głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Byłam pew­na że za­pom­niałam. Do wczo­raj. Za­sypałam Cie pod stertą książek prze­lot­nych znajomości niesa­motnych wie­czorów. Mi­neło troche cza­su który koj

legalove

legalove.moblo.pl
Byłam pew­na że za­pom­niałam. Do wczo­raj. Za­sypałam Cie pod stertą książek prze­lot­nych znajomości niesa­motnych wie­czorów. Mi­neło troche cza­su który kojąco za
Byłam pew­na  że za­pom­niałam.... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

Byłam pew­na, że za­pom­niałam. Do wczo­raj. Za­sypałam Cie pod stertą książek, prze­lot­nych znajomości, niesa­motnych wie­czorów. Mi­neło troche cza­su, który kojąco zab­liźnił niektóre wyrzu­ty su­mienia. Wczo­raj poczułam, że jest jak daw­niej, że do­piero co się poz­na­liśmy. Że nie ma jej, nie ma je­go, że nie ma wielu tych niepot­rzeb­nych słów wyk­rzycza­nych w złości. Tyl­ko złudze­nia. I kiedy zbliżam się do Ciebie ro­bie krok do tyłu. Chciałabym wy­ciąć Cie z kar­tki pa­pieru omi­jając nożyczka­mi Ją i po­wiesić Twój por­tret nad łóżkiem,żebys zaw­sze przy mnie czu­wał.

Żałujesz ze tak wyszło? Bo ja nie.... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

Żałujesz ze tak wyszło? Bo ja nie. A może tak? Wiesz.. nie wiem. Raz jes­teś mi blis­ki tak bar­dzo. Gdy jest mi smut­no chcę cię przy­tulić, chcę żebyś był przy mnie. Gdy jes­tem we­soła, chciałabym żebyś śmiał się ra­zem ze mną, żeby łączyło nas coś, cze­go my sa­mi nie umieli­byśmy naz­wać. Nie chcę cię pou­czać, zmuszać do miłości, zmuszać do cze­gokol­wiek. Trud­no mi mówić o tym co do Ciebie czuję. Im mniej o tym mówię, tym bar­dziej to "coś" jest wyjątko­we. Nie umiem po­wie­dzieć ci jak bar­dzo kocham na Ciebie pat­rzeć, jak bar­dzo lu­bię gdy się śmiejesz, jak bar­dzo uwiel­biam Two­je oczy.Nie chce ci te­go mówić, po co? Będziesz tyl­ko mnie uważał za ko­lejną, która wzdycha do ciebie no­cami. Nie chce byś mnie uważał za głupią idiotkę, tak jak te, które "la­taja za tobą" ciągle. Jest mi ciężko. Ale wiem ze muszę.

''moja dziewczyna patrzy często w... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

''moja dziewczyna patrzy często w oczy me, i nie ukrywam sprawia to przyjemność. jak ją kocham , tylko moje serce wie. jak mnie całuje , oddałbym nie jedno. jej ramiona ukojeniem dla mnie są , bo przy niej czuję jak smakuje miłość. i każdą chwilę pragnę ofiarować bo, jest tego warta nic się nie zmieniło'' | weekend ! ♥.

'' masz problemy z dykcją ? '' .... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

'' masz problemy z dykcją ? '' . hahahaha , wos . ; D = ) | ♥

może życie bez przeszkód byłoby... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

może życie bez przeszkód byłoby zupełnie nudne, chciałabym ułożyć wszystko sama jednak nie umiem, nie rozumiem czemu mogę mieć tylko nadzieję, chcę godnie żyć, dobrze żyć, to aż tak wiele ? .

dzisiaj  nie potrafiłabym nazwać... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

dzisiaj, nie potrafiłabym nazwać moim szczęściem tego skurwiela.

Chciałbym Ci po­wie­dzieć  że... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Chciałbym Ci po­wie­dzieć, że pot­rze­buję Ciebie, tyl­ko Ciebie, ale świat za bar­dzo by się wkurwił.

Nie uda­waj tych piep­rzo­nych... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Nie uda­waj tych piep­rzo­nych uczuć, jeśli nic nie czujesz. Nie przy­tulaj, jeżeli masz za­miar za­raz odejść. Nie pat­rz tak na mnie, jeśli chcesz tyl­ko ko­lej­ny raz złamać mi serce. Po pros­tu odejdź, ja pójdę swoją drogą bez Ciebie, wte­dy znikną wszys­tkie problemy.. Naj­le­piej tak wszys­tko zmienić.

Mogłabym po­kochać każde­go... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Mogłabym po­kochać każde­go, gdy­bym tyl­ko chciała. Ale ja chcę kochać Ciebie, pa­miętaj o tym.

widzisz mnie tyl­ko wte­dy gdy... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

widzisz mnie tyl­ko wte­dy gdy chcesz zobaczyć. rzad­ko dla Ciebie istnieje.

Cza­sami chciałabym stworzyć dla... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Cza­sami chciałabym stworzyć dla Ciebie tęcze czy też przyb­liżyć Ci nieba by­le byś tyl­ko częściej uśmie­chał się do mnie.

Swój błękit­ny wzrok... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Swój błękit­ny wzrok za­mieniłeś na chłod­ne, zaćpa­ne spojrzenie. Two­ja kiedyś pro­mien­na ce­ra dziś krzyczy o po­moc swoją szarością. A gdy widzę Twój nie­szczęśli­wy, wy­muszo­ny uśmiech, chce mi się płakać. I tyl­ko jed­no py­tanie mnie nurtuje: Dlacze­go właśnie Ty ?! Gdy­by to za­leżało ode mnie, umarłabym za Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV