głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Kiedy serce jest złamane całe noce stają sie po prostu czarnymi wodospadami łez. Bezdechy szczegolnie poranne i wieczorne gdy najbardziej brakuje sensu zycia st

legalove

legalove.moblo.pl
Kiedy serce jest złamane całe noce stają sie po prostu czarnymi wodospadami łez. Bezdechy szczegolnie poranne i wieczorne gdy najbardziej brakuje sensu zycia sta
Kiedy serce jest złamane   całe... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

Kiedy serce jest złamane , całe noce stają sie po prostu czarnymi wodospadami łez. Bezdechy, szczegolnie poranne i wieczorne , gdy najbardziej brakuje sensu zycia, stają sie codzienna rutyną.Serce kołata tak szybko , za kazdym razem gdy umysł podsunie jakies mocniejsze z wspomnien zakazanych , ze prawie rozrywa nam klatkę piersiową. Po jakims czasie to kołatanie sprawia nawet lekka przyjemnosc , potwierdzając , ze mimo wszystko cos jeszcze czujemy . A posiłki? Posiłki stają sie wtedy pojęciem całkowicie abstrakcyjnym. A wszystko to odczuwane jest przez organizm tak mocno i wyraziscie, jakbys była nacpana. Tak to mniej wiecej wyglada. I prawda jes taka , ze każdą predzej czy pozniej to dopadnie. I kazda bedzie musiala przez to przejsc , lub tak jak w moim przypadku - nauczyc sie z tym funkcjonowac.

hate me and do it again. rape me . ♥ teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

hate me and do it again. rape me . ♥

życie to nie koncert życzeń... teksty

legalove dodano: 4 stycznia 2012

życie to nie koncert życzeń, jeśli gra pod twe dyktando.

jesteś całym moim światem.... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

jesteś całym moim światem. szkoda, że mój świat niewiele Cię obchodzi.

Nauczyli nas regułek i dat .... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

Nauczyli nas regułek i dat . Nawbijali nam mądrości do łba . Powtarzali , co nam wolno , co nie. Przekonali , co jest dobre , co złe . Odmierzyli jedną miarą nasz dzień . Wyznaczyli czas na pracę i sen . Nie zostało pominięte już nic . Tylko jakoś wciąż nie wiemy jak żyć...

trudno czekać na coś co wiesz  że... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

trudno czekać na coś co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, ale jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz.

Tak  przyznaje się. Nie ma godziny... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

Tak, przyznaje się. Nie ma godziny, w której bym o Tobie nie pomyślała. Nie ma dnia, w którym nie spojrzałabym na Twoje zdjęcie. A to wszystko przez to, że jesteś tak blisko, a jednak tak daleko .

Mam wszystko czego potrzebuję... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

Mam wszystko czego potrzebuję - powietrze i czyste kartki papieru. Lubię rano wstać, nie wiedząc co się zdarzy, kogo spotkam, gdzie mnie rzuci los. Człowiek nigdy nie wie jaka przyjdzie karta, trzeba brać życie takim, jakie jest. Sprawić, by liczył się każdy dzień.

Setki nieogarniętych myśli... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

Setki nieogarniętych myśli, tysiące niewypowiedzianych słów, miliony niepodjętych czynów.

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci jakie ma oczy. Po drugim, będę wtajemniczać Cię w jego niesamowite cechy. Po trzecim, będę przez łzy opowiadała Ci jak bardzo mnie ranił. Po czwartym będę skakała wykrzykując jego imię. Po piątym wejdę na dach i zacznę krzyczeć, że go kocham. Po szóstym zadzwonię i opowiem mu, jak bardzo boli jego nieobecność i jak bardzo żałuję, że nie ma go przy mnie i nie widzi,jak po wypiciu siódmego i ósmego kieliszka staję na krawędzi dachu i daję krok do przodu.

tak często mam ochotę wyłączyć... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. Odejść, nie pozostawiając po sobie żalu. Z daleka od tych kłamstw, chamstwa, zdrad i fałszu, od tych jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi.

Ja tylko chciałam  żeby było dobrze.. teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

Ja tylko chciałam, żeby było dobrze..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV