głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove a jutro? rzucę o podłogę dzwoniącym budzikiem po 30 minutach mama zwali mnie za ręce z łóżka poleżę 10 minut przyklejona do podłogi po czym z zamkniętymi oczami

legalove

legalove.moblo.pl
a jutro? rzucę o podłogę dzwoniącym budzikiem po 30 minutach mama zwali mnie za ręce z łóżka poleżę 10 minut przyklejona do podłogi po czym z zamkniętymi oczami rusz
a jutro? rzucę o podłogę... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

a jutro? rzucę o podłogę dzwoniącym budzikiem, po 30 minutach mama zwali mnie za ręce z łóżka, poleżę 10 minut przyklejona do podłogi po czym z zamkniętymi oczami ruszę w stronę łazienki waląc głową w każde drzwi, po 15 minutach opuszczę łazienkę z białą pastą na policzku i jednym wymalowanym okiem, wrócę do pokoju otworzę szafę, przed którą będę się modlić dziesięć minut, przebiorę się z pięć razy, pójdę do kuchni i wyciągając płatki wysypię je na podłogę po czym siadając na niej będę je jeść rękami, napiję się pepsi którym obleję całą koszulkę a kiedy będę już wychodzić przypomnę sobie , że nie spakowałam książek.

nie miałam w planach... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

nie miałam w planach przyśpieszonego serca na Twój widok, ani ogromnego uśmiechu kiedy tylko gdzieś wyłapałabym Twoje imię. nie chciałam byś stał się dla mnie kimś więcej niż kumplem. To nie był mój wybór to serce wybiera kogo kocha .

w miłości nigdy nie jest za późno... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

w miłości nigdy nie jest za późno na drugą szansę.

Ja chyba go naprawdę kochałam. I... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

Ja chyba go naprawdę kochałam. I nie potrafie tak od teraz zapomnieć o tym wszystkim co nas łaczyło. To że on traktował mnie jako jeden wielki żart czy zabawe to rozumiem, w końcu każdy mężczyzna jest taki sam ale najgorsze jest to że mu zaufałam, naiwnie zaufałam. A on zranił mnie tak głeboko że ledwo sobie z tym radze.

Uwielbiała gdy się przed nią... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

Uwielbiała gdy się przed nią popisywał, jednocześnie zgrywając skończonego idiotę, ale mimo wszystko było to słodkie, bo robił to dla niej, tylko dla niej. ♥

Cokolwiek zrobisz w życiu będzie... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

Cokolwiek zrobisz w życiu będzie bez znaczenia. Ale bardzo ważne jest aby coś robić - nikt inny nie będzie. Kiedy ktoś wchodzi do twojego życia część ciebie mówi : ,, Nie jestem jeszcze gotowa. " , ale inna część mówi : ,, Przekonaj go do bycia z tobą na zawsze. "

24 listopada. To było dokładnie dwa... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

24 listopada. To było dokładnie dwa lata temu, środa. Pamiętam to, jakby było to wczoraj. Taki tam dzień, a dla mnie wyjątkowy. Od tamtego czasu wszystko się zmieniło, ja się zmieniłam. Mimo, że później płakałam, to ten dzień zapamiętam do końca życia, na pewno. ♥

i jedyne co byłam w stanie zrobić... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

i jedyne co byłam w stanie zrobić to wyjść na balkon , usiąść na lodowatych kafelkach , odpalić szluga i zaciągnąć się nim tak konkretnie ,abym poczuła jak dym rozrywa mi płuca , przynosząc przy tym ukojenie. Załzawionym wzrokiem błagalnie spojrzeć w niebo , szepcząc ciche ' dlaczego ' ; (

alkoholicy różnią się od... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

alkoholicy różnią się od zakochanych tylko tym, że Ci pierwsi nie zapamiętają radosnych chwil, a Ci drudzy - nigdy ich nie zapomną.

DZIEWCZYNO! wiesz jak zemścić się... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

DZIEWCZYNO! wiesz jak zemścić się na facecie który Cię zdradził? 1. schlej go w trzy dupy. 2. odwieź do domu. 3. rozbierz do naga. 4. ułóż w łóżku. 5. zostaw na stole kartkę: "Byłeś wspaniały! Te noc zawsze będę pamiętał! Całuje, Roman.

Wszystkiego nie załatwi to  że... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

Wszystkiego nie załatwi to, że ciebie kocham . Miłość, kurwa, co ma miłość z tym wspólnego kiedy wkurwiasz mnie jak stąd do Zakopanego ?

chcę z nim być   mieć go przy... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

chcę z nim być , mieć go przy sobie , smakować jego ust bez żadnych ograniczeń , dotykać jego opalonego ciała , wtulać się w te ogromne przesiąknięte perfumami bluzy , przesiadywać przed tv w jego ramionach cały wieczór ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV