głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove życie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata. więc kochaj tych którzy dobrze cię traktują przebacz pozostałym i uwierz że

legalove

legalove.moblo.pl
życie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata. więc kochaj tych którzy dobrze cię traktują przebacz pozostałym i uwierz że wszystk
życie jest za krótkie by codziennie... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

życie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata. więc kochaj tych, którzy dobrze cię traktują, przebacz pozostałym i uwierz, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu.

Może i mówię  że mam go w dupie.... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Może i mówię, że mam go w dupie. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.

Chciałabym któregoś dnia idąc... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Chciałabym któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę, że kocham. Że kocham na nowo, kogoś innego. I jeszcze bardziej, niż wcześniej. Iść przed siebie, trzymać go za rękę i czuć, że serce znów jest na swoim miejscu.

Gdy zobaczysz w moich oczach łzy... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Gdy zobaczysz w moich oczach łzy, nie pytaj dlaczego, bo i tak Cię okłamię. Ale bądź przy mnie i oboje milczmy. Dla mnie cisza, to lekarstwo. Gdy zobaczysz mą pocięta rękę, nie pytaj, jak to się stało, bo i tak Ci nie powiem prawdy. Bo ja jestem inna. Mam swój własny świat. Zamykam w sobie ból. Chcę go udusić, a potem wypłakać. Cały czas z nim walczę. Nie umiem się zwierzać, bo bardzo mnie to boli. Wszyscy mają mnie za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ja się śmieję, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb mych oczu, poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć, co czuję..

Cały czas udawała  że wszystko... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Cały czas udawała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Uśmiechała się, żartowała. Sprawiała wrażenie osoby cieszącej się życiem, niemającej żadnych problemów. Ale, kiedy przekraczała próg swojego pokoju jej oczy napełniały się łzami. Siadała w koncie zaciskając pięści i zagryzając wargi. Stale powtarzała sobie w myślach " Ogarnij się dziewczyno ! Z frajera ideału nie zrobisz "

asdasd teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

asdasd

ja pierdole  idiota kurwa. teksty legalove dodał komentarz: ja pierdole, idiota kurwa. do wpisu 27 grudnia 2011
kurwa  a gdyby tych kolegów zabrakło. może kiedyś.. teksty legalove dodał komentarz: kurwa, a gdyby tych kolegów zabrakło. może kiedyś.. do wpisu 27 grudnia 2011
love is more than just your name. teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

love is more than just your name.

człowiek  który kiedyś był mi tak... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2011

człowiek, który kiedyś był mi tak bliski, dzisiaj jest zupełnie obcy. kiedyś potrafił milion razy mi powiedzieć dobranoc, dzisiaj nie powie nawet cześć.

najbardziej boli  gdy przestaje... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2011

najbardziej boli, gdy przestaje kochać ten, co kochać miał na zawsze.

Osoba  która miała dawać mi... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2011

Osoba, która miała dawać mi najwięcej wsparcia, raniła jak nikt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV