głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
leoox33 ufam. płaczę. przebaczam. i to mnie niszczy. zastanawiam się czy istnieje w ogóle jakiś sens starania się o drugiego człowieka pomagania mu i bycia z nim w najt

leoox33

leoox33.moblo.pl
ufam. płaczę. przebaczam. i to mnie niszczy.
ufam. płaczę. przebaczam. i to mnie... teksty

leoox33 dodano: 14 maja 2012

ufam. płaczę. przebaczam. i to mnie niszczy.

zastanawiam się   czy istnieje w... teksty

leoox33 dodano: 14 maja 2012

zastanawiam się , czy istnieje w ogóle jakiś sens starania się o drugiego człowieka , pomagania mu i bycia z nim w najtrudniejszych chwilach jego życia , jeśli w późniejszym czasie ten człowiek , bez względu na wszystko , będzie traktował Cię jak śmiecia

no po co się przejmować ? wdech... teksty

leoox33 dodano: 13 maja 2012

no po co się przejmować ? wdech - wydech , i wyjebane

a w tej chwili Twoj wiek przestal byc... teksty

leoox33 dodano: 13 maja 2012

a w tej chwili Twoj wiek przestal byc wazny... Wazne jest to ze jestes gdy jest tak cholernie zle..

moim marzeniem na dzień dzisiejszy... teksty

leoox33 dodano: 13 maja 2012

moim marzeniem na dzień dzisiejszy jest rzucić wszystko i wyjechać, serio. i przysięgam, że jeśli teraz ktoś dałby mi taką propozycję, skorzystałabym. zostawiłabym szkołę, przyjaciół, rodzinę, znajomych. głupota, nie ? żyję tylko raz. ten jeden pierdolony raz. ten jeden pierdolony raz mogę poczuć się szczęśliwa. tutaj tego szczęścia nie znajdę. ono jest daleko. bardzo daleko. a moim zadaniem jest o nie zawalczyć. nie jutro, nie za kilka dni, miesięcy, czy za kilka lat. teraz. teraz albo nigdy.

po dziesiątym kieliszku Twoje... teksty

leoox33 dodano: 13 maja 2012

po dziesiątym kieliszku Twoje odejście staje się zabawne.

kocham Cię. pomimo tego  że mnie... teksty

leoox33 dodano: 13 maja 2012

kocham Cię. pomimo tego, że mnie już tyle razy zraniłaś. pomimo tych wszystkich olewek i słów, które mocno zabolały. kocham Cię pomimo wszystko, kurwa.

Zrozum   że ja też czasami mam... teksty

leoox33 dodano: 13 maja 2012

Zrozum , że ja też czasami mam ochotę wejść do pokoju , rzucić czymkolwiek o ścianę i krzyknąć donośne ' Kurwa ' . Przecież też jestem tylko człowiekiem.

Czasami chciałabym żeby ludzie... teksty

leoox33 dodano: 13 maja 2012

Czasami chciałabym żeby ludzie uważali mnie za chorą psychicznie osobę. Mogłabym wtedy płakać, krzyczeć, stroić fochy zamykając się w swoich czterech ścianach przeklinając życie bez obawy że naruszy to moją dobrą opinię. Kogo bowiem zdziwiłoby takie zachowanie skoro jestem wariatką ? Mam już dosyć tłumienia w sobie tych ciężkich myśli, buzujących we mnie emocji.

gdzieś po środku dywanu spoczywają... teksty

leoox33 dodano: 12 maja 2012

gdzieś po środku dywanu spoczywają sobie Moje ubrania. biurko zawalone jest kubkami po herbacie sprzed tygodnia. drzwi balkonowe prawie nigdy nie są zamknięte. nikt tu nie przychodzi. rzadko kiedy mama pyta, czy zjem obiad. sypiam gdziekolwiek, w każdej części pokoju. łóżko zajął pies, który na oczach wypisane ma współczucie. odpalam papierosa i zastanawiam się, jak wyglądałby świat, gdyby Ona była tu obok.

wracam do domu. na ustach mam jeszcze... teksty

leoox33 dodano: 12 maja 2012

wracam do domu. na ustach mam jeszcze lekki posmak spalonego przed chwilą papierosa. bez żadnego słowa mijam kuchnię i odrzucam pytanie mamy, czy mam ochotę na kakao. zamykam się w łazience. przemywam twarz wodą i odruchowo spoglądam w lustro. ' zmieniłaś się ' szepczę sama do siebie, czując drżenie chłodnych dłoni. spoglądam na pokaleczone ręce i z ironicznym uśmiechem wycedzam przez zęby krótkie ' przegrałaś to, mała '

lubię mieć jasną sytuację.... teksty

leoox33 dodano: 12 maja 2012

lubię mieć jasną sytuację. wszystko wyjaśnione i uzgodnione bez owijania w bawełnę. szczerze mówię, że coś nie ma szans i to się nie zmieni. walę prosto z mostu. nienawidzę kłamać, czy udawać, że mogłoby być inaczej. kieruje mną szczerość, szkoda tylko, że innym tak cholernie to przeszkadza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV