głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove hahahahahahaha. co Cię taki bawi? to takie śmieszne.. hahahaha. czyli co? Ty jesteś dla mnie wszystkim a ja dla Ciebie nikim zabawne. chciałam tyl­ko Cię kocha

legalove

legalove.moblo.pl
hahahahahahaha. co Cię taki bawi? to takie śmieszne.. hahahaha. czyli co? Ty jesteś dla mnie wszystkim a ja dla Ciebie nikim zabawne.
  hahahahahahaha.   co Cię taki... teksty

legalove dodano: 28 lipca 2013

- hahahahahahaha. - co Cię taki bawi? - to takie śmieszne.. hahahaha. - czyli co? - Ty jesteś dla mnie wszystkim, a ja dla Ciebie nikim, zabawne.

chciałam tyl­ko Cię kochać  czuć... teksty

legalove dodano: 27 lipca 2013

chciałam tyl­ko Cię kochać, czuć Twój za­pach w pob­liżu.. widzieć Twój stęskniony wzrok, gdy się żeg­na­my i abyś uśmie­chał się na po­wita­nie.. chciałam tyl­ko abyś Ty mnie kochał.. ♥

Nie kocham Cię. Jeszcze nig­dy tak... teksty

legalove dodano: 27 lipca 2013

Nie kocham Cię. Jeszcze nig­dy tak pod­le się nie czułam. Uwierz. Żałuję te­go co się stało. Nie jes­tem w sta­nie spoj­rzeć Ci w oczy. Wiem co czu­jesz. Czu­jesz się tak jak ja kiedyś. Wy­bacz ale ja na­dal za Nim tęsknie.

Błąd niektórych ludzi po­lega na... teksty

legalove dodano: 27 lipca 2013

Błąd niektórych ludzi po­lega na tym, że nie mówią jas­no o swoich uczu­ciach, gro­madzą je w so­bie, nie dzielą się ni­mi z in­ny­mi, a po­tem biadolą w sa­mot­ności, że nikt ich nie kocha. Zakładają maskę z wy­ryso­wanym uśmie­chem i błądzą po sza­rych uliczkach codzien­ności udając, że wszys­tko jest dob­rze i tak trwają w nieus­tającym cier­pieniu, które sa­mi so­bie zgotowali.

Słowa nig­dy nie mogą być puste.... teksty

legalove dodano: 27 lipca 2013

Słowa nig­dy nie mogą być puste. Gdy mówi­my "kocham", kochaj­my naprawdę. Gdy mówi­my "jest dob­rze", mówmy z uśmie­chem na twarzy. Gdy mówi­my "jest naj­gorzej", mówmy ze łza­mi w oczach. Słowa nie po­win­ny być puste..

I znowu jest dobrze. Jest... teksty

legalove dodano: 27 lipca 2013

I znowu jest dobrze. Jest zajebiście. Za to dziękuję. Nie zmieniajmy już niczego, dobrze? Niech już tak zostanie, niech już tak będzie przez cały czas. | Dob­rze, że życie jest niep­rze­widy­wal­ne. Gdy­byśmy zna­li każdą se­kundę nasze­go życia większość z nas po­pełniłaby samobójstwo.

true.    teksty legalove dodał komentarz: true. ;) do wpisu 27 lipca 2013
Jest tak  że On nie słucha nigdy... teksty

legalove dodano: 27 lipca 2013

Jest tak, że On nie słucha nigdy mnie i myślami biegnie gdzieś, a ja nie mogę Go dogonić. On, może przespać cały dzień, często denerwuje mnie, a ja chyba nie obchodzę Go. Jak niebo z ziemią, my nie spotkamy się. Jak ogień i deszcz nie dobraliśmy się, ale nie potrafię zła na Niego być. :* .

''I'm feelin' electric tonight.... teksty

legalove dodano: 25 lipca 2013

''I'm feelin' electric tonight. Cruising down the coast goin' by 99. Got my bad baby by my heavenly side. I know if I go, I'll die happy tonight''

polsat  godzina: 20:05   Great... teksty

legalove dodano: 25 lipca 2013

polsat, godzina: 20:05 / Great Expectations ♥ Wielkie Nadzieje ♥ .

she had some trouble with herself. he... teksty

legalove dodano: 23 lipca 2013

she had some trouble with herself. he was always there to help her. she always belonged to someone else . / miała problemy z samą sobą, on zawsze tam był by jej pomóc, ona zawsze należała do kogoś innego..

http:  www.youtube.com... teksty

legalove dodano: 21 lipca 2013

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV