głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nowa miłość może wywołać halucynacje i sprawić że będziemy postrzegali pewne rzeczy w zbyt pozytywnym świetle. Może także zmniejszyć naszą zdolność do rozpoznaw

legalove

legalove.moblo.pl
Nowa miłość może wywołać halucynacje i sprawić że będziemy postrzegali pewne rzeczy w zbyt pozytywnym świetle. Może także zmniejszyć naszą zdolność do rozpoznawania s
Nowa miłość może wywołać... teksty

legalove dodano: 10 sierpnia 2013

Nowa miłość może wywołać halucynacje i sprawić, że będziemy postrzegali pewne rzeczy w zbyt pozytywnym świetle. Może także zmniejszyć naszą zdolność do rozpoznawania sarkazmu.

Myślę  że gdy pierwszy raz go... teksty

legalove dodano: 10 sierpnia 2013

Myślę, że gdy pierwszy raz go ujrzałam, jakaś cząstka mnie wiedziała co może się wydarzyć. I naprawdę, nie chodzi tutaj o jego słowa, czy czyny. Chodzi o uczucie, które pojawiło się razem z nim.

ALTHOUGH NO ONE UNDERSTOOD  WE WERE... teksty

legalove dodano: 10 sierpnia 2013

ALTHOUGH NO ONE UNDERSTOOD, WE WERE HOLDING BACK THE FLOOD LEARNING HOW,, TO DANCE THE RAIN. ♥

Możemy się nie widzieć... teksty

legalove dodano: 10 sierpnia 2013

Możemy się nie widzieć miesiącami. Możemy o sobie „zapomnieć” na chwilę lub dwie. Możemy mieć kogoś w międzyczasie. Ale proszę, powiedz mi jak to jest, że za każdym razem, kiedy znajdziemy się blisko siebie, jakaś niewidzialna siła, pcha nas ku sobie?

''w ciemności słucham kaset na... teksty

legalove dodano: 10 sierpnia 2013

''w ciemności słucham kaset na słuchawkach. miasto śpi, czerwone diody zapalają się w rytm. mam mniej lat niż dzieli nas dziś, od tych chwil, dziesięć. rodziców nie ma ze trzy dni. papieros ma smak życia i nie smakuje mi. zabieram walkmana i nie zamykam drzwi. gdybym wiedziała wtedy, że istniałeś. przyszłabym. nie mam nic, nie mam nawet pomysłu. jestem sama, ale walczę, jak trzystu. weszłabym teraz przez ścianę do Ciebie, gdybym wiedziała, że w ogóle istniejesz. ale tego nie wiem.''

sokół oxy.gen ♥ teksty legalove dodał komentarz: sokół&oxy.gen ♥ do wpisu 10 sierpnia 2013
Zacznij doceniać szczegóły.... teksty

legalove dodano: 10 sierpnia 2013

Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą książkę, zachwycającą piosenkę, wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym egzaminie, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie to jest to warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie.

jeśli kogoś kochasz  musisz dać mu... teksty

legalove dodano: 10 sierpnia 2013

jeśli kogoś kochasz, musisz dać mu wolność. jeśli jest Wam pisane bycie razem , tak będzie. nie ważne gdzie i kiedy. może za rok, dwa , może dopiero po studiach. kiedyś musicie. na razie jednak trzeba zaryzykować, ze względu na własne dobro i poczekać.

Mowie wam wierzcie w UFO... teksty

legalove dodano: 10 sierpnia 2013

Mowie wam wierzcie w UFO, reinkarnacje i karme. Wierzcie w slepy los i przeznaczenie. Wierzcie w to, ze jutro traficie 6 w totka, a za tydzien znajdziecie torbe wypełniona po brzegi banknotami o wysokich nominałach. Wierzcie sobie w co tam tylko chcecie wierzyc. Tylko nie w ludzi. W ludzi nie warto.

  jakby rodzice dowiedzieli się  że... teksty

legalove dodano: 10 sierpnia 2013

- jakby rodzice dowiedzieli się, że z kimś rozmawiam o tej godzinie, to by mnie chyba zabili. - powiedz, że rozmawiasz ze mną. na pewno zmienią zdanie. ( :

Moja osoba jest najlepszym... teksty

legalove dodano: 10 sierpnia 2013

Moja osoba jest najlepszym przykładem tego , ze pomimo wrednego charakteru, wulgarnej osobowosci i buntowniczego nastawienia do swiata, mozna pokochac kogos tak bardzo, ze nawet jesli dzien po dniu Cie zabija , to nigdy nie uslyszy od Ciebie ani jednego złego słowa.

09.08 10.08.13.   ♥ . :  . nie ma... teksty

legalove dodano: 10 sierpnia 2013

09.08/10.08.13. | ♥ . :* . nie ma to jak słuchanie bani u cygana ''dla vixy'', oglądanie filmu nad ranem, słuchanie burzy, ''nie patrzę w dół'' (znowu ta głupia piosenka!) i.. ''-która godzina? -4. -o kurwa, a ja myślałam, że po 1.'' , no i niezapomniany wehikuł czasu :) . | Właśnie za to, że potrafisz mi pokazać kim naprawdę jestem, za to że dzięki Tobie nie znika mi uśmiech z twarzy, za kilka prostych słów i za wszystko inne. Dziękuję . ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV