głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove weź Go sobie i podaruj mu szczęście którego ja nie byłam w stanie mu dać. powiedz mu 'kocham' którego nigdy ode mnie nie usłyszał a tak bardzo chciał. złap Go z

legalove

legalove.moblo.pl
weź Go sobie i podaruj mu szczęście którego ja nie byłam w stanie mu dać. powiedz mu 'kocham' którego nigdy ode mnie nie usłyszał a tak bardzo chciał. złap Go za rękę
weź Go sobie  i podaruj mu... teksty

legalove dodano: 2 sierpnia 2013

weź Go sobie, i podaruj mu szczęście, którego ja nie byłam w stanie mu dać. powiedz mu 'kocham', którego nigdy ode mnie nie usłyszał, a tak bardzo chciał. złap Go za rękę, i daj się prowadzić, bo ja zawsze chodziłam sama, własnymi ściażkami. pokochaj Go, i nigdy nie zrań - bo za dużo bólu dostał już ode mnie. / veriolla

Ze mną się piję  ze mną robi się... teksty

legalove dodano: 2 sierpnia 2013

Ze mną się piję, ze mną robi się akcje, ze mną się rozmawia na miliony tematów, ze mną się rozwiązuje problemy, mi się wciska kit o miłości - ale ze mną się KURWA w związki nie wchodzi!

nie pier­wszy raz prze­konałam... teksty

legalove dodano: 2 sierpnia 2013

nie pier­wszy raz prze­konałam się o tym, że jes­tem egois­tką. by­cie kimś ta­kim to sa­me plu­sy. dzięki te­mu na­dal trzy­mam Cię kur­czo­wo przy so­bie, abyś nie od­szedł. może na­wet nie chcesz od­chodzić. ale gdy­bym była nor­malna nie niszczyłabym Ci życia i so­bie psychi­ki myślą, że nie zasługuję na Ciebie. bo­rykam się z tym każde­go dnia. ale nie zos­ta­wię Cię, bo wte­dy zos­ta­wiłabym cały świat. zresztą cze­kałam na Ciebie zbyt długo by te­raz myśleć o kon­sekwen­cjach. każdy Twój gest, każde słowo jest czymś wyjątko­wym, nie pot­ra­fię opi­sać te­go tak jak jest nap­rawdę. nie sta­ram się na­wet. spośród tłumu mężczyzn jes­teś zu­pełnie in­ny. wyjątkowy.

''Kiedy jes­teś obok brak mi... teksty

legalove dodano: 2 sierpnia 2013

''Kiedy jes­teś obok brak mi tyl­ko jednego. Pew­ności, że tak po­zos­ta­nie na zawsze.''

On   spokojny. Ona   wybuchowa. On... teksty

legalove dodano: 2 sierpnia 2013

On - spokojny. Ona - wybuchowa. On - koneser ciszy. Ona - miłośniczka rocka. On - informatyk. Ona - poetka. On - niczym posąg Apolla. Ona - z przeciętną urodą. On jest jak biegun dodatni, owiany ciepłą let­nią bryzą powietrza. Ona niczym biegun ujemny, wiejąca chłodnym wiatrem. Oboje przyciąga magnetyczna siła. Tylko razem mogą współis­tnieć. Tylko razem tworzą całość. ♥

zgadzam się w 100 . teksty legalove dodał komentarz: zgadzam się w 100%. do wpisu 2 sierpnia 2013
02.08.13. :  ♥   Zamykam oczy i... teksty

legalove dodano: 2 sierpnia 2013

02.08.13. :* ♥ | Zamykam oczy i liczę do trzynastu, nim zajdzie słońce tęsknić za Tobą będę znów. ( :

To jest właśnie prawdziwa miłość... teksty

legalove dodano: 1 sierpnia 2013

To jest właśnie prawdziwa miłość . Kiedy kochasz bez względu na wszystko , kiedy potrafisz wybaczyć nawet, gdy bardzo cierpiałaś . Gdy w tej właśnie jednej osobie skupia się cały Twój świat i jej szczęścia pragniesz najbardziej , czasem nawet kosztem własnego .

''Walczę by zapomnieć  by już nie... teksty

legalove dodano: 1 sierpnia 2013

''Walczę by zapomnieć, by już nie mieć wspomnień.''

Ciekawe co byś zrobił gdybym nagle... teksty

legalove dodano: 1 sierpnia 2013

Ciekawe co byś zrobił gdybym nagle leżąc koło Ciebie przestała oddychać , moje serce przestało by bić , a ja przestałabym żyć .

  Dziewczyna rzuciła wyzwanie... teksty

legalove dodano: 1 sierpnia 2013

" Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu chłopakowi aby przeżył jeden dzień bez niej . Powiedziała , by się z nią nie komunikował , a jeśli zawali to będzie go kochać już na zawsze . Chłopak zgodził się przyjąć to wyzwanie . Nie napisał do dziewczyny ani jednego smsa , nie wykonał ani jednego połączenia , tak jakby nigdy się nie znali . Dziewczynie pozostały 24 godziny życia , ponieważ umierała na raka . Następnego dnia poszedł do dziewczyny i chciał powiedzieć ' Zrobiłem to Kochanie ' zamiast tego łzy spływały mu po policzkach , ponieważ zobaczył swoją dziewczyną leżącą w trumnie z dopiskiem ' Zrobiłeś to Skarbie . Teraz rób to codziennie . Kocham Cię ' . "

''Here comes the rain again. Falling... teksty

legalove dodano: 1 sierpnia 2013

''Here comes the rain again. Falling on my head like a memory. Falling on my head like a new emotion.'' / Znów nadchodzi deszcz, osiadając w mojej głowie jak pamięć, osiadając w mojej głowie jak nowe uczucie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV