głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Chciałabym często pokazywać jak bardzo szaleje za Nim. Ale muszę być trochę niedostepna żeby się Mu nie znudzić.Chciałabym wyrazić ile dla mnie znaczy ale naucz

legalove

legalove.moblo.pl
Chciałabym często pokazywać jak bardzo szaleje za Nim. Ale muszę być trochę niedostepna żeby się Mu nie znudzić.Chciałabym wyrazić ile dla mnie znaczy ale nauczona d
Chciałabym często pokazywać jak... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

Chciałabym często pokazywać jak bardzo szaleje za Nim. Ale muszę być trochę niedostepna,żeby się Mu nie znudzić.Chciałabym wyrazić ile dla mnie znaczy, ale nauczona doświadczeniem boję się ,że dam Mu przewagę.

czasami mam ochotę podejść do... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

czasami mam ochotę podejść do ciebie, uderzyć cię w twarz i powiedzieć ci, że jesteś największym frajerem jakiegokolwiek w życiu spotkałam. później popchnęłabym cię do drzwi i złapała mocno za szyję, ścisnęła bym ją z całej siły. poczułbyś jak to jest, jak jest się poczuć tak jak ja, odepchnięta przez ciebie i codziennie omijana wielkim łukiem. zrobiłabym to, wiesz? ale nie mogę. za bardzo cię kocham.

czasem  ot tak  mam ochotę wstać... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

czasem, ot tak, mam ochotę wstać, podejść do lustra, popatrzeć chwilę na swoje odbicie. a potem, z największą siłą na jaką mnie stać, uderzyć. by to, co zobaczyłam, rozbiło się na milion pojedynczych kawałeczków. i więcej już nie wróciło.

Przepraszam  że jestem na tyle... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

Przepraszam, że jestem na tyle niedojrzała, że pozwoliłam byś odszedł.

na chuj to wszystko?! przecież i tak... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

na chuj to wszystko?! przecież i tak nigdy się nie spotkamy :/

http:  www.youtube.com... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

Odejdziesz prawda ? Zostawisz mnie tu... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

Odejdziesz prawda ? Zostawisz mnie tu samą. Samą z tą całą niesprawiedliwością w tym ogromnym świecie. Nie pytając o moje zdanie. Pomimo mojego ogromnego przywiązania do Ciebie. Tak zwyczajnie, jakby to było normalne. prawda ? Przecież ludzie mają w zwyczaju odchodzić, zostawiać i ranić. Zadwać ból, którego można uniknąć. Ale lepiej uciec od problemu, niż go rozwiązać, nie ?

Gdy zobaczysz w moich oczach łzy... teksty

legalove dodano: 15 sierpnia 2013

Gdy zobaczysz w moich oczach łzy, nie pytaj dlaczego, bo i tak Cię okłamię. Ale bądź przy mnie i oboje milczmy. Dla mnie cisza, to lekarstwo. Ja jestem inna. Mam swój własny świat. Zamykam w sobie ból. Chcę go udusić, a potem wypłakać. Cały czas z nim walczę. Nie umiem się zwierzać, bo bardzo mnie to boli. Wszyscy mają mnie za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ja się śmieję, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb mych oczu, poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć, co czuję..

I tak już jest. Możesz się... teksty

legalove dodano: 14 sierpnia 2013

I tak już jest. Możesz się sta­rać, wal­czyć, błagać na ko­lanach Bo­ga, płakać no­cami , wyrze­kać się wszys­tkiego co spra­wia Ci przy­jem­ność, ale i tak nie zmienisz te­go co jest Ci pi­sane. Nie da się z tym wal­czyć , a już na pew­no wygrać.

Dwo­je zu­pełnie in­nych ludzi... teksty

legalove dodano: 14 sierpnia 2013

Dwo­je zu­pełnie in­nych ludzi, żyjących w dwóch różnych światach, wyjętych z dwóch różnych ba­jek. Naj­lep­sze chwi­le w życiu spędza­li ra­zem. Była je­go pier­wszym pro­mykiem z ra­na, oraz os­tatnim blas­kiem księżyca wie­czo­rem. Był jej po­wiet­rzem, siłą zachęcającą do życia. W każdym ich słowie kryła się nić kłam­stwa. Nieugięte życie wciąż spraw­dzało, na ile są sil­ni, na ile moc­no się kochają. Czas wszys­tko roz­sy­pał. Prze­mienił uczu­cie w po­piół, lecz jak Fe­niks pow­stało tyl­ko jej. Błagała, by zos­tał, wiedząc, że gdy glądał się w tył, ona uda­wała, że nie widzi. Cza­sami pa­da po pros­tu zbyt wiele słów. Cza­sami pot­ra­fią one zra­nić, cza­sami na­wet za­bić. I tak ogień i wo­da - połącze­nie, które nie ma pra­wa is­tnieć - pow­stało. Teoria, iż wo­da zaw­sze uga­si ogień oka­zała się być jak naj­bar­dziej praw­dzi­wa.

  obiecasz mi coś.. ?    tak na... teksty

legalove dodano: 14 sierpnia 2013

- obiecasz mi coś.. ? - tak na śle­po ? - jeśli mi ufasz to tak. - ok , obiecu­ję . - dzięku­ję , te­raz mam pew­ność ze się we mnie nie za­kochasz ... że Cie nie skrzyw­dzę mówiąc Ci żeg­naj ..

Nig­dy nie myślałam  że... teksty

legalove dodano: 14 sierpnia 2013

Nig­dy nie myślałam, że za­kocham się w kimś ta­kim jak Ty. Całko­wicie od­biegasz od moich ideałów, a mi­mo to mogłabym spędzić z Tobą resztę życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV