głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
levelhard Wyobrażała sobie jak to jest być znów szczęśliwą osobą. Jak to jest kochać kogoś kogoś aż tak mocno że oddało by się życie dla tej osoby. Jak być w pełni wolnym

levelhard

levelhard.moblo.pl
Wyobrażała sobie jak to jest być znów szczęśliwą osobą. Jak to jest kochać kogoś kogoś aż tak mocno że oddało by się życie dla tej osoby. Jak być w pełni wolnym skoro
Wyobrażała sobie  jak to jest być... teksty

levelhard dodano: 24 luty 2013

Wyobrażała sobie, jak to jest być znów szczęśliwą osobą. Jak to jest kochać kogoś kogoś, aż tak mocno, że oddało by się życie dla tej osoby. Jak być w pełni wolnym, skoro blokuje to pewna niewidzialna nić, której nie da się przerwać. W jej wyobraźni tworzyły się obrazy z przeszłości, wtedy kiedy była naprawdę szczęśliwa. Dziś siedzi zagubiona w kącie, a jej płacz stał się codziennością. Jej krucha psychika była w stanie tragicznym, była niemal doszczętnie zniszczona. Został tam bardzo drobny skrawek nadziei, niestety był zbyt mały by ocalić ją z tkwiącego w niej nieszczęścia.

A z jej oczu poleciała tylko jedna... teksty

levelhard dodano: 22 luty 2013

A z jej oczu poleciała tylko jedna mała łza tęsknoty. Straciła go.. Na zawsze.

Ta pieprzona obojętność nas... teksty

levelhard dodano: 21 luty 2013

Ta pieprzona obojętność nas zabija. Wzbudza wszystkie negatywne emocje. Niszczy nas. Niszczy nas doszczętnie. Nasze emocje legną w gruzach, a psychika chwieje się bardziej niż dotychczas.

Ludzka psychika jest wypełniona po... teksty

levelhard dodano: 21 luty 2013

Ludzka psychika jest wypełniona po brzegi strachem. Kryjemy tam większość naszych emocji, dosłownie. To jakby prywatny świat naszych emocji.

Stoisz z boku i przyglądasz się jak... teksty

levelhard dodano: 21 luty 2013

Stoisz z boku i przyglądasz się jak świat przemija. Po dniu nastaje noc, czas ucieka, pory roku się zmieniają, ludzie się starzeją. A Ty wciąż stoisz w tym samym miejscu i bezustannie obserwujesz te zjawiska. Jesteś w martwym punkcie i nie robisz nic, żeby się z niego wydostać. To smutne..

Patrzę przez okno  palę papierosa i... teksty

levelhard dodano: 21 luty 2013

Patrzę przez okno, palę papierosa i wspominam najpiękniejsze chwile spędzone z Tobą. Już nie mam żalu, ani pretensji. Pozostała tylko we mnie jebana obojętność wobec Ciebie, nic więcej. Początki są zawsze trudne uświadomiając sobie, że ktoś odszedł z naszego życia. Potem to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Spotkałam go po długim czasie... teksty

levelhard dodano: 20 luty 2013

Spotkałam go po długim czasie przypadkiem. Szedł z kolegami. Zauważając mnie szybko podbiegł i spytał: "Co Ty tu robisz? Długo Cię tu nie było." Odpowiedziałam łamiącym się głosem: "Nie miałam odwagi tu przyjść, po tym jak mnie zostawiłeś." Nawet nie zauważyłam, kiedy znalazł się tak blisko mnie.. Dotknął mojego policzka tak delikatnie, że cała zadrżałam.. Cicho szepnął: "Dalej jesteś moim światem, jesteś najważniejsza. Nie chciałem Cię ranić, dlatego nie ma mnie przy Tobie. Jestem skurwielem. Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym spędzać z Tobą każdą chwilę, ale potem zranię Cię po raz kolejny." i odszedł.

Pragniesz go najbardziej na świecie.... teksty

levelhard dodano: 20 luty 2013

Pragniesz go najbardziej na świecie. Pragniesz być koło niego, patrzeć mu w oczy. Całować jego usta i spędzać z nim całe dnie. Po prostu pragniesz jego obecności bardziej niż czegokolwiek innego. Zrobiłabyś dla niego wszystko i masz pewność, że on również. Pomimo wszystkich wzlotów i upadków chcecie dalej trwać razem przeciw wszystkiemu. I to jest coś pięknego.

Ślepo doszukuję u Ciebie choćby... teksty

levelhard dodano: 19 luty 2013

Ślepo doszukuję u Ciebie choćby jednej wady, choćby najdrobniejszej. Nie masz żadnej, chyba jesteś ideałem. Choć ideał to pojęcie względne jednak dla mnie jesteś nim. Możliwe, że jestem tak w Tobie bardzo zakochana, że nie widzę ich wcale. Jest to jak najbardziej prawdopodobne.

Pomimo wszystko  dalej kroczę przez... teksty

levelhard dodano: 19 luty 2013

Pomimo wszystko, dalej kroczę przez świat. Nie taka sama, lecz silniejsza. Z nową perspektywą na świat. Z pozoru wydająca się chłodna, w środku cholernie wrażliwa. Chcę miłości, bezgranicznego szczęścia. Chcę czuć, że wiem po co tu jestem i uwielbiam swoje życie pomimo wzlotów i porażek jakie niesie każdego dnia.

Poprzednia 41 42 43 44
45
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV