głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Chciałabym iść do sklepu wydać 1.30 zł na tymbarka usiąść spokojnie na chodniku otworzyć kapsel i przeczytać 'On Cię Kocha'. :c Kiedy ktoś Cię opuści poza tym ż

legalove

legalove.moblo.pl
Chciałabym iść do sklepu wydać 1.30 zł na tymbarka usiąść spokojnie na chodniku otworzyć kapsel i przeczytać 'On Cię Kocha'. :c
Chciałabym iść do sklepu   wydać... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Chciałabym iść do sklepu , wydać 1.30 zł na tymbarka , usiąść spokojnie na chodniku , otworzyć kapsel i przeczytać 'On Cię Kocha'. :c

Kiedy ktoś Cię opuści  poza tym... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Kiedy ktoś Cię opuści, poza tym, że tęsknisz, poza tym, że rozpada się cały ten mały świat, który razem stworzyliście, i że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie, najgorsza jest myśl, że była to próba jakości i teraz wszystkie części, z których się składasz, noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś, kogo kochasz.

brakuje mi tych wieczorów  tych... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

brakuje mi tych wieczorów, tych rozmów do drugiej, tego jak płakałam ze śmiechu, potrzebuję Twojego głosu, żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje.

Niby do zakochania jeden krok  a jak... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Niby do zakochania jeden krok, a jak przyjdzie co do czego to musimy zapierdalać kilometry .

Kiedy byłam w podstawówce  kazano... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Kiedy byłam w podstawówce, kazano napisać kim będę gdy dorosnę . Napisałam więc 'Szczęśliwa' . Powiedzieli, że nie zrozumiałam o co chodziło w zadaniu. Ja odpowiedziałam, że nie zrozumieli o co chodzi w życiu .

nie rycz  że coś Ci się coś nie... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

nie rycz, że coś Ci się coś nie udało, usiądź, otrzyj łzy, weź się w garść, nie daj się pokonać przez coś zwane kłótnią, problemem, kolejnym dupkiem czy następną szmatą, nikt nie powiedział, że będzie zajebiście i kolorowo, ale są takie momenty w życiu człowieka na które warto czekać nawet kilkanaście lat.

to przykre  jak człowiek może się... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

to przykre, jak człowiek może się zmienić pod wpływem miłości. oczywiście negatywnie.. kiedyś mogłaś z nim rozmawiać godzinami jak z dobrym przyjacielem, a jednak pod wpływem emocji pozwoliłaś mu odejść, zrozumiałaś że go kochasz. mnóstwo dni cierpienia i żalu do siebie. straciłaś zupełnie kontrolę i powiedziałaś mu o swojej miłości mając nadzieję, że to coś zmieni. niestety, rozczarowałaś się na kimś, kogo uważałaś za NAJWAŻNIEJSZEGO na świecie. teraz siedzisz tylko z założonymi rękami, płaczesz, słuchając piosenek których słuchałaś będąc blisko niego. i tak bez końca. obarczasz się że to wszystko Twoja wina, i chcesz cofnąć czas. ale gdyby nie ten przypadek, nigdy nie zrozumiałabyś, że ten człowiek, który dziś dla Ciebie tak obcy - zraniłby Cie na pewno jeszcze nie jeden raz. teraz już możesz się tylko pocieszać myślą, że kiedyś ktoś zrani Jego tak, jak On Ciebie. życie zawsze się odpłaci.

  co powiesz ?    kocham cie.... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

- co powiesz ? - kocham cie. - agresywniej - kocham cie kurwa.

Są ludzie za którymi jeszcze... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Są ludzie za którymi jeszcze niedawno wskoczyłabym w ogień. Dziś bym już nie skoczyła, dziś bym podlewała ogień benzyną.

' ...żadna wielka miłość nie... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

' ...żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw... '

Przyjaźń jest prawdziwym darem.... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Przyjaźń jest prawdziwym darem. Wspaniale jest znaleźć kogoś kto może nas wysłuchać i zrozumieć, komu można zaufać. Przy kim można znaleźć ukojenie. Obojętnie czy będziemy się razem śmiać czy też mamy wspólnie przebrnąć przez ciemne strony życia. Zawsze też pozostają nam wspomnienia, które czynią nasza przyjaźń tak szczególną.

Ci ludzie ? Oni są dla mnie ważni... teksty

legalove dodano: 27 grudnia 2011

Ci ludzie ? Oni są dla mnie ważni , bardzo ale to bardzo ważni. Gdyby nie oni nie byłoby mnie dziś tutaj. Nie mogłabym ich wkurzać , denerwować i ciągle się z nimi kłócić. Nie doprowadzałabym ich do szału i nie wjeżdżałabym im na psychikę ale i nie spędzałabym z nimi tyle wspaniałych chwil , nie odpierdalałabym tyle chorych akcji .Nie melanżowałabym w takim stylu , nie byłabym z nimi gdyby tego potrzebowali i na odwrót , nie byłabym tak cholernie szczęśliwa. Więc dobrze ci radzę zastanów się zanim coś o nich powiesz , zanim zaczniesz robić im jakiekolwiek problemy. Bo oddałabym za nich życie a nawet byłabym zdolna je kogoś pozbawić .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV