głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Mam ochotę wszystko wokół rozpierdolić . Jesteś wszystkim kurwa rozumiesz to ? Kocham Cie . Mimo wszystko mimo że mnie cholernie zraniłeś .. to jest zbyt trudne

legalove

legalove.moblo.pl
Mam ochotę wszystko wokół rozpierdolić . Jesteś wszystkim kurwa rozumiesz to ? Kocham Cie . Mimo wszystko mimo że mnie cholernie zraniłeś .. to jest zbyt trudne .
Mam ochotę wszystko wokół... teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

Mam ochotę wszystko wokół rozpierdolić . Jesteś wszystkim kurwa , rozumiesz to ? Kocham Cie . Mimo wszystko , mimo że mnie cholernie zraniłeś .. to jest zbyt trudne . Tak bardzo chciałabym Ci powiedzieć jak chujowo się teraz czuje , ale to już nie ma żadnego znaczenia - przynajmniej dla Ciebie .. :c

wyjść   trzasnąć drzwiami... teksty

legalove dodano: 30 grudnia 2011

wyjść , trzasnąć drzwiami , wywrzeszczeć się , wrócić do domu , trzasnąć drzwiami od pokoju zamknąć się i odpocząć . czasem dobrze by mi to zrobiło.

bo nie ma gwarancji   że to życie... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2011

bo nie ma gwarancji , że to życie jest łatwe . wiem kiedy kłamiesz i nawet wtedy Ci wierzę . szarpiemy sobie nerwy słowami, jak wilki swą zdobycz ostrymi kłami . już naprawdę siebie nie rozumiem , raz nie mogę oderwać od Ciebie wzroku, a raz nie mam odwagi na Ciebie spojrzeć . kiedy na Ciebie patrze, widzę, że naprawdę nic nie rozumiesz ..

każde głębsze uczucie prowadzi do... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2011

każde głębsze uczucie prowadzi do cierpienia. miłość bez cierpienia nie jest miłością.

Już nigdy nie powiesz do mnie  że... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2011

Już nigdy nie powiesz do mnie, że jesteś zazdrosny o kumpla, nie pożegnasz się pisząc 'kochanie' i wysyłając tysiąc buziaków, nie będziesz życzyć mi słodkich snów a potem nie zapytasz co mi się śniło, nie będziemy spędzać każdego dnia razem, bez względu na wszystko i wszystkich, nie będziemy rozmawiać przez kilka godzin co chwile zmieniając temat i śmiejąc się z samych siebie lub z czegokolwiek innego, nie pokłócimy się o kolor moich oczu, nie przytulisz mnie bez powodu, nie pocałujesz, nie popatrzysz mi w oczy przy pożegnaniu. Już nigdy się to nie powtórzy, bo my nie będziemy razem..

I mimo  ze złamałeś mi serce... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2011

I mimo, ze złamałeś mi serce jesteś jedynym mężczyzną w moim życiu dla którego zrobiłabym, wszystko, mimo że przez ciebie uroniłam już ocean łez .. nie potrafię przestać cię kochać. Mimo, ze ciągle ranisz.. jesteś jedyny .

don't worry  don't cry take extasy... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2011

don't worry, don't cry take extasy and fly.

próbuję zapomnieć  ale jak mam to... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2011

próbuję zapomnieć, ale jak mam to zrobić, skoro w tylu miejscach zostawiliśmy kawałek siebie?

Nie ma nic bardziej żałosnego  od... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Nie ma nic bardziej żałosnego, od niespełnionych marzeń .

Nie zakochała się w chłopaku z... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Nie zakochała się w chłopaku z plakatu, ze snu, czy z własnej wyobraźni. Zakochała się w chłopaku który istnieje . ale to też było bez sensu..

Chciałabym iść do sklepu   wydać... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Chciałabym iść do sklepu , wydać 1.30 zł na tymbarka , usiąść spokojnie na chodniku , otworzyć kapsel i przeczytać 'On Cię Kocha'. :c

Kiedy ktoś Cię opuści  poza tym... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Kiedy ktoś Cię opuści, poza tym, że tęsknisz, poza tym, że rozpada się cały ten mały świat, który razem stworzyliście, i że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie, najgorsza jest myśl, że była to próba jakości i teraz wszystkie części, z których się składasz, noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś, kogo kochasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV