głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie ocze­kuje wiele ja chcę tyl­ko przy­pad­ko­wo wpaść na Ciebie na pus­tej uli­cy... sam na sam. cza­sem chciałbym na wieki zam­knąć swo­je po­wieki i już nig

legalove

legalove.moblo.pl
Nie ocze­kuje wiele ja chcę tyl­ko przy­pad­ko­wo wpaść na Ciebie na pus­tej uli­cy... sam na sam.
Nie ocze­kuje wiele ja chcę... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Nie ocze­kuje wiele, ja chcę tyl­ko przy­pad­ko­wo wpaść na Ciebie na pus­tej uli­cy... sam na sam.

cza­sem chciałbym na wieki... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

cza­sem chciałbym na wieki zam­knąć swo­je po­wieki i już nig­dy nie przes­tać śnić i marzyć.. ale te­raz wiem, że bra­kowałoby mi tyl­ko jednego, Ciebie Aniele.

Miałaś tak kiedyś że budziłaś... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Miałaś tak kiedyś, że budziłaś się ra­no i wy­powiadałaś czy­jeś imię z nadzieją na miły dzień, a nag­le po­bud­ka ! to nie będzie dob­ry dzień, bo tej oso­by w Twoim życiu już nie ma, odeszła, zos­ta­wiła Cię, tak nag­le bez wy­jaśnień i zni­ka uśmiech z twarzy i chce Ci się płakać, ale już na­wet na to nie masz siły, ręce już opadły, nie wiesz już czy są ja­kieś szan­se na to, ze ta oso­ba do Ciebie wróci? W końcu wsta­jesz, wszys­tko wygląda sza­ro tak bez sen­su zas­ta­nawiasz się po co wstałaś, po co się obudziłaś, po co jest ten ko­lej­ny dzień. Ale wsta­jesz.. i przeżywasz ko­lej­ny cho­ler­nie pus­ty dzień.

ty idiot­ko myślałaś że... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

ty idiot­ko, myślałaś, że będziesz go miała tyl­ko dla siebie? Myślisz, że on tyl­ko Ciebie pot­rze­buje? Po­myślałaś, że tyl­ko Ty mu wys­tar­czysz? Rzu­ciłaś dla niego wszys­tko, ale on dla Ciebie te­go nie zro­bi. Tyl­ko z nim się wi­dujesz, bo nie widzisz po­za nim świata. On widzi też in­nych zna­jomych. W każdej chwi­li mówi, jedź ze mną, chcę abyś tyl­ko była przy mnie, ale gdy jedzie do zna­jomych, zaw­sze znaj­dzie jakąś wymówkę, żebyś nie po­jechała z nim. Nie jes­teś dla niego tak dob­ra, jak myślałaś. Tak bar­dzo chciałabyś wie­dzieć, czy to miłość.

 i mam taką nadzieję że kiedyś... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

- i mam taką nadzieję, że kiedyś przy­pad­kiem bądź nie, zaj­rzysz w mo­je myśli, przeczy­tasz tą, pi­saną pod wpływem nag­ro­madzo­nych emoc­ji, prze­pełnioną bólem, tęsknotą za czymś cze­go nie było, lecz is­tniało w moich marze­niach, że jeszcze się odez­wiesz, i uświado­misz so­bie że tyl­ko To­bie pot­ra­fiłam zaufać, tyl­ko To­bie dałam taką szansę, lecz te­go nie zauważyłeś. A może nie chciałeś zauważyć? A ja głupia i naiw­na ciągle wierzę w to, że się po­jawisz na no­wo w moim życiu. Błagam Cię, po­wiedz że mnie niena­widzisz, że jes­tem ni­kim, że nic dla Ciebie nie znaczę... będzie mi chy­ba lżej niż te­raz, gdy zni­kasz bez słowa i na­wet nie wiem czy mogę mieć nadzieję że jeszcze będziesz.

nie jes­tem idealna. nig­dy nie... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

nie jes­tem idealna. nig­dy nie byłam. nie chciałam być naj­lep­sza, tyl­ko wys­tar­czająca dla Ciebie.

Czasami czuję się jak telefon... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Czasami czuję się jak telefon zaufania.. jestem na każdy kłopot, na otarcie łez, na dobrą rade. a gdy już wszystko się ułoży, reszta świata po prostu odkłada słuchawkę i zapomina o tym,że ktoś kto stoi po drugiej stronie telefonu też czasem potrzebuje ciepła, chwili uwagi ... oczywiście 'zawsze mogę na nich liczyć '. pomogą w każdej sytuacji. a gdy czuję się najbardziej samotną osobą na świecie, nie ma nikogo. jestem zupełnie sama.

Nikt nie wydaje się bardziej obcy... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś, kogo się kiedyś kochało.

prawdziwa miłość oznacza że... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

prawdziwa miłość oznacza, że zależy Ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

 jeśli naprawdę kogoś kochasz to... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

- jeśli naprawdę kogoś kochasz, to pozwolisz, żeby złamał Ci serce.

tak przez pewien czas byłam chora... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

tak, przez pewien czas byłam chora, specyficzna odmiana grypy nazwana twoim imieniem, ale wiesz co? silny antybiotyk o nazwie "przyjaciele" skutecznie postawił mnie na nogi.

kiedyś do mnie dotrze że... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

kiedyś do mnie dotrze, że niektórych ludzi nie zatrzymam. Oni przechodzą przez nasze życie od tak, dla 'urozmaicenia'. Czasami zostają na trochę, a przez te kilka miesięcy czy nawet lat, potrafią nieźle namieszać i pozostawiają po sobie cholerny syf, który my zamiast szybko posprzątać, podlewamy milionami wylanych łez.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV