głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Chciałabym któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę że kocham. Że kocham na nowo kogoś innego. I jeszcze bardziej niż wcześniej. Iść przed siebie trzymać

legalove

legalove.moblo.pl
Chciałabym któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę że kocham. Że kocham na nowo kogoś innego. I jeszcze bardziej niż wcześniej. Iść przed siebie trzymać go z
Chciałabym któregoś dnia idąc... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Chciałabym któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę, że kocham. Że kocham na nowo, kogoś innego. I jeszcze bardziej, niż wcześniej. Iść przed siebie, trzymać go za rękę i czuć, że serce znów jest na swoim miejscu.

Gdy zobaczysz w moich oczach łzy... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Gdy zobaczysz w moich oczach łzy, nie pytaj dlaczego, bo i tak Cię okłamię. Ale bądź przy mnie i oboje milczmy. Dla mnie cisza, to lekarstwo. Gdy zobaczysz mą pocięta rękę, nie pytaj, jak to się stało, bo i tak Ci nie powiem prawdy. Bo ja jestem inna. Mam swój własny świat. Zamykam w sobie ból. Chcę go udusić, a potem wypłakać. Cały czas z nim walczę. Nie umiem się zwierzać, bo bardzo mnie to boli. Wszyscy mają mnie za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ja się śmieję, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb mych oczu, poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć, co czuję..

Cały czas udawała  że wszystko... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Cały czas udawała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Uśmiechała się, żartowała. Sprawiała wrażenie osoby cieszącej się życiem, niemającej żadnych problemów. Ale, kiedy przekraczała próg swojego pokoju jej oczy napełniały się łzami. Siadała w koncie zaciskając pięści i zagryzając wargi. Stale powtarzała sobie w myślach " Ogarnij się dziewczyno ! Z frajera ideału nie zrobisz "

asdasd teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

asdasd

ja pierdole  idiota kurwa. teksty legalove dodał komentarz: ja pierdole, idiota kurwa. do wpisu 27 grudnia 2011
kurwa  a gdyby tych kolegów zabrakło. może kiedyś.. teksty legalove dodał komentarz: kurwa, a gdyby tych kolegów zabrakło. może kiedyś.. do wpisu 27 grudnia 2011
love is more than just your name. teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

love is more than just your name.

człowiek  który kiedyś był mi tak... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2011

człowiek, który kiedyś był mi tak bliski, dzisiaj jest zupełnie obcy. kiedyś potrafił milion razy mi powiedzieć dobranoc, dzisiaj nie powie nawet cześć.

najbardziej boli  gdy przestaje... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2011

najbardziej boli, gdy przestaje kochać ten, co kochać miał na zawsze.

Osoba  która miała dawać mi... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2011

Osoba, która miała dawać mi najwięcej wsparcia, raniła jak nikt.

co teraz sobie o mnie myślisz? że... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2011

co teraz sobie o mnie myślisz? że jestem dość twarda, odważna, silna i dumna? nie. nawet nie wiesz, jak bardzo się pomyliłeś. wcale nie jestem taka. jestem bezsilna, każda chwila bez Ciebie jest destrukcyjna, a ja spadam w bezdenną otchłań. nawet nie podałeś mi ręki, abym nie spadła. honor ważniejszy.

  thought I might get one more chance... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2011

, thought I might get one more chance . :c

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV