głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove wiem że płacz tu niczego nie zmieni ale chcę byś kiedyś zobaczył mnie w tym stanie i powiedział ''kurwa co ja zrobiłem''. smaajl.e tracę kontrolę. sięgam po wsz

legalove

legalove.moblo.pl
wiem że płacz tu niczego nie zmieni ale chcę byś kiedyś zobaczył mnie w tym stanie i powiedział ''kurwa co ja zrobiłem''. smaajl.e
wiem  że płacz tu niczego nie... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

wiem, że płacz tu niczego nie zmieni, ale chcę byś kiedyś zobaczył mnie w tym stanie i powiedział ''kurwa, co ja zrobiłem''. / smaajl.e

tracę kontrolę. sięgam po... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

tracę kontrolę. sięgam po wszystkie przedmioty z Nim związane. słucham piosenek, których słuchałam wtedy gdy się z nim przyjaźniłam. jest środek nocy, a ja po prostu tracę jebaną kontrolę.. wylewam z siebie wszystkie łzy. i tłumaczę sobie, że najlepiej będzie mi bez Niego. kurwa, przecież wiem, że i tak nie będzie.

Bardzo  bardzo chciałabym by było... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

Bardzo, bardzo chciałabym by było jak dawniej. KURWA! ale po co ja idiotka się oszukuję, że tak będzie? mam sobie wmawiać do bólu, że ten egoista w końcu zrozumie to, co czuje? Jakie to wszystko jest jebnięte. Najlepiej mieć wyjebane, kurwa. Tylko, że ja w odróżnieniu do Niego, po prostu nie potrafię i nie chcę. Niby chciałabym z Nim rozmawiać, a z drugiej strony.. to wszystko wydaje się bez sensu. Dlaczego? Beznadziejnie, jest rozmawiać z kimś, dla kogo nie masz i nie miałaś nigdy żadnego znaczenia w Jego życiu. Chora miłość. Chora nadzieja. JAK ZWYKLE WSZYSTKO SIE PIERDOLI.

dobrze wiesz  że chciałabyś mu... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

dobrze wiesz, że chciałabyś mu powiedzieć wszystko. podzielić się z Nim swoim bólem. powiedzieć że te wszystkie łzy, to właśnie przez Niego. trudno się przyznać samej sobie, że życie bez Niego nie ma sensu, a jeszcze trudniej przyznać się Jemu. Człowiekowi, który ma wyjebane na Twoje uczucia, który tak na prawdę jest pozbawiony uczuć i nie potrafi zrozumieć drugiej osoby. Chciałabyś tak po prostu, jak staremu koledze wytłumaczyć o co chodzi. Że kochasz, że tęsknisz, że chciałabyś by było tak jak dawniej, a po chwili uświadamiasz sobie, że to i tak nie miałoby większego znaczenia i sensu. Później, żałujesz, że nie dałaś mu żadnego znaku, że jest źle. Przekonałaś go tylko, że u Ciebie jest wszystko dobrze, że on już nie jest milością twojego życia.

Znowu to jebane uczucie pustki w... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

Znowu to jebane uczucie pustki w sercu. Nie możesz mu powiedzieć, jak Ci źle.. oszukujesz i siebie, i jego. Udajesz, że potrafisz być silna i nie wylewasz łez. Tłumaczysz, że nie masz mu nic do powiedzenia, a tak na prawdę chciałabyś mu powierzyć całe swoje życie. Bo to On. Tak, to ten człowiek, ten sam co dawniej, tyle że jego charakter strasznie się zmienił. Już nie jest tym zajebistym, mądrym, zabawnym chłopakiem tylko aroganckim, zapatrzonym w siebie egoistą. Znowu to cholerne uczucie, że mogłaś wszystko naprawić, ale po prostu nie chciało się ruszyć tyłka, a on odszedł, bo zrozumiał, że i tak Ci nie zależy.

Odszedłeś. Chociaż tego nie... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

Odszedłeś. Chociaż tego nie chciałam. Było to tak dawno, a nadal mam uczucie, że było to wczoraj. Cholernie mi przykro. Przykro mi, że to wszystko, co mi mówiłeś, co obiecywałeś, czego dla mnie chciałeś, było tylko jedną wielką zmyłką. Sam siebie oszukałeś, tyle. Teraz próbujesz tylko wymyślić głupie wymówki, bo na coś bardziej oryginalnego Cie nie stać. Cały Ty. Zmieniłeś się. Nie mam już siły czekać, na tego chłopaka, w którym się zakochałam.

chyba za tobą tęsknie   chyba cie... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

chyba za tobą tęsknie , chyba cie kocham , chyba mnie kurwa pojebało , chyba na pewno / tryagain

nic nie da się już zrobić. to... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

nic nie da się już zrobić. to koniec. odcięcie się od Ciebie to jedyne, racjonalne rozwiązanie. z tobą żyć nie mogę, bez Ciebie nie chcę. znalazłam się w tzw. kropce. nie umiem z niej wyjść. to jest jak labirynt, z którego nie ma wyjścia, lub jest, ale zbyt trudne do odnalezienia. przepraszam. że miałam tą cholerną nadzieję, na to że wszystko będzie okej. za to, że zawsze gdy kładłam się do łóżka płakałam jak mała dziewczynka, nie zważając na to, że to wszystko nie było warte ciebie.

chce Cię czuć  kiedy już... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

chce Cię czuć, kiedy już odejdziesz. kiedy nic po sobie nie zostawisz. Jedynie wspomnienia. chcę pamiętać wszystkie chwile z Tobą spędzone, i te które z Tobą mi się kojarzą. i chcę żeby ten ból nareszcie odszedł, i nie wracał już nigdy więcej. czy będzie tak jak kiedyś? chyba sama już w to nie wierzę..

być może jeszcze kiedyś... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

być może jeszcze kiedyś, odnajdziemy się..

masz tupet  wozisz się po mieście... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

masz tupet, wozisz się po mieście błaźnie, pomarszczyłeś się lamusie tak jak pizda po orgaźmie. / haha xd Gabi RLZ.

To co gadasz na mieście  dziś to po... teksty

legalove dodano: 21 grudnia 2011

To co gadasz na mieście, dziś to po mnie spływa, a prawda jest jedna, bolesna lecz prawdziwa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV