głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bibliograffia Zmieniło się moje podejście ale nie uczucia. haha D no to nieźle D łoo D gratuluję napiszesz coś więcej? Możesz dolecieć papierowym samolotem na księżyc jeśli b

bibliograffia

bibliograffia.moblo.pl
Zmieniło się moje podejście ale nie uczucia.
Zmieniło się moje podejście ale... teksty

bibliograffia dodano: 19 luty 2012

Zmieniło się moje podejście, ale nie uczucia.

haha D no to nieźle D teksty bibliograffia dodał komentarz: haha ;D no to nieźle ;D do wpisu 18 luty 2012
łoo D gratuluję  napiszesz coś więcej? teksty bibliograffia dodał komentarz: łoo ;D gratuluję ;) napiszesz coś więcej? do wpisu 18 luty 2012
Możesz dolecieć papierowym... teksty

bibliograffia dodano: 17 luty 2012

Możesz dolecieć papierowym samolotem na księżyc, jeśli bardzo tego chcesz.

Już prawie zapomniałem jak brzmiał... teksty

bibliograffia dodano: 16 luty 2012

Już prawie zapomniałem jak brzmiał Twój głos bez tego dziwnego akcentu... Zmieniłaś się, wciągnął Cię ten wielki świat, a ja zostałem sam tutaj, w tym "kraju bez perspektyw".. Może i tak jest, ale czy to nie tu się poznaliśmy? Tu urodziło się każde z nas i tu zrodziła się nasza miłość, którą Ty zadusiłaś w tej "lepszej części ziemi"... Dlaczego to robisz? Przecież dobrze wiem, że mogłabyś wrócić... Problem w tym, że nie chcesz, prawda? Może nie masz do kogo?... Nasze serca wciąż są jednością, ale Ty już nie zważasz na serce. Ważne jest to, kim teraz jesteś... Tylko kim? Nie wiem, bo Twoja nieobecność przysłania dosłownie wszystko. Powiem jedno - wróć, proszę - choćby na chwilę, jeden dzień.

Kocham Cię tyle w temacie. teksty

bibliograffia dodano: 14 luty 2012

Kocham Cię, tyle w temacie.

 1 O 5 byłem już u Ciebie.... teksty

bibliograffia dodano: 2 luty 2012

[1] O 5 byłem już u Ciebie. Przywitałaś mnie uśmiechem ale w Twoich oczach widać było łzy. Usiadłem obok a Ty przytuliłaś się do mnie prawie łamiąc mi żebra. "Niech ten dzień się nie kończy" szepnęłaś a po Twoich policzkach spłynęły łzy. Pocałowałem Cię i trzymając Twoją dłoń obiecałem, że to przetrwamy, a jednak bałem się - nie miałem pewności czy to zależy ode mnie. Poszliśmy w te wszystkie miejsca, które nazywaliśmy naszymi, zrobiliśmy sobie setki zdjęć: to byłby jeden z naszych najlepszych dni, gdyby nie ta pierdolona świadomość, że już jutro nie będzie Cię obok, gdyby nie to: że za chwilę mieliśmy rozstać się na tak długo. Później od razu nadeszła pustka. Myślałem, że to będzie wyglądało inaczej: że będę się spotykał z kumplami i nawet nie zauważę, a Ty wrócisz. / bibliograffia.

 2 Jest inaczej  dziś mija rok od... teksty

bibliograffia dodano: 2 luty 2012

[2] Jest inaczej - dziś mija rok od tamtego dnia a ja czuję, jakby zdążyła upłynąć już wieczność choć z drugiej strony wciąż nie potrafię tego ogarnąć. Zasypiając szepczę do poduszki, żebyś już wróciła, zresztą cały czas powtarzam to w myślach i kiedy słyszę Twój głos - wciąż tak ciepły i bliski memu sercu nie czuję Twojej obecności tam, wręcz przeciwnie - wtedy dopiero uświadamiam sobie jak bardzo Cię nie ma. Zanim wyjechałaś rozróżniałem 2 kolory: biały i czarny, ale teraz nie znam już żadnego - nie wiem co jest dobre a co złe. Z jednej strony cieszę się, że mamy siebie i że jeśli przetrwamy tę próbę - jesteśmy wstanie znieść wszystko - z drugiej, ta pewność wcale nie jest mi potrzebna, nie za cenę tylu zmarnowanych dni - życie jest za krótkie by być osobno. / bibliograffia.

Chciałbym przypomnieć sobie jak... teksty

bibliograffia dodano: 30 stycznia 2012

Chciałbym przypomnieć sobie jak błyszczą Twoje oczy kiedy na mnie patrzysz.

I powiem Ci mała że bez Ciebie... teksty

bibliograffia dodano: 29 stycznia 2012

I powiem Ci mała, że bez Ciebie już nawet słońce zblakło.

Ludzie mówią że się zmieniłem... teksty

bibliograffia dodano: 29 stycznia 2012

Ludzie mówią, że się zmieniłem, olewam przyjaciół, rodzinę, szkołę, treningi. Mówią, że uzależniłem się od komputera, jakby nie wiedzieli, że wciąż czekam na wiadomość od Ciebie. Ale Ty masz już swoje życie, nowych przyjaciół, inne zajęcia - dobrze, że sobie radzisz, ale ja tak nie potrafię i choćbyś nie wiem jak bardzo mnie prosiła, żebym wyszedł z domu, żebym znów zaczął żyć - nigdy nie wyrwę się od Twojej nieobecności, której chyba zapomniałaś ze sobą zabrać. Nawet kiedy wychodzę wciąż patrzę na telefon, bo może nie słyszałem jak dzwonisz, może w końcu odpisałaś na mojego sms'a. Każde miejsce przypomina mi Ciebie ale wiem, że muszę z tym żyć, kiedyś wrócisz, choć wątpię, że jeszcze do mnie - nie jestem już pewien Twoich uczuć, niczego nie jestem pewien - nie powiem Ci o tym, bo nie chcę Cię zranić ale tracę nadzieję i co gorsze - czuję, że tracę też Ciebie. / bibliografia.

Pamiętam jeszcze tamten dzień... teksty

bibliograffia dodano: 29 stycznia 2012

Pamiętam jeszcze tamten dzień - spotkaliśmy się w parku. Czułem, że coś jest nie tak. Kiedy mnie zobaczyłaś pochyliłaś głowę, przykrywając twarz błyszczącymi w słońcu włosami. Nie podbiegłaś do mnie jak zwykle, nie pocałowałaś, nie powiedziałaś nawet słowa. Kiedy usiadłem obok Ciebie wzięłaś mnie za rękę i nieśmiało podniosłaś oczy, które złamały mi serce spojrzeniem przepełnionym bólem. - muszę ci o czymś powiedzieć - zaczęłaś po czasie, który wtedy wydawał się graniczyć z wiecznością. Spojrzałem na Ciebie a po Twoich jasnych policzkach spłynęły łzy.. - Tomek.. ja muszę wyjechać - mówiłaś ale ja nie rozumiałem - daleko, nie wiem na jak długo, ale jeśli na mnie poczekasz to obiecuję, że wrócę i wtedy będziemy razem już zawsze. -kontynuowałaś rozszarpując słowami wszystkie nasze plany, cały mój świat...Wiedziałem, że nie powinienem ale nie potrafiłem nawet wydusić z siebie słowa, nie wytrzymałem, wstałem i odszedłem, nie świadomy tego, że jutro zobaczę Cię ostatni raz. / bibliograffia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV