głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Są momenty kiedy nie mogę oderwać od niego wzroku kiedy chłonę każde jego słowo i wybucham śmiechem po kolejnym wspólnym żarcie. Jesteśmy do siebie tak cholerni

legalove

legalove.moblo.pl
Są momenty kiedy nie mogę oderwać od niego wzroku kiedy chłonę każde jego słowo i wybucham śmiechem po kolejnym wspólnym żarcie. Jesteśmy do siebie tak cholernie podo
Są momenty kiedy nie mogę oderwać... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Są momenty kiedy nie mogę oderwać od niego wzroku, kiedy chłonę każde jego słowo i wybucham śmiechem po kolejnym wspólnym żarcie. Jesteśmy do siebie tak cholernie podobni i czuję,że kiedy on jest obok, ja zaczynam zachowywać się inaczej. < 3 .

każdy z Nas czegoś żałuje. każdy... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

każdy z Nas czegoś żałuje. każdy z Nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. każdy z Nas, chociaż raz powiedział 'nie', wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o 'tak'. każdy z Nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. to nic złego popełniać błędy - przecież jesteśmy tylko ludźmi.

Zimno mi nie tylko w dłonie  uszy... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Zimno mi nie tylko w dłonie, uszy, nos, ale również w serce i nie pomoże tutaj czapka, ciepły szalik czy wełniane rękawiczki, serce potrzebuje Ciebie.

I już dziś piszę list do... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

I już dziś piszę list do świętego Mikołaja, by zdążył przeczytać, by nie zapodział się gdzieś w tumanie innych, by od razu zaczął zdobywać dla mnie prezent, który jest nie lada wyzwaniem, by znalazł odpowiednio wielkie pudło w którym Cię pomieści, kochanie.

zag­rałabym dla Ciebie na każdych... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

zag­rałabym dla Ciebie na każdych ner­wach ludzkich, gdy­byś tyl­ko chciał. prze­powiem Ci przyszłość z bańki myd­la­nej. prze­niosę się w cza­sie za po­mocą stuk­nięcia się w czoło. ale czy to wystarczy.

jesteś mym natchnieniem   moim... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

jesteś mym natchnieniem, moim narkotykiem, to z tobą chcę spędzić resztę życia, tobie obiecać uczciwość, ślubować wierność i miłość, poświęcić się temu pięknemu uczuciu. pokazać jak bardzo cię kocham, pokazać, że bez Ciebie me życie nie ma sensu.. z tobą na koniec świata mogę iść. gdy będziesz potrzebował pomocy, wyciągnij do mnie ręke, a ja na pewno pomogę. nawet nie wiesz ile dla mnie znaczysz. za każdym razem gdy słucham twych pięknych słów, coraz bardziej się zakochuje.. od pewnego momentu poczułam tą więź, poczułam, że jesteś kimś więcej. ♥

Twój do­tyk je­st moim... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Twój do­tyk je­st moim ulu­bionym. Twój uśmiech jest naj­piękniej­szym da­rem ja­ki ot­rzy­małam, by codzien­nie go oglądać. Two­je oczy są ot­chłanią w, którą chcę spoglądać bez lęku i strachu. Two­ja miłość jest moją od­krytą ta­jem­nicą do, której dażyłam przez całe życie. To w To­bie od­kryłam szczęście.Widzę tyl­ko Ciebie, każde­go dnia co­raz bar­dziej i wy­raźniej. Każde­go dnia co­raz moc­niej kocham co­raz moc­niej tęsknie. Każde­go dnia co­raz bar­dziej sta­je sie słab­sza od­dając się miłości bez gra­nic.

:  teksty legalove dodał komentarz: :) do wpisu 17 listopada 2012
prawdziwe    teksty legalove dodał komentarz: prawdziwe ;) do wpisu 17 listopada 2012
16.11.12.   Nigdy nie zapomnę.... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

16.11.12. | Nigdy nie zapomnę. ♥♥ / ; ****.

Jeśli szczęście nie chce przyjść... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Jeśli szczęście nie chce przyjść do ciebie, stwórz w umyśle iluzję, tyl­ko po to by ser­ce było szczęśli­we. Ser­ce bez szczęścia umiera, a człowiek ra­zem z nim.

niena­widzę te­go  że Cię kocham... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

niena­widzę te­go, że Cię kocham, niena­widzę te­go, że Cię pragnę, niena­widzę te­go, że chcę być tyl­ko Twoja, niena­widzę te­go, że mo­je ser­ce na­leży tyl­ko do Ciebie. kurwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV