głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
levelhard Powiedz co kryje się w tych rozszerzonych źrenicach kiedy wpatrujesz się we mnie. Powiedz dlaczego Twoje usta aż kipią by poczuć smak moich ust. Powiedz czemu T

levelhard

levelhard.moblo.pl
Powiedz co kryje się w tych rozszerzonych źrenicach kiedy wpatrujesz się we mnie. Powiedz dlaczego Twoje usta aż kipią by poczuć smak moich ust. Powiedz czemu Twoje
Powiedz  co kryje się w tych... teksty

levelhard dodano: 16 marca 2013

Powiedz, co kryje się w tych rozszerzonych źrenicach, kiedy wpatrujesz się we mnie. Powiedz, dlaczego Twoje usta, aż kipią by poczuć smak moich ust. Powiedz, czemu Twoje dłonie błądzą tak obsesyjnie po moim ciele. Powiedz, dlaczego Twoje serce momentalnie przyspiesza swe bicie, gdy zbliżam się do Twej klatki piersiowej. Powiedz, czemu Twe spojrzenie jest takie euforyczne, pełne emocji, a zarazem przeszywające na wskroś. Powiedz, dlaczego masz w sobie delikatną nutę tajemniczości. Powiedz, czemu jesteś istotą jednocześnie idealną i perfekcyjną zarazem. Proszę, powiedz mi dlaczego..

Straciłam równowagę. Zlatuję w... teksty

levelhard dodano: 15 marca 2013

Straciłam równowagę. Zlatuję w wir przepaści, z którego nie ma już wyjścia. Nie ma już dla mnie ratunku. To niemożliwe.

Co zrobisz  gdy pojawię się przed... teksty

levelhard dodano: 15 marca 2013

Co zrobisz, gdy pojawię się przed Twoimi oczyma? Co poczujesz widząc mnie zapłakaną i cholernie drżącą z zimna? Powiesz coś? Czy może czule przytulisz? Może zaczniesz krzyczeć, że to nie ma sensu. Może zaczniesz powtarzać mi znów, że jestem naiwna i głupia. Może każesz mi odejść. Może nie chcesz nigdy więcej na mnie patrzeć. Odejdę. Nie będę czuła już niczego. Będę pusta, moje serce będzie puste. Będę ogołocona z uczuć. Nie będę miała nic. Będę nikim.

Mam nadzieję. A Ty jej nie masz?... teksty

levelhard dodano: 14 marca 2013

Mam nadzieję. A Ty jej nie masz? Opowiedz mi, w jaki sposób żyjesz. W jaki sposób kochasz. W jaki sposób jesteś jeszcze na tym świecie. W jaki sposób patrzysz. W jaki sposób trwasz przy mnie. Opowiedz..

Czy czujesz coś jeszcze? Choć... teksty

levelhard dodano: 14 marca 2013

Czy czujesz coś jeszcze? Choć odrobinę? Powiedz coś. Nie słyszę żadnego słowa padającego z Twoich ust. Milczysz. Czy jest coś nie tak? Proszę, odpowiedz..

Jestem. Płaczę. Cierpię. Krzyczę.... teksty

levelhard dodano: 14 marca 2013

Jestem. Płaczę. Cierpię. Krzyczę. Kocham. Ranię. Nienawidzę. Gubię się. Pragnę. Czuję. Tęsknie. Próbuję. Zależy mi. Boję się. Tracę zmysły. Jestem na dnie. Jestem nikim. Znikam. Nie ma mnie.

Ludzie przychodzą  odchodzą.... teksty

levelhard dodano: 14 marca 2013

Ludzie przychodzą, odchodzą. Znikają gdzieś pośród szarych chodników, tych białych chmur tlących się na sferach niebieskich. Taka kolej rzeczy. Ktoś musi odejść, by w sercu zrodziła się ponownie nadzieja. By ktoś nowy, lepszy mógł wkroczyć do naszego życia. By ktoś wypełnił te serce radością, nowymi cieplejszymi uczuciami. Smutek jest oczywisty w tej sytuacji. Ktoś kto był częścią naszego życia, ktoś był odzwierciedleniem naszej duszy- odchodzi. Z tymi osobami straciliśmy rzecz najcenniejszą- czas. Nie możemy zrobić kroku wstecz, by zapobiec poznaniu pewnych osób. Pomimo tego, trzeba żyć. Całymi garściami brać z życia to, co najlepsze. Nie warto opłakiwać przeszłość. Przyszłość może przynieść jeszcze więcej. Może dać nam wszystko, czego tylko zapragniemy.

Jestem tu. Nie widzisz mnie? Stoję... teksty

levelhard dodano: 12 marca 2013

Jestem tu. Nie widzisz mnie? Stoję tuż obok Ciebie. Drżącymi wargami czule całuje Twój policzek na pożegnanie. Ostatni raz wtulam się w Twoje ramiona. Ostatni raz tu jestem. Odchodzę. Nie dotkniesz już żadnego detalu mojego ciała. Nie ucałujesz troskliwie moich spierzchłych i przekrwionych ust. Zniknę, wraz z mrugnięciem Twoich ospałych powiek. Moja miłość będzie trwała wieczność, pamiętaj o tym.

Moje serce rozkrusza się na drobne... teksty

levelhard dodano: 12 marca 2013

Moje serce rozkrusza się na drobne kawałki. Złącz je w całość, błagam..

Siedziała samotnie w swoim pokoju. W... teksty

levelhard dodano: 11 marca 2013

Siedziała samotnie w swoim pokoju. W pustych, czterech ścianach. Podeszła do lustra spojrzała na siebie i krzyknęła z całych sił: "Gdzie jesteś?! Widzisz jak ja wyglądam? Widzisz jak się staczam na dno? Nic nie ma dla mnie znaczenia, rozumiesz? Bez Ciebie jestem nikim. Błagam Cię kurwa, wróć!". W tym samym momencie jej pięść ze zdwojoną siłą zderzyła się z lustrem. Ona stojąc roztrzęsiona ze łzami w oczach przyglądała się jak kawałki szkła spadały w przeciągu kilku sekund na ziemię. Jej mama szybko wbiegła do pokoju przytulając córkę i mówiąc: "Już dobrze, uspokój się. Jestem przy Tobie." To smutne, jak miłość może zniszczyć człowieka.

Pamiętaj  że nie znajdziesz nigdzie... teksty

levelhard dodano: 10 marca 2013

Pamiętaj, że nie znajdziesz nigdzie takiej drugiej jak ja. Może używać podobne słowa. Rozmawiać na podobne tematy, mieć podobny śmiech. To wszystko tylko czyste podobieństwo, nic więcej. Nie będzie drugiego takiego samego uśmiechu. Drugich takich samych oczu, włosów. Nie będzie takich samych spojrzeń, czułych wyznań. Nie będzie kochała tak mocno jak ja. Nie będzie drugiej tak cholernie wrażliwej, płaczącej po nocach. Nie będzie drugich takich samych opuszków błądzących po Twym ciele. Nie znajdziesz takiej, która będzie przywiązywała tak wielką wagę do słów, czynów, czy gestów. Nie będzie drugiej, identycznej mnie. Pamiętaj o tym.

To piękno  które bije z nas  kiedy... teksty

levelhard dodano: 10 marca 2013

To piękno, które bije z nas, kiedy jesteśmy szczęśliwi. Ten uśmiech pełen pozytywnych emocji. Te oczy przepełnione iskierkami radości. Serce wypełnione po brzegi nadzieją. Nasze poczucie bezgranicznego szczęścia. Szczęście rozkwitające w naszych sercach, niczym kwiaty. Promienie słoneczne stworzone tylko dla nas, otulające tylko nas. Cudowność, tak diametralnie w każdym calu. Perfekcjonizm, idealizm. Zobacz, jakie to proste. Tak niewiele potrafi sprawić, że jesteśmy w pełni szczęśliwi. To miłość czyni nas lepszymi ludźmi. Miłość..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV