głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Zno­wu się kłócimy. Częściowo mówisz prawdę częściowo mówię ją i ja. Po­daje­my swo­je ar­gu­men­ty całkiem in­ne bro­niąc swo­jego sta­nowis­ka. Rac­ja leży po

legalove

legalove.moblo.pl
Zno­wu się kłócimy. Częściowo mówisz prawdę częściowo mówię ją i ja. Po­daje­my swo­je ar­gu­men­ty całkiem in­ne bro­niąc swo­jego sta­nowis­ka. Rac­ja leży po mo­je
Zno­wu się kłócimy. Częściowo... teksty

legalove dodano: 8 sierpnia 2013

Zno­wu się kłócimy. Częściowo mówisz prawdę, częściowo mówię ją i ja. Po­daje­my swo­je ar­gu­men­ty, całkiem in­ne, bro­niąc swo­jego sta­nowis­ka. Rac­ja leży po mo­jej jak i two­jej stro­nie. Nikt z nas nie przyz­na się do błędu, po­nieważ obyd­wie przesłan­ki są praw­dzi­we. Zbyt upar­ci i zbyt dum­ni te­raz nie będziemy się do siebie odzy­wać, aż od­puścisz, bo jes­teś mądrzejszy. :) | coś mi to przypomina.. a teraz, ''nie chcę się już z tobą kłócić''. ( :

a pokazał pokazał. teksty legalove dodał komentarz: a pokazał, pokazał. do wpisu 8 sierpnia 2013
http: www.youtube.com... teksty

legalove dodano: 8 sierpnia 2013

kiedy Cię poznałam nie wiedziałam... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

kiedy Cię poznałam, nie wiedziałam, że przewrócisz mój świat o sto osiemdziesiąt stopni. wtedy nie wiedziałam, że coś do Ciebie poczuję, nie wiedziałam, że staniesz się dla mnie kimś najważniejszym. szczerze? nawet się nie łudziłam, że pomiędzy nami coś będzie, że powstanie jakaś więź. myślałam, że będziemy tylko zwykłymi znajomymi. jak widać, w życiu można się strasznie pomylić.

I jes­tem zep­sutą małolatą... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

I jes­tem zep­sutą małolatą, która cza­sami niena­widzi siebie sa­mej. Może cza­sami de­ner­wuję się i kom­pli­kuję swo­je życie. Może jes­tem jeszcze 'mała', ale pot­ra­fię bar­dzo kochać..

''Tak wiele serc wiele słów wiele... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

''Tak wiele serc, wiele słów, wiele snów jest w nas. Tak wiele łez, wiele chwil, jest w nas. Tak wiele serc, wiele słów, wiele snów jest w nas. Tak wiele ciepła jest w nas, jest w nas..''

po tylu odpałach wspólnych nockach... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

po tylu odpałach, wspólnych nockach, rozmowach, nawet tych bezsensownych, po tych kłótniach, których nigdy nie powinno być, po wszystkim tym co było między nami.. nagle Cię tracę, i kurwa po tym, zrozumiałam że Cię kocham.

dokładnie! : teksty legalove dodał komentarz: dokładnie! :) do wpisu 7 sierpnia 2013
niena­widzę siebie za to że... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

niena­widzę siebie za to, że two­je piękne, wiel­kie i błękit­ne oczy są smut­ne, niena­widzę siebie za to,że prze­ze mnie wa­li ci się na głowę cały świat. niena­widzę siebie za to, że jes­tem po­wodem bez­senności, która dręczyć będzie cię co noc. niena­widzę siebie, że przez kil­ka chwil stra­ciłam cały swój świat. niena­widzę siebie, że do te­go dopuściłam..

 pasujecie do siebie. macie wspólne... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

- pasujecie do siebie. macie wspólne zainteresowania, potraficie się dogadać. - no kurwa, wytłumacz mi jedno. jeżeli jes­teśmy tak bar­dzo do siebie po­dob­ni, ro­bimy wszys­tko iden­tycznie, to sa­mo lu­bimy, te­go sa­mego niena­widzi­my, ma­my ta­kie sa­me zain­te­reso­wania.. to dlaczego ja Go kocham, a on mnie nie? - skąd wiesz, że Cię nie kocha? powiedział Ci to? przecież to Ty cały czas starasz się mu udowodnić, jak bardzo go nienawidzisz. przestań. - może to z miłości.

Niena­widzę siebie Ty nie jesteś... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

Niena­widzę siebie, Ty nie jesteś niczemu winien.

 Wiesz jak nau­czyłam się... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

- Wiesz, jak nau­czyłam się kłamać? - Jak? - Mówiłam, że Cię niena­widzę. - A ko­go tak okłamywałaś? - Siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV