głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie pragnęłam wiele pra­wie nic. Je­dynie de­likat­ne­go muśniecia dłoni pod­czas wie­czor­ne­go spa­ceru w cza­sie które­go mógłbyś to­warzyszyć mi w upa­janiu

legalove

legalove.moblo.pl
Nie pragnęłam wiele pra­wie nic. Je­dynie de­likat­ne­go muśniecia dłoni pod­czas wie­czor­ne­go spa­ceru w cza­sie które­go mógłbyś to­warzyszyć mi w upa­janiu się za
Nie pragnęłam wiele  pra­wie nic.... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Nie pragnęłam wiele, pra­wie nic. Je­dynie de­likat­ne­go muśniecia dłoni pod­czas wie­czor­ne­go spa­ceru, w cza­sie które­go mógłbyś to­warzyszyć mi w upa­janiu się za­pachem bzów. Byłabym go­towa upić się tym za­pachem z tobą, aż do ut­ra­ty zmysłów i wszecho­bec­nej kon­tro­li nad miłością wy­lewającą się z moich kie­sze­ni. Chciałam nią za­rażać ludzi, ciebie. Prze­de wszys­tkim ciebie. Jed­nak ty nie czułeś ani bzów, ani wios­ny. Nie widziałeś oceanu miłości, który z uśmie­chem na us­tach od­da­wałam to­bie. Kro­pel­ka po kro­pel­ce. Nie chciałeś jej.

All the things that you said was it... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

All the things that you said was it all in my head? | Te wszystkie rzeczy, które powiedziałeś, były tylko w mojej głowie?

Run free and wild  loose your mind... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Run free and wild, loose your mind, escape your inhibitions. Taste the wind, let your hair down, throw your hands up. Go, go, go, let go forget the consequences. / run free, Asking A.

true story. teksty legalove dodał komentarz: true story. do wpisu 17 listopada 2012
and the risk that might break you is... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

and the risk that might break you is the one that would save. | i ryzyko, które mogło cię złamać jest tym, które może cie uratować.

when you hold me  I’m alive.     teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

when you hold me, I’m alive. ; *

but instead I'm here drowning in my... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

but instead I'm here drowning in my own fucking mind, and I'll be damned if you're the death of me. | lecz jestem tu, tonę w moim pieprzonym umyśle i będę przeklęty, jeśli jesteś moją śmiercią. / Asking Alexandria ♥

no właśnie.. teksty legalove dodał komentarz: no właśnie.. do wpisu 16 listopada 2012
oczywiste .. ♥ teksty legalove dodał komentarz: oczywiste .. ♥ do wpisu 16 listopada 2012
dzięki za spiep­rze­nie mi życia... teksty

legalove dodano: 16 listopada 2012

dzięki za spiep­rze­nie mi życia , przez Ciebie mam tyl­ko og­ra­niczo­na możli­wość ruchową oraz pop­sutą wątrobę . ale nie będę się tobą przej­mo­wała już , będziesz jeszcze chciał się wkraść w mo­je łas­ki a ja cię tak urządzę że um­rzesz żyjąc.

jest tak  że lepiej być nie... teksty

legalove dodano: 16 listopada 2012

jest tak, że lepiej być nie powinno. przynajmniej tak, przynajmniej gdzieś sięga wzrok. znów o godność trzeba walczyć siłą. bo taki już jest, bo taki już durny los.

Wie  że nie jest ideal­na. Nie jest... teksty

legalove dodano: 16 listopada 2012

Wie, że nie jest ideal­na. Nie jest wyjątko­wa. Zwykła, ma­towa, cza­sem przeźroczys­ta. Płocha i po­dob­na do wielu. Wie, że nig­dy nie będzie chciała być kimś in­nym. Jest zwykła, lu­bi ta swoją zwykłość . Zwykła dla siebie i dla Ciebie. Widziała siebie w wielu ro­lach, wiele próbo­wała grać ... tyl­ko w jed­nej się od­na­lazła - tej, którą dos­tała pier­wsze­go dnia życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV