego to musiało się tak potoczyć", miliony "Tego już nie będzie" i miliardy "..a było tak pięknie".

Nocą liczą się tylko uczucia.... teksty

liirycznaaterrorystka dodano: 7 luty 2012

Nocą liczą się tylko uczucia. Wtedy czujemy najbardziej. Widzimy dokładnie czego nam brak, wspominamy to co już było i łapie nas dziwny skurcz przeszywający całe ciało. Coś, co nie daje nam spokoju, zaczynamy zastanawiać się bardziej czemu tak się dzieje, znowu wspominamy, przed oczami stają łzy i wtedy nie potrzeba więcj pytań to tylko tęsknota.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV