głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
leniuszek97 Chciałabym do Ciebie napisać tak o. Po prostu przywitać się i zapytać 'co u Ciebie?'. Chciałabym po prostu poczuć się tak jak kiedyś gdy jeszcze byliśmy blisko

leniuszek97

leniuszek97.moblo.pl
Chciałabym do Ciebie napisać tak o. Po prostu przywitać się i zapytać 'co u Ciebie?'. Chciałabym po prostu poczuć się tak jak kiedyś gdy jeszcze byliśmy blisko sieb
Chciałabym do Ciebie napisać  tak... teksty

leniuszek97 dodano: 5 marca 2016

Chciałabym do Ciebie napisać, tak o. Po prostu przywitać się i zapytać 'co u Ciebie?'. Chciałabym po prostu poczuć się, tak jak kiedyś, gdy jeszcze byliśmy blisko siebie. Chciałabym dowiedzieć się ile się pozmieniało, i jak teraz się masz. Chciałabym wiedzieć jak się czujesz, i czy teraz jesteś szczęśliwy. Chciałabym po prostu dowiedzieć się, co słychać u Ciebie, odkąd nie rozmawiamy. Czy masz kogoś, i czy jakoś to sobie poukładałeś, tyle, że już bez mojej osoby w Twoim życiu. Chciałabym wiedzieć jak jest teraz. Chciałabym wiedzieć, czy sobie to ułożyłeś. Chciałabym wiedzieć tylko, czy jesteś szczęśliwy, i czy jakoś wyszedłeś na prostą, bo zawsze w coś musiałeś się wpakować. Chciałabym tylko wiedzieć czy jest okej, a na końcu zapytałabym tylko czy tęsknisz. Chciałabym, ale nie potrafię, nie potrafię odezwać się, po tym wszystkim, co było. Boję się, że zrobię z siebie kretynkę, a Ty nawet nie odpiszesz, i mnie wyśmiejesz. Dlatego choćbym bardzo chciała, nie odezwę się, już nigdy.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Każda kobieta zasługuje na kogoś... teksty

leniuszek97 dodano: 21 czerwca 2015

Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy, kiedy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, tą dla której jest w stanie zrobić wszystko.
Autor cytatu: selektywnie

To właśnie z Nim chcę się budzić... teksty

leniuszek97 dodano: 21 czerwca 2015

To właśnie z Nim chcę się budzić, spędzać każdy dzień. Chcę trzymać Go za rękę, patrzeć z nim w gwiazdy, potrzebuję tego uczucia. Potrzebuję Jego. Kocham Go.
Autor cytatu: selektywnie

On   cały mój świat! Kocham nad... teksty

leniuszek97 dodano: 18 luty 2015

On - cały mój świat! Kocham nad życie i nie zamienię na nikogo innego!!

Ty mnie przytulisz bo nie chcesz... teksty

leniuszek97 dodano: 21 stycznia 2015

Ty mnie przytulisz bo nie chcesz mojej krzywdy, ale tak jak ona to mnie nie przytulisz nigdy.
Autor cytatu: podobnodziwka

Żałuję wielu wypowiedzianych... teksty

leniuszek97 dodano: 11 stycznia 2015

Żałuję wielu wypowiedzianych słów, niektórych zbyt pochopnie, niektórych zamierzenie, tych, które zabolały bądź dotknęły kogoś bardzo, tych niepotrzebnych, tych za mocnych. Żałuję też tych słów niewypowiedzianych, które nie padły z moich ust, a powinny. Żałuję wielu podjętych decyzji, ale też tych, które zostawiłam za sobą i oddałam je w ręce przeznaczenia. Żałuję niektórych kontaktów międzyludzkich, ogromu zaufania jaki komuś powierzyłam, obietnic bez pokrycia, wiary w nicość. Żałuję tego braku wiary w siebie, jaki posiadam, a jakiego nie mogę się wyzbyć. Żałuję łez, które wywołałam u innych osób zupełnie niepotrzebnie. Żałuję miłości w jaką sama siebie wpędziłam, miłości, która nigdy nie powinna była mieć miejsca. Żałuję tych błędów, które niczego mnie nie nauczyły. Żałuję również siebie w momentach, kiedy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Tak bardzo tego żałuję. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Wystarcza mi sama świadomość tego... teksty

leniuszek97 dodano: 6 stycznia 2015

Wystarcza mi sama świadomość tego, że jest. Nie muszę się Nim chwalić wśród znajomych, czy też wypisywać na każdej stronie w zeszycie Jego imię. Nie zawsze jestem w stanie siedzieć obok Niego lub móc wesprzeć Go w trudnych chwilach. A mimo to, wie, że i tak się martwię. Jest troskliwy, nawet bardzo, ale nie bywa to udręką. Często udowadnia, że kocha lub po prostu mi to mówi. Jestem Jego oczkiem w głowie, księżniczką, której nie pozwoliłby skrzywdzić. Jestem Jego małą własnością, której nie oddałby za nic w świecie.
Autor cytatu: selektywnie

Uwielbiam gdy szepczesz po cichu że... teksty

leniuszek97 dodano: 29 grudnia 2014

Uwielbiam,gdy szepczesz po cichu,że pragniesz być przy mnie,że kochasz,że tęsknisz,że płaczesz, bo milczę,gdy krzyczysz wniebogłosy,że jestem dla Ciebie jak życie bez skazy,bo kocham,bo tęsknię, bo płaczę,gdy milczysz.
Autor cytatu: selektywnie

zdobyła go swoimi wiecznie... teksty

leniuszek97 dodano: 29 grudnia 2014

zdobyła go swoimi wiecznie nieogarniętymi włosami, niepomalowanymi paznokciami i miseczką b. pokonała tlenione blondynki, tipsy i wypychane cycki.
Autor cytatu: selektywnie

Kochać się w Tobie to połowa... teksty

leniuszek97 dodano: 28 grudnia 2014

Kochać się w Tobie to połowa sukcesu, pełnią jest to, że Ty również kochasz mnie./mr.lonely
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

Pójdę z Tobą gdzie chcesz  byle z... teksty

leniuszek97 dodano: 28 grudnia 2014

Pójdę z Tobą gdzie chcesz, byle z Tobą.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Jest kimś  za kogo w każdej chwili... teksty

leniuszek97 dodano: 27 grudnia 2014

Jest kimś, za kogo w każdej chwili oddałabym życie. Sprawił, że przestałam cierpieć. Przy Nim zapominam o problemach. Daje mi ogrom szczęścia. Dzięki niemu wiem po co tu jestem. Zawsze mogę na Niego liczyć. Przy Nim czuję się cudownie. Z każdym dniem poznaję Go na nowo. Zakochuję się bardziej. Miłość.? W sumie.. nie wiem jak to nazwać. Ale wiem, że bez Niego nie dałabym rady. Jest taki kochany, taki mój, taki niepowtarzalny. I nawet jeśli dość często się kłócimy, nie zamieniłabym Go na nikogo innego.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 27 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV