głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Do­piero wte­dy gdy błąd który daw­niej po­pełni­liśmy wo­bec ko­goś dot­knie sa­mych nas pot­ra­fimy dos­trzec og­rom ciężaru ja­kim kiedyś nieświado­mie ob­da

legalove

legalove.moblo.pl
Do­piero wte­dy gdy błąd który daw­niej po­pełni­liśmy wo­bec ko­goś dot­knie sa­mych nas pot­ra­fimy dos­trzec og­rom ciężaru ja­kim kiedyś nieświado­mie ob­da­rowa­li
Do­piero wte­dy  gdy błąd który... teksty

legalove dodano: 29 sierpnia 2013

Do­piero wte­dy, gdy błąd który daw­niej po­pełni­liśmy wo­bec ko­goś dot­knie sa­mych nas, pot­ra­fimy dos­trzec og­rom ciężaru ja­kim kiedyś nieświado­mie ob­da­rowa­liśmy drugą osobę. To poz­wa­la nam zmieniać postępowanie.

Naj­gorzej jest za­kochać się w... teksty

legalove dodano: 29 sierpnia 2013

Naj­gorzej jest za­kochać się w swoim je­dynym przy­jacielu, bo wte­dy nie masz ani miłości, ani nie pot­ra­fisz już zwie­rzać mu się jak dawniej.

i love it ♥ teksty legalove dodał komentarz: i love it ♥ do wpisu 29 sierpnia 2013
no to zajebiście :... teksty

legalove dodano: 29 sierpnia 2013

no to zajebiście :( ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________

zawsze tak jest  kiedy się... teksty

legalove dodano: 27 sierpnia 2013

zawsze tak jest, kiedy się rozpaczliwie zakochamy, prawda? Rozpaczliwie zakochani wymyślamy sobie postaci naszych partnerów, żądając od nich, by byli tacy, jacy nam są potrzebni, a potem załamujemy się, kiedy nie chcą odgrywać roli, jaką im przydzieliliśmy.

Miłość polega na poznaniu kogoś... teksty

legalove dodano: 27 sierpnia 2013

Miłość polega na poznaniu kogoś tak bardzo, że staje się częścią Ciebie, że chcesz dzielić z Nim każdą wolną chwilę, że wolałbyś sam umrzeć niż patrzeć na Jego śmierć.

Przepraszam za to  że nie jestem... teksty

legalove dodano: 27 sierpnia 2013

Przepraszam za to, że nie jestem idealna, że jestem taka trudna. Za niewypowiedziane myśli. Za zbyt skomplikowane słowa. Że mówię 'odejdź' myśląc 'zostań'. Za chwile milczenia i brak znaków życia. Za to, że zamykam się w sobie, gdy tego nie chcę.

no właśnie.. teksty legalove dodał komentarz: no właśnie.. do wpisu 27 sierpnia 2013
nie  nie kocham go ale bez problemu... teksty

legalove dodano: 27 sierpnia 2013

nie, nie kocham go ale bez problemu wymienię jego ulubiony kolor, jakiego koloru ma oczy, czym się interesuje i czego słucha. bez problemu wymienię wszystko o co zapytasz i zdam na sześć. nie, nie kocham go, ja poza nim świata nie widzę..

miałaś tak kiedyś ? że nie ma... teksty

legalove dodano: 27 sierpnia 2013

miałaś tak kiedyś ? że nie ma już co ze sobą zrobić, i nie ma nikogo obok ciebie, komu mogłabyś powiedzieć, jak bardzo jest ci źle, i nie możesz płakać, chociaż to tak cholernie pasuje do sytuacji. miałaś tak kiedyś, że wracasz byle gdzie, byle jak, byle nie tam. że ręce ci się trzęsą. że trzęsiesz się cała. i nie potrafisz powiedzieć, że ci nie zależy. bo zależy ci cholernie, a nie umiesz się oszukiwać. a kiedyś umiałaś. miałaś tak kiedyś ? Płoną barwne korytarze moich nierealnych marzeń.

  ten koleś  który cały czas się... teksty

legalove dodano: 27 sierpnia 2013

- ten koleś, który cały czas się gapi w moją stronę strasznie mnie wkurza. - tak? to już jest na niego wyrok śmierci. / haha rozmowa ;D .

Ważne jest  aby pozwolić pewnym... teksty

legalove dodano: 27 sierpnia 2013

Ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy, słabości czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w twoim życiu. Zamknij drzwi, zmień płytę, posprzątaj dom, strzepnij kurz. Przestań być tym, kim jesteś. Musisz zrozumieć, że to nie jest gra znaczonymi kartami. Raz wygrywamy, raz przegrywamy. Nie oczekuj, że inni ci coś zwrócą, docenią twój wysiłek, odkryją twój geniusz, odwzajemnią twoją miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV