głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
levelhard Cz.1 Dostałam zaproszenie na imprezę u mojego byłego chłopaka.. Długo zastanawiałam się czy iść na to przyjęcie. Jednak postanowiłam że się tam pojawię. Więc za

levelhard

levelhard.moblo.pl
Cz.1 Dostałam zaproszenie na imprezę u mojego byłego chłopaka.. Długo zastanawiałam się czy iść na to przyjęcie. Jednak postanowiłam że się tam pojawię. Więc zaczęłam
Cz.1 Dostałam zaproszenie na... teksty

levelhard dodano: 2 kwietnia 2013

Cz.1 Dostałam zaproszenie na imprezę u mojego byłego chłopaka.. Długo zastanawiałam się, czy iść na to przyjęcie. Jednak postanowiłam, że się tam pojawię. Więc zaczęłam się szykować. Zajrzałam do mojej szafy pełnej ubrań i nie miałam pojęcia co założyć. Wybrałam bladoniebieską sukienkę, podkreślającą moje jasnoniebieskie oczy z ciemną oprawą. Moja blada cera kontrastowała z ową sukienką. Podkreśliłam swoją twarz delikatnym makijażem. Założyłam czarne, niezbyt wysokie buty na obcasie. Zerknęłam w lustro, by zobaczyć jak wyglądam i byłam pełna podziwu. Skropliłam szyję moimi ulubionymi perfumami i wyszłam. Gdy tylko przekroczyłam próg sali, nagle wszystkie oczy skierowały się na mnie. Poczułam się dość zmieszana, ale z drugiej strony wyjątkowa. Nieśmiało przeszłam przez parkiet przywitać moją przyjaciółkę. Wywołałam tak wielkie zdziwienie przychodząc na jego przyjęcie po naszym rozstaniu. Z nim też zamieniłam kilka słów, był mną oczarowany.

Aha  okej. Spoko  spoko.  d teksty levelhard dodał komentarz: Aha, okej. Spoko, spoko. ;d do wpisu 1 kwietnia 2013
O co Ci chodzi z tym komentarzem?    teksty levelhard dodał komentarz: O co Ci chodzi z tym komentarzem? ;) do wpisu 1 kwietnia 2013
Bit  prochy  alkohol i rzeka słonych... teksty

levelhard dodano: 31 marca 2013

Bit, prochy, alkohol i rzeka słonych łez. Powiedz czy w takim syfie nadal żyć chcesz?

Świat zabrania mi wziąć kolejny... teksty

levelhard dodano: 31 marca 2013

Świat zabrania mi wziąć kolejny haust powietrza.

Świat paranormalny pełen złudzeń... teksty

levelhard dodano: 30 marca 2013

Świat paranormalny pełen złudzeń i kłamstw.

Każdy błąd jaki popełniamy... teksty

levelhard dodano: 30 marca 2013

Każdy błąd jaki popełniamy wpływa na nas, na nasze otoczenie. Nasz tok myślenia zmienia się. Rozumiemy poszczególne rzeczy inaczej. Niektóre decyzje, choć bolesne podejmujemy dla naszego dobra. Nie chcemy cierpieć, ale nie da się tego uniknąć. Osoby o naturze wrażliwej cierpią podwójnie. Są po prostu wyczuleni na gesty, słowa, czyny. Jesteśmy ludźmi, jednostkami zmiennymi, które działają pod wpływem impulsu, czy emocji. My istoty ludzkie potrzebujemy zmian, nowości, jakiejś odskoczni. Chcemy się zmieniać, choć w wielu przypadkach zmiany dzielą się na gorsze i lepsze. Wpływają na to różne czynniki, takie jak towarzystwo, czy jego brak. Popełniamy błędy, ranimy, kochamy mocno, płaczemy, krzyczymy, cierpimy. Jednak mimo wszystko jesteśmy sobą.

Podświadomość krzyczy głośno:... teksty

levelhard dodano: 30 marca 2013

Podświadomość krzyczy głośno: "Walcz!". Jednak po raz kolejny poddajesz się, uznając, że jesteś zbyt słaba. To nie słabość tkwi w Tobie, lecz zbyt mała wiara w siłę walki. Boisz się, że przegrasz tą bitwę, którą toczysz o ważny cel. To nie powinno być powodem, by upadać bez jakiejkolwiek próby.

Czułam na przekrwionych ustach... teksty

levelhard dodano: 30 marca 2013

Czułam na przekrwionych ustach słone łzy, które spływały leniwie po policzkach. Moje włosy powiewały lekko na wietrze, a ja bezradnie stałam w miejscu nie mogąc otrząsnąć się po ostatnich wydarzeniach. Cała drżałam z zimna, a na ciele pojawiła się gęsia skórka przeszywająca moje zsiniałe ciało. Słońce wyszło zza chmur oświetlając bladą, rozgoryczoną twarz. Wiatr otulał mnie swoimi chłodnymi powiewami. Zaczęłam biec na pobliską łąkę, próbując uciec od tego całego nieszczęścia. Nikt nie był w stanie mi pomóc, nawet ja sama. To wszystko zaczęło kumulować się w mojej psychice niszcząc mnie. Cholernie mnie niszcząc. Tak powoli, boleśnie, paraliżując każdy zakamarek. Zaczęłam żyć w świecie chorym psychicznie, do którego stworzenia przyczyniły się wszystkie otaczające mnie negatywy. Tak doszczętnie zabijałam sama siebie. Już nigdy nie odnajdę swojego szczęścia, to nieodwracalne.

W moim idealnym świecie jesteś... teksty

levelhard dodano: 30 marca 2013

W moim idealnym świecie jesteś tylko Ty i ja. To nasz świat, świat bez wad. I ta nieograniczona przestrzeń pozwala nam w zupełności na wszystko. Ta miłość wnosi nas ponad powierzchnie ziemi. Odlatujemy, gubiąc kres moralnej rzeczywistości. Dwójka serc połączona silną, niezniszczalną więzią. Nie rozłączy jej nic, nawet śmierć.

Tłumiąc w sobie uczucia katujemy... teksty

levelhard dodano: 30 marca 2013

Tłumiąc w sobie uczucia katujemy samych siebie. Niewyznane cholernie bolą, a nieodwzajemnione powodują na sercu bardzo głębokie rany. Serce wykrwawia się, zwalniając swój rytm. Cierpi co raz mocniej i mocniej, zbliżając się ku wyczerpaniu. To proces końcowy serca, które mozolnie umiera razem ze wszystkimi uczuciami, bez wyjątku..

Może tylko w tej chwili nie ma Cię... teksty

levelhard dodano: 30 marca 2013

Może tylko w tej chwili nie ma Cię przy mnie, może to tylko złudzenie. Nim się obejrzę przyjdziesz i czule mnie przytulisz, namiętnie całując me usta. Może zaraz zobaczę Twoje cudowne oczy przepełnione iskrami uczuć, które widzę tylko ja. Nikt inny ich nie dostrzeże, bo to coś w rodzaju telepatii. Ujrzę Twoje najsłodsze dołeczki w policzkach i rozczochrane włosy. Wtulę się w Twój kark, drażniąc go paznokciami. Poczuję intensywny zapach Twoich perfum, od których jestem tak bardzo uzależniona. Poczuję się bezpieczna w Twych ciepłych ramionach tak bardzo, że mogłabym trwać w nich z Tobą wieczność. Po prostu będziesz obecny, zostając ze mną na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV