głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Od dawna bolą mnie żebra i twarz a z każdym oddechem jestem bliżej diabła. historia lubi się powtarzać.. i to zazwyczaj ta która najbardziej bolała ... może nad

legalove

legalove.moblo.pl
Od dawna bolą mnie żebra i twarz a z każdym oddechem jestem bliżej diabła.
Od dawna bolą mnie żebra i twarz  a... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

Od dawna bolą mnie żebra i twarz, a z każdym oddechem jestem bliżej diabła.

historia lubi się powtarzać.. i to... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

historia lubi się powtarzać.. i to zazwyczaj ta, która najbardziej bolała ...

może nadszedł ten moment  aby... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

może nadszedł ten moment, aby usiąść na przeciwko siebie i przeprosić za wszystko?

tak chore jest moje życie   że aż... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

tak chore jest moje życie , że aż mnie śmieszy.

I tak właściwie to nie wiem co się... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

I tak właściwie to nie wiem co się stało. Chyba coś się zmieniło. Ja się zmieniłam. W tym momencie nie potrafię powiedzieć o swoich uczuciach, trudno mi by było to wszystko opisać, na tą chwilę jest to bardzo trudne, ale wiem, że kiedyś, może już niedługo, jutro, za dwa dni, za tydzień przyjdzie taki dzień, w którym wszystko będzie proste, wszystko będę wiedziała, będę potrafiła to wyrazić i ubrać w słowa, po prostu wszystko już będzie JASNE.

''Niech dziś mój pocałunek na... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

''Niech dziś mój pocałunek na ustach innej gości, byś mogła się przekonać, jak ona Ci zazdrości. Niech moje słodkie ręce dziś pieszczą innej ciało byś mogła się przekonać, jak krzyczy: "mało, mało" . | 9.11.12. ; )))! :*

Jarasz mnie tak bardzo  jak 30... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

Jarasz mnie tak bardzo, jak 30 Seconds To Mars. ; *** . / ♥

cz2.   I miałem dosyć już tych... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

cz2. / I miałem dosyć już tych myśli, zaledwie dwadzieścia cztery sekundy po tym, gdy dwie godziny temu się rozstaliśmy, tych jedenastu spotkało twoje kroki. Szklana butelka, bloki, nie widzą nic. Brak powodu, przecież znasz ich. Jedenaście metrów od klatki znalazłem cię we krwi. Dwadzieścia cztery szwy i jedenaście godzin operacji. Nie miałem racji myśląc, że będzie dobrze. (...)'' | HuczuHucz. ♥

''Pamiętam  to był dwudziesty... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

''Pamiętam, to był dwudziesty czwarty listopada, nie wiem, jakoś jedenaście minut po północy. za oknem taksówki, deszcz wtedy padał, licznik pokazał dwadzieścia cztery złote i jedenaście groszy. chciałem cię prosić o coś więcej, to w końcu już dwudzieste czwarte spotkanie, choć od początku trzymaliśmy się za ręce, to dopiero na jedenastym cię pocałowałem. wysiadłaś z taxi wcześniej niż ja - blok dwadzieścia cztery, mieszkania jedenaście. Ja pojechałem dalej a ta noc nadal trwa. dałem wiarę, że odezwiesz się zanim zaśniesz. Cisza. dzwoniłem dwadzieścia cztery razy I wysłałem tobie jedenaście sms'ów. Wiedziałem, że coś musiało się wydarzyć. (...) cz1.

Już nie ten czas gdy się bałam... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

Już nie ten czas gdy się bałam przy­pad­ko­wego spot­ka­nia z Tobą, nie czas na łzy i smu­tek. Te­raz możesz tyl­ko zer­knąć na mnie, wiedząc, że już nie jes­tem Two­ja i nig­dy już nie będę. Nig­dy już nie poczu­jesz sma­ku mych ust, nie dot­kniesz, nie przy­tulisz. Nig­dy ze mną nie po­roz­ma­wiasz, ale masz co chciałeś... Zasłużyłeś so­bie na to, wiesz? Po­wodze­nia życzę z wiel­kim uśmie­chem na twarzy, bo już jes­tem szczęśli­wa, bez Ciebie, cho­ler­nie szczęśli­wa.

Całe szczęście za­leży od Ciebie... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

Całe szczęście za­leży od Ciebie, i tyl­ko Ciebie. Jeśli chcesz to jes­teś szczęśli­wa. Przyczy­niają się trochę do te­go ludzie - spra­wiają, że al­bo Ci się chce, al­bo nie. Proste.

Nie chcę być Twoją tab­letką na... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

Nie chcę być Twoją tab­letką na ból głowy, sąsiadką z dru­giego piętra. Nie lu­bię uśmie­chać się naiw­nie do Ciebie byś tyl­ko na mnie spojrzał. Ak­ceptac­ja pop­szeszy­wana godnością. Mogłbyś aż tyle?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV