głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove na chuj to wszystko?! przecież i tak nigdy się nie spotkamy : http: www.youtube.com watch?v=7mdEHYKJlAU . Odejdziesz prawda ? Zostawisz mnie tu samą. Samą z tą

legalove

legalove.moblo.pl
na chuj to wszystko?! przecież i tak nigdy się nie spotkamy :
na chuj to wszystko?! przecież i tak... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

na chuj to wszystko?! przecież i tak nigdy się nie spotkamy :/

http:  www.youtube.com... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

Odejdziesz prawda ? Zostawisz mnie tu... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

Odejdziesz prawda ? Zostawisz mnie tu samą. Samą z tą całą niesprawiedliwością w tym ogromnym świecie. Nie pytając o moje zdanie. Pomimo mojego ogromnego przywiązania do Ciebie. Tak zwyczajnie, jakby to było normalne. prawda ? Przecież ludzie mają w zwyczaju odchodzić, zostawiać i ranić. Zadwać ból, którego można uniknąć. Ale lepiej uciec od problemu, niż go rozwiązać, nie ?

Gdy zobaczysz w moich oczach łzy... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

Gdy zobaczysz w moich oczach łzy, nie pytaj dlaczego, bo i tak Cię okłamię. Ale bądź przy mnie i oboje milczmy. Dla mnie cisza, to lekarstwo. Ja jestem inna. Mam swój własny świat. Zamykam w sobie ból. Chcę go udusić, a potem wypłakać. Cały czas z nim walczę. Nie umiem się zwierzać, bo bardzo mnie to boli. Wszyscy mają mnie za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ja się śmieję, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb mych oczu, poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć, co czuję..

I tak już jest. Możesz się... teksty

legalove dodano: 14 sierpnia 2013

I tak już jest. Możesz się sta­rać, wal­czyć, błagać na ko­lanach Bo­ga, płakać no­cami , wyrze­kać się wszys­tkiego co spra­wia Ci przy­jem­ność, ale i tak nie zmienisz te­go co jest Ci pi­sane. Nie da się z tym wal­czyć , a już na pew­no wygrać.

Dwo­je zu­pełnie in­nych ludzi... teksty

legalove dodano: 14 sierpnia 2013

Dwo­je zu­pełnie in­nych ludzi, żyjących w dwóch różnych światach, wyjętych z dwóch różnych ba­jek. Naj­lep­sze chwi­le w życiu spędza­li ra­zem. Była je­go pier­wszym pro­mykiem z ra­na, oraz os­tatnim blas­kiem księżyca wie­czo­rem. Był jej po­wiet­rzem, siłą zachęcającą do życia. W każdym ich słowie kryła się nić kłam­stwa. Nieugięte życie wciąż spraw­dzało, na ile są sil­ni, na ile moc­no się kochają. Czas wszys­tko roz­sy­pał. Prze­mienił uczu­cie w po­piół, lecz jak Fe­niks pow­stało tyl­ko jej. Błagała, by zos­tał, wiedząc, że gdy glądał się w tył, ona uda­wała, że nie widzi. Cza­sami pa­da po pros­tu zbyt wiele słów. Cza­sami pot­ra­fią one zra­nić, cza­sami na­wet za­bić. I tak ogień i wo­da - połącze­nie, które nie ma pra­wa is­tnieć - pow­stało. Teoria, iż wo­da zaw­sze uga­si ogień oka­zała się być jak naj­bar­dziej praw­dzi­wa.

  obiecasz mi coś.. ?    tak na... teksty

legalove dodano: 14 sierpnia 2013

- obiecasz mi coś.. ? - tak na śle­po ? - jeśli mi ufasz to tak. - ok , obiecu­ję . - dzięku­ję , te­raz mam pew­ność ze się we mnie nie za­kochasz ... że Cie nie skrzyw­dzę mówiąc Ci żeg­naj ..

Nig­dy nie myślałam  że... teksty

legalove dodano: 14 sierpnia 2013

Nig­dy nie myślałam, że za­kocham się w kimś ta­kim jak Ty. Całko­wicie od­biegasz od moich ideałów, a mi­mo to mogłabym spędzić z Tobą resztę życia.

''Run free and wild  let your heart... teksty

legalove dodano: 14 sierpnia 2013

''Run free and wild, let your heart soar with the eagles. Run free and wild, let your love take over..''

Ze wszys­tkich rzeczy bo­les­nych... teksty

legalove dodano: 14 sierpnia 2013

Ze wszys­tkich rzeczy bo­les­nych naj­gor­sza jest bezradność, gdy nie mogę Cię wołać, pro­sić, kochać, całować i cze­kać, gdy nie mogę na­wet błagać byś wrócił.. Tyl­ko na­dal nie wiem czym za­bić tę pustkę..

Chciałabym Ci po­wie­dzieć że... teksty

legalove dodano: 14 sierpnia 2013

Chciałabym Ci po­wie­dzieć że bar­dzo się boję. Bo­je się że Ty kiedyś odej­dziesz jak in­ni, że zos­tanę zno­wu sa­ma na świecie, a Ty o mnie za­pom­nisz. I je­dyną rzeczą na świecie jaką mu­sisz zro­bić to nie od­chodzić, bo pa­nicznie boję się sa­mot­ności, że Cię stracę! Więc zos­tań, nieod­wołal­nie i ka­tego­rycznie zab­ra­niam Ci od­chodzić. Bo jes­teś całym moim życiem i żyję dzięki To­bie. A jeśli odej­dziesz to za­bie­rzesz ze sobą wszys­tko.. na­wet po­wiet­rze, a wte­dy umrę. Umrę ro­zumiesz.. Udusze się tu sa­ma. Więc zos­tań, błagam.

to niemożliwe. nie wierzę w to. nic... teksty

legalove dodano: 14 sierpnia 2013

to niemożliwe. nie wierzę w to. nic nie wskazywało na to, że.. no właśnie. a jednak, znowu to się stało. wpadłam, wpadłam po same uszy, nawet nie wiedząc kiedy to się stało. jedna chwila, jeden moment, nie ma Ciebie, a ja już wpadam w dołek, a z oczy cisną się łzy. to nie jest normalne. to nie jest przyzwyczajenie. chociaż faktycznie, przyzwyczaiłam się do Ciebie i do Twojej obecności. to coś więcej. kurwa. jak to możliwe :(

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV