głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Wódka 25zł. Kieliszki 5zł. Spojrzenie matki gdy wracasz do domu bezcenne xd dziś mówisz jest podły ale myślisz o nim. i jedyne czego masz za mało to silnej woli

legalove

legalove.moblo.pl
Wódka 25zł. Kieliszki 5zł. Spojrzenie matki gdy wracasz do domu bezcenne xd
Wódka   25zł. Kieliszki   5zł.... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Wódka - 25zł. Kieliszki - 5zł. Spojrzenie matki gdy wracasz do domu - bezcenne xd

dziś mówisz jest podły  ale... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

dziś mówisz jest podły, ale myślisz o nim. i jedyne czego masz za mało to silnej woli. ♥

gdy miał trudny wybór miedzy tobą... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

gdy miał trudny wybór miedzy tobą a piwem, tym czy pójść na bibę z ziomami na melanż. wybacz.. lecz w tych planach nie ma twego imienia.

Zanim znów Go zapytasz  zanim znów... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Zanim znów Go zapytasz, zanim znów uklękniesz, pamiętaj by cierpieć - z wdziękiem damy wielkiej. Nie jesteś dla niego zbyt dobra, to nie jesteś po prostu dla Niego. Zanim znów Go poprosisz, zanim pokażesz słabość, pamiętaj, że jutro będzie tak samo. / wdowa ♥

Najpierw nie mogłaś odejść bo nie... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Najpierw nie mogłaś odejść bo nie byłaś zbyt silna, teraz możesz już odejść, bo to nie twoja decyzja, sama przyznaj ze już za późno by coś naprawić, z miłości w nienawiść płakałaś tyle razy, bo nie jesteś dla niego zbyt dobra..

denerwuje mnie  kiedy ktoś mówi '... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

denerwuje mnie, kiedy ktoś mówi ' myślałem, że jesteś inna, myliłem się '. tak naprawdę chuj o mnie wiedzą. o tym kim jestem, jakie mam problemy i co czuje słysząc ' jednak jesteś taka... '

życie jest za krótkie by codziennie... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

życie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata. więc kochaj tych, którzy dobrze cię traktują, przebacz pozostałym i uwierz, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu.

Może i mówię  że mam go w dupie.... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Może i mówię, że mam go w dupie. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.

Chciałabym któregoś dnia idąc... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Chciałabym któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę, że kocham. Że kocham na nowo, kogoś innego. I jeszcze bardziej, niż wcześniej. Iść przed siebie, trzymać go za rękę i czuć, że serce znów jest na swoim miejscu.

Gdy zobaczysz w moich oczach łzy... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Gdy zobaczysz w moich oczach łzy, nie pytaj dlaczego, bo i tak Cię okłamię. Ale bądź przy mnie i oboje milczmy. Dla mnie cisza, to lekarstwo. Gdy zobaczysz mą pocięta rękę, nie pytaj, jak to się stało, bo i tak Ci nie powiem prawdy. Bo ja jestem inna. Mam swój własny świat. Zamykam w sobie ból. Chcę go udusić, a potem wypłakać. Cały czas z nim walczę. Nie umiem się zwierzać, bo bardzo mnie to boli. Wszyscy mają mnie za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ja się śmieję, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb mych oczu, poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć, co czuję..

Cały czas udawała  że wszystko... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Cały czas udawała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Uśmiechała się, żartowała. Sprawiała wrażenie osoby cieszącej się życiem, niemającej żadnych problemów. Ale, kiedy przekraczała próg swojego pokoju jej oczy napełniały się łzami. Siadała w koncie zaciskając pięści i zagryzając wargi. Stale powtarzała sobie w myślach " Ogarnij się dziewczyno ! Z frajera ideału nie zrobisz "

asdasd teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

asdasd

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV