głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove http: www.youtube.com watch?v=ftjEcrrf7r0 dziękuję . za wszystko . za czas który mi poświęciłeś . za rozmowy . za kłótnie . za wsparcie pomoc i za uśmiech na tw

legalove

legalove.moblo.pl
http: www.youtube.com watch?v=ftjEcrrf7r0 dziękuję . za wszystko . za czas który mi poświęciłeś . za rozmowy . za kłótnie . za wsparcie pomoc i za uśmiech na twarzy .
http:  www.youtube.com... teksty

legalove dodano: 16 sierpnia 2013

http://www.youtube.com/watch?v=ftjEcrrf7r0 dziękuję . za wszystko . za czas, który mi poświęciłeś . za rozmowy . za kłótnie . za wsparcie, pomoc i za uśmiech na twarzy . | One love, one blood, one life. You got to do what you should. Did I disappoint you? Or leave a bad taste in your mouth? You act like you never had love and you want me to go without. / Jedna miłość, jedna krew, jedno życie. Zrobisz to co musisz. Czy cię rozczarowałam? Pozostawiłam niesmak w twoich ustach? Zachowujesz się jak gdybyś nie wiedział co to miłość i chcesz, żebym ja obeszła się bez niej. ♥ .

strasznie zimno. nie tylko... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

strasznie zimno. nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie.

znowu jesteś. i znowu nie... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

znowu jesteś. i znowu nie odejdziesz. tak? uważaj. bo się przyzwyczaję. wiesz co? w sumie, już to się stało. | mam nadzieję, że kiedyś usłyszę od Ciebie "jeszcze o to­bie nie za­pom­niałem".

Najgorsze będzie pożegnanie. Te z... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

Najgorsze będzie pożegnanie. Te z Tobą. Najgorsze będzie ostatnie 'cześć'. Fakt, że już nie możemy się spotkać i nie będzie jak kiedyś, tak bardzo mnie przeraża, że chwilami łzy napływają mi do oczu, a ja chce się poddać i przestań walczyć o cokolwiek. Ale wiem, że to by było nierozsądne z mojej strony. Nie jestem samobójczynią i nie chcę się tak nazywać. Mam więcej silnej woli i jestem odważniejsza niż Ci wszyscy ludzie, którzy chcą to zrobić. Bo ja mam nadzieję. Coś w życiu nie dzieje się bez powodu. Wczoraj miałam się do Ciebie nie odzywać, a przypadkowo wysłałam wiadomość. Głupota. Mimo wszystko, trochę się boję. Jednak wiem, że jakoś będzie. Może nie idealnie, ale na pewno dobrze. Nie ma się co przejmować. Trzeba iść przed siebie z podniesioną głową. Wierzyć, że jeszcze się spotkamy. Może już niedługo. Najgorsze będzie tylko to pożegnanie. I dni bez Ciebie. Nic więcej. Tylko to.

wrzesień. miesiąc. jebany miesiąc.... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

wrzesień. miesiąc. jebany miesiąc. najgorszy w moim życiu . najgorsze 20 dni, jakie muszę przeżyć. ale wiem, że mi się uda. uda mi się , bo będę kurwa walczyła, wiedząc , że zaraz się to wszystko skończy i będzie już tylko lepiej. [ waiting for October ♥ ]

dni są tylko po to  by do Ciebie... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

dni są tylko po to, by do Ciebie wracać każdą nocą złotą. budzić się i chodzić, spać we własnym niebie, żegnać się co świt i wracać znów do Ciebie. ♥

dziewczyno.. jesteś genialna. zajebiście napisane. szacunek. teksty legalove dodał komentarz: dziewczyno.. jesteś genialna. zajebiście napisane. szacunek. do wpisu 15 sierpnia 2013
'Chcę sobie zaufać  ale nie wiem... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

'Chcę sobie zaufać, ale nie wiem jak, kiedy Ciebie widzę ciało daje znać. Nie mogę tego zrobić, ale bardzo chcę, wszystko mi już mówi, że to się skończy źle (...) brakuje tchu, gdy widzę Cię, kochać Cię to straszny czas, nie mogę nic, tylko trwać.. (...) Patrzę w twoje oczy, mogę umrzeć w nich, słucham cię gdy mówisz, to wszystko mi się śni. Chciałabym Cię dotknąć.. jak ja ciebie chcę, ale coś mi mówi, że to się skończy źle. (...) Mogę tylko patrzeć jak idziesz z nią, kochasz ją , patrzeć jak.. idziesz z nią, kochasz ją, jesteś z nią..

Chciałabym często pokazywać jak... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

Chciałabym często pokazywać jak bardzo szaleje za Nim. Ale muszę być trochę niedostepna,żeby się Mu nie znudzić.Chciałabym wyrazić ile dla mnie znaczy, ale nauczona doświadczeniem boję się ,że dam Mu przewagę.

czasami mam ochotę podejść do... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

czasami mam ochotę podejść do ciebie, uderzyć cię w twarz i powiedzieć ci, że jesteś największym frajerem jakiegokolwiek w życiu spotkałam. później popchnęłabym cię do drzwi i złapała mocno za szyję, ścisnęła bym ją z całej siły. poczułbyś jak to jest, jak jest się poczuć tak jak ja, odepchnięta przez ciebie i codziennie omijana wielkim łukiem. zrobiłabym to, wiesz? ale nie mogę. za bardzo cię kocham.

czasem  ot tak  mam ochotę wstać... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

czasem, ot tak, mam ochotę wstać, podejść do lustra, popatrzeć chwilę na swoje odbicie. a potem, z największą siłą na jaką mnie stać, uderzyć. by to, co zobaczyłam, rozbiło się na milion pojedynczych kawałeczków. i więcej już nie wróciło.

Przepraszam  że jestem na tyle... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

Przepraszam, że jestem na tyle niedojrzała, że pozwoliłam byś odszedł.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV