głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Są ludzie którym pozwolimy wracać zawsze. choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć. i mimo że wywoływali najokropniejszy ból gdy

legalove

legalove.moblo.pl
Są ludzie którym pozwolimy wracać zawsze. choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć. i mimo że wywoływali najokropniejszy ból gdy odc
Są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

legalove dodano: 8 sierpnia 2013

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli, i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć. i mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają. / leniuszeeeeek

no właśnie. teksty legalove dodał komentarz: no właśnie. do wpisu 8 sierpnia 2013
wielu facetów mi się podoba.... teksty

legalove dodano: 8 sierpnia 2013

wielu facetów mi się podoba. kilkunastu mnie kręci. na widok niewielu zapiera dech w piersiach. w paru podoba mi się och niezwykła osobowość, a w kilku innych zabójcze spojrzenie. jednak kochać mogę Tylko jednego, i nie wiadomo czemu ale padło na ciebie.

Zno­wu się kłócimy.  Częściowo... teksty

legalove dodano: 8 sierpnia 2013

Zno­wu się kłócimy. Częściowo mówisz prawdę, częściowo mówię ją i ja. Po­daje­my swo­je ar­gu­men­ty, całkiem in­ne, bro­niąc swo­jego sta­nowis­ka. Rac­ja leży po mo­jej jak i two­jej stro­nie. Nikt z nas nie przyz­na się do błędu, po­nieważ obyd­wie przesłan­ki są praw­dzi­we. Zbyt upar­ci i zbyt dum­ni te­raz nie będziemy się do siebie odzy­wać, aż od­puścisz, bo jes­teś mądrzejszy. :) | coś mi to przypomina.. a teraz, ''nie chcę się już z tobą kłócić''. ( :

a pokazał  pokazał. teksty legalove dodał komentarz: a pokazał, pokazał. do wpisu 8 sierpnia 2013
http:  www.youtube.com... teksty

legalove dodano: 8 sierpnia 2013

kiedy Cię poznałam  nie wiedziałam... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

kiedy Cię poznałam, nie wiedziałam, że przewrócisz mój świat o sto osiemdziesiąt stopni. wtedy nie wiedziałam, że coś do Ciebie poczuję, nie wiedziałam, że staniesz się dla mnie kimś najważniejszym. szczerze? nawet się nie łudziłam, że pomiędzy nami coś będzie, że powstanie jakaś więź. myślałam, że będziemy tylko zwykłymi znajomymi. jak widać, w życiu można się strasznie pomylić.

I jes­tem zep­sutą małolatą... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

I jes­tem zep­sutą małolatą, która cza­sami niena­widzi siebie sa­mej. Może cza­sami de­ner­wuję się i kom­pli­kuję swo­je życie. Może jes­tem jeszcze 'mała', ale pot­ra­fię bar­dzo kochać..

''Tak wiele serc  wiele słów  wiele... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

''Tak wiele serc, wiele słów, wiele snów jest w nas. Tak wiele łez, wiele chwil, jest w nas. Tak wiele serc, wiele słów, wiele snów jest w nas. Tak wiele ciepła jest w nas, jest w nas..''

po tylu odpałach  wspólnych nockach... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

po tylu odpałach, wspólnych nockach, rozmowach, nawet tych bezsensownych, po tych kłótniach, których nigdy nie powinno być, po wszystkim tym co było między nami.. nagle Cię tracę, i kurwa po tym, zrozumiałam że Cię kocham.

dokładnie! :  teksty legalove dodał komentarz: dokładnie! :) do wpisu 7 sierpnia 2013
niena­widzę siebie za to  że... teksty

legalove dodano: 7 sierpnia 2013

niena­widzę siebie za to, że two­je piękne, wiel­kie i błękit­ne oczy są smut­ne, niena­widzę siebie za to,że prze­ze mnie wa­li ci się na głowę cały świat. niena­widzę siebie za to, że jes­tem po­wodem bez­senności, która dręczyć będzie cię co noc. niena­widzę siebie, że przez kil­ka chwil stra­ciłam cały swój świat. niena­widzę siebie, że do te­go dopuściłam..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV