głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Jeśli kiedyś wybrać będę mogła jak mam odejść to przecież dobrze dobrze o tym wiem. Chciałabym umrzeć przy Tobie. Nie na krześle nie we śnie Nie w spokoju i nie

legalove

legalove.moblo.pl
Jeśli kiedyś wybrać będę mogła jak mam odejść to przecież dobrze dobrze o tym wiem. Chciałabym umrzeć przy Tobie. Nie na krześle nie we śnie Nie w spokoju i nie w
Jeśli kiedyś wybrać będę mogła... teksty

legalove dodano: 29 marca 2011

Jeśli kiedyś wybrać będę mogła jak mam odejść, to przecież dobrze, dobrze o tym wiem. Chciałabym umrzeć przy Tobie. Nie na krześle, nie we śnie, Nie w spokoju i nie w dzień, Nie chcę łatwo, nie za sto lat. Chciałabym umrzeć z miłości.

Powiedz to jeszcze raz. Będę Cię... teksty

legalove dodano: 28 marca 2011

Powiedz to jeszcze raz. Będę Cię kochać zawsze i wszędzie. Blisko, daleko osobno i razem. Wszędzie będę z Tobą. Wszystko zrobię dla Ciebie.

Noc  a nocą gdy nie śpię.... teksty

legalove dodano: 27 marca 2011

Noc, a nocą gdy nie śpię. Wychodzę choć nie chcę. Spojrzeć na chemiczny świat, pachnący szarością z papieru miłością, gdzie ty i ja. I jeszcze ktoś, nie wiem kto. Chciałby tak przez kilka lat, zbyt zachłannie i trochę przesadnie pobyć chwilę sam, chyba go znam. Nie zmienie się, to nie mój świat.

nie wiem jak  ale zapomnę. teksty

legalove dodano: 25 marca 2011

nie wiem jak, ale zapomnę.

Ja jestem tutaj a ty zupełnie tam.... teksty

legalove dodano: 25 marca 2011

Ja jestem tutaj a ty zupełnie tam. Pewnie wybierasz się spać, ja pewnie nie. Tyle dróg dzieli znów nas, które trzeba przejść.. Może zadzwonię choć wiem, za późno już. Zostawię otwarte drzwi, więc przyjdź.

Nie mów o uczuciach  jeśli nie masz... teksty

legalove dodano: 24 marca 2011

Nie mów o uczuciach, jeśli nie masz z nimi nic wspólnego, jeśli nic o nich nie wiesz, jeśli nie potrafisz okazać miłości. A ja? Ja postanowiłam zacząć wszystko od początku. Od zera. Jest to moja ostateczna decyzja. Czuje się jakbym wstała z łóżka i nigdy nie zaznała smaku świata. Teraz wszystko się zmieni. Na lepsze? Czas pokaże.

Poczucie obowiązku. teksty

legalove dodano: 18 marca 2011

Poczucie obowiązku.

Nie kocham Cie  Nie chce z Tobą być... teksty

legalove dodano: 17 marca 2011

Nie kocham Cie, Nie chce z Tobą być i przepraszam, że dawałam Ci fałszywe znaki.

Fajnie jest wtedy  że z człowiekiem... teksty

legalove dodano: 17 marca 2011

Fajnie jest wtedy, że z człowiekiem, któremu wydawało się, że możesz powiedzieć wszystko nagle dowiadujesz się, że byłaś tylko przedmiotem wobec niego. Że każde słowo,które mówił do Ciebie było kłamstwem, nawet jeśli pytanie brzmiało tak pospolicie jak `co tam?`. Ciekawe czy imię jego było chociaż prawdziwe. W chuj zajebiste uczucie dowiedzieć się takiego czegoś. Nie będę płakać. Tym bardziej, że on w tej sprawie nie powiedział nic, powiedziała to jego 'dziewczyna' .

  Ścisz to do cholery !   Mamo   ale... teksty

legalove dodano: 16 marca 2011

- Ścisz to do cholery ! - Mamo , ale to Słoń . - To zrób głośniej !

nie potrzebuje markowych ubrań... teksty

legalove dodano: 16 marca 2011

nie potrzebuje markowych ubrań, szpilek na metrowym obcasie, wystarczy mi moja za duża koszulka i rozchodzone trampki żeby czuć się wyjątkowo. bo dla kogoś na tym świecie na pewno jestem wyjątkowa. obojętnie jak jestem ubrana.

Wsiadam do pociągu  gdziekolwiek... teksty

legalove dodano: 15 marca 2011

Wsiadam do pociągu, gdziekolwiek mnie zabierze . Żałuje tylko, że ty mnie nie odbierzesz ... Nie na tą stronę spadła życia moneta... Na końcu podróży nikt na mnie nie czeka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV