głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove rozpal zapałkę przytrzymaj ogień napawając się ciepłem. To jest jak miłość. Tylko że uczucie niknie wypala się powoli aż w końcu gaśnie jak zapałka. przypomnij

legalove

legalove.moblo.pl
rozpal zapałkę przytrzymaj ogień napawając się ciepłem. To jest jak miłość. Tylko że uczucie niknie wypala się powoli aż w końcu gaśnie jak zapałka. przypomnij sob
rozpal zapałkę  przytrzymaj ogień... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

rozpal zapałkę, przytrzymaj ogień, napawając się ciepłem. To jest jak miłość. Tylko, że uczucie niknie, wypala się powoli, aż w końcu gaśnie - jak zapałka. przypomnij sobie bajkę andersena 'dziewczynka z zapałkami'. Tam zapałki też zgasły.

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów.... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym, że kochasz. 100 było o tym, że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje kochanie. 50 pytało czy Ciebie kocham? 25 chciało się upewnić, że tylko Ciebie. 50 mówiło, że jestem Twoim największym skarbem. 40 zawierało odp. na głupie pytania, które tak często Ci zadaję. i wreszcie ostatnie 5.. mówiło, że to koniec. Nasza miłość trwała całe 600 smsów.

Chciałabym być dla Ciebie tą... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Chciałabym być dla Ciebie tą najważniejszą, której imię wymawiasz przez sen, z którą planujesz przyszłość, której pragniesz. ale nie chodzi mi o deklaracje, opisy czy pineski. nie chcę tego, nie chcę żadnej pokazówki. pragnę żebyś to czuł. tak w sercu.

Dlaczego mam nie walczyć  nie... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Dlaczego mam nie walczyć, nie próbować, nie starać się spełniać marzeń? Dlaczego mam żyć w przekonaniu, że nie mogę czegoś osiągnąć, że nigdy mi się nie uda, że nie jestem zbyt dobra? To chore. Mam zrezygnować ze wszystkiego, bo ktoś we mnie nie wierzy? Bo jemu nie udało się nic osiągnąć, wiec i ja jestem skazana na niepowodzenie? Wiecie, dostałam najcudowniejsze życzenia na świecie: spełniaj marzenia i walcz. Kilka słów, po których wylałam milion łez, łez szczęścia. Doszło do mnie, że wszystko zależy ode mnie... Mała dziewczynka, która chce wkroczyć w zupełnie nowy świat. Przepraszam, że mi się uda.

Wtulona w jego ramiona  wsłuchana w... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Wtulona w jego ramiona, wsłuchana w dźwięk jego głosu. Pozornie zwykłe czynności sprawiały, że była najszczęśliwszą osobą na świecie. Stali na jednym z mostów i obserwowali zachodzące powoli słońce. Po policzku spłynęło jej kilka łez, przygryzła delikatnie wargi i zamknęła oczy. Doszło do niej, że ma więcej niż kiedykolwiek pragnęła mieć. Nie potrzebowała willi z basenem i milionów na koncie. Wystarczyło, że on był blisko.

Znasz to uczucie   kiedy widzisz Go z... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Znasz to uczucie , kiedy widzisz Go z daleka i usilnie starasz się przypomnieć sobie sytuację ze swojego lub cudzego życia , która sprawi , że się zaśmiejesz po to tylko , aby przechodząc obok Niego wyglądać na szczęśliwą osobę , która zapomniała o tym , jak ją zranił , jednakże Jego widok tak Cię paraliżuje , że nie jesteś w stanie myśleć racjonalnie, nie słyszysz co mówią do Ciebie inni , a Twoje serce dostaje tachykardii i zdajesz sobie sprawę , że On nigdy już nie wyśle Ci sms - a na dobranoc , w którym tysiące dwukropków i gwiazdek sprawiały , że czułaś się najszczęśliwszą osobą na świecie , a po tym mijasz Go ze smutnym , spuszczonym wzrokiem i zdajesz sobie sprawę , że nadal cholernie za Nim tęsknisz.

Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

legalove dodano: 8 maja 2011

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

Jesteśmy jak Tom i Jerry.... teksty

legalove dodano: 7 maja 2011

Jesteśmy jak Tom i Jerry. Moglibyśmy się zabijać, ale co jak co, bez siebie byśmy zginęli z nudów.

Zgubiłeś długopis = brak... teksty

legalove dodano: 7 maja 2011

Zgubiłeś długopis = brak długopisu. Brak długopisu = brak notatek. Brak notatek = brak nauki. Brak nauki = oblanie. Oblanie = brak dyplomu. Brak dyplomu = brak pracy. Brak pracy = brak pieniędzy. Brak pieniędzy = brak jedzenia. Brak jedzenia = robisz się kościsty. Robisz się kościsty = robisz się brzydki. Brzydki = brak miłości. Brak miłości = brak małżeństwa. Brak małżeństwa = brak dzieci. Brak dzieci = samotność. Samotność = depresja. Depresja = choroba. Choroba = śmierć. LEKCJA : nie zgub długopisu, bo zginiesz.

Ale fajny z Ciebie debil.     teksty

legalove dodano: 7 maja 2011

Ale fajny z Ciebie debil. ;**

Nie jestem Chylińską i Ci nie... teksty

legalove dodano: 7 maja 2011

Nie jestem Chylińską i Ci nie wybaczę.

Nie ważne jak nisko upadniesz... teksty

legalove dodano: 3 maja 2011

Nie ważne jak nisko upadniesz, ważne, że chociaż próbujesz się podnieść.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV