głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Zniszczyła wszystko. zniszczyła wszystkie cudowne chwile zniszczyła mnie ciebie i przyjaciół. dałam się oszukać owinąć wokół palca. jebana nadzieja. Szyderczy ś

legalove

legalove.moblo.pl
Zniszczyła wszystko. zniszczyła wszystkie cudowne chwile zniszczyła mnie ciebie i przyjaciół. dałam się oszukać owinąć wokół palca. jebana nadzieja.
Zniszczyła wszystko. zniszczyła... teksty

legalove dodano: 3 maja 2011

Zniszczyła wszystko. zniszczyła wszystkie cudowne chwile, zniszczyła mnie, ciebie i przyjaciół. dałam się oszukać, owinąć wokół palca. jebana nadzieja.

Szyderczy śmiech  seria pchnięć.... teksty

legalove dodano: 1 maja 2011

Szyderczy śmiech, seria pchnięć. Krew ucieka jak z pękniętego termometru rtęć.

Przepełniona hip hopem  tak jak... teksty

legalove dodano: 1 maja 2011

Przepełniona hip-hopem, tak jak powietrze azotem.

Zachowaj bezpieczny odstęp  bo o... teksty

legalove dodano: 1 maja 2011

Zachowaj bezpieczny odstęp, bo o kolizję łatwo. Jadę cały czas do przodu pierdoląc czerwone światło.

Jakbym miała granat to nie wiem czy... teksty

legalove dodano: 30 kwietnia 2011

Jakbym miała granat to nie wiem czy rozpierdoliłabym wszystkich wkoło, czy po prostu zabiłabym się nim sama.

Środek nocy  wybiła trzecia na... teksty

legalove dodano: 29 kwietnia 2011

Środek nocy, wybiła trzecia na zegarku poczuj strach, który przeszyje Ci trzewia jak harpun na karku zimny pot, ciało przechodzą ciarki w całym mieszkaniu, unosi się smród palonej siarki poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki jestem głosem, który powtarza Ci że jesteś nikim to Poznańskie strzygi, to rap z pierwszej ligi gdybym był niemy słabych MC zjechał bym na migi.

jeśli spróbujesz choć na krótką... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2011

jeśli spróbujesz choć na krótką chwilę odebrać mi akurat ten powód do uśmiechu - obiecuję, zniszczę Cię.

i ślubuję Ci: miłość... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2011

i ślubuję Ci: miłość - oczywiście do Twoich milionów. wierność - nigdy nie zdradzę tej pięknej willi. i uczciwość małżeńską - taak Kotku, dzielimy się po równo - Twoją forsą. oraz , że Cię nie opuszczę aż do śmierci - cyjanek już kupiłam. tymczasem spadam , moja suknia za kilkadziesiąt tysięci i kolia od swarovskiego czeka.

Trzęsłam się z zimna  ręce były... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2011

Trzęsłam się z zimna, ręce były tak lodowate , że ich nie czułam. prawie umarłam ze szczęścia, gdy w końcu przekroczyłam próg mieszkania. nie minęło pieć minut, a już leżałam pod kołdrą i ciepłym kocem pośród swoich ulubionych siedmiu poduszek. było jakoś około szóstej rano. zamknęłam oczy i uśmiechałam się sama do siebie, bo myśli nie kierowały się już w Twoją stronę. chwilę potem usłyszałam dźwięk sms'a. wymacałam telefon leżący na biurku i mrużąc oczy odczytałam wiadomość - znowu dziwna, treść, znowu Ty, znowu nie wiemy co to za układ, znowu stajesz się zagadką i problemem, którego nie potrafię rozwiązać. odłożyłam telefon, kasując smsa i zamykając oczy próbowałam zasnąć. i w tym momencie powinny być ironiczne gratulacje dla Ciebie - znowu zabrałeś mi sen.

Nie bolał mnie Twój krzyk  jakoś... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2011

Nie bolał mnie Twój krzyk, jakoś specjalnie nie ruszały mnie Twoje chamskie odzywki - jedyne co mnie bolało , a nawet zabijało to Twoje obojętne spojrzenie, i cholerna pustka w nim gdy mówiłeś 'kocham Cię'.

Spoko  rozumiem   że coś do mnie... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2011

Spoko, rozumiem , że coś do mnie masz. i rozumiałabym jeszcze lepiej gdybyś zamiast mierzenia mnie z bezpiecznej odległości, najzwyczajniej w świecie do mnie podeszła i powiedziała w czym tkwi problem.

Patrz jak wszystko się zmieniło.... teksty

legalove dodano: 21 kwietnia 2011

Patrz jak wszystko się zmieniło. dziś już mało czasu jest dla ziomków. ambicja zabiera Ci połowę życia , a marzenie by się stąd wybić przysłania propozycję piwa czy dobrego melanżu. dzisiaj w przelocie mówisz 'siema' ludziom z którymi kiedyś byłaś nierozłączna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV