głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Możesz żyć tak jak chcesz. teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Możesz żyć, tak jak chcesz.

 Co tam u Ciebie?  Nic...... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

- Co tam u Ciebie? - Nic... Zu­pełnie nic... Chy­ba dokład­nie to sa­mo co wczoraj. Tyl­ko że tym ra­zem nie mogę już płakać.. Chciałabym.. Ale nie mogę. Jak­by już zab­rakło mi łez. ..Szkoda.. bo płacząc nie myślałam o tym, że nie mam po co żyć, bo nie mam dla kogo.

Nic na tym cholernym świecie się... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Nic na tym cholernym świecie, się nie liczy, oprócz CIEBIE. ♥

Niektórzy żyją dla majątku.... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Niektórzy żyją dla majątku. Niektórzy żyją tyl­ko dla sławy. Niektórzy żyją dla władzy. Niektórzy żyją tyl­ko po to, aby grać. Niektórzy myślą, że fi­zyczne przed­mioty wyz­naczają, co jest wewnątrz (...) . Niektórzy chcą diamen­to­wych pierścionków. Niektórzy po pros­tu chcą wszys­tkiego. Ale wszys­tko nie znaczy nic, jeśli nie mam ciebie, jeśli nie mam ciebie przy so­bie... Nic na tym całym sze­rokim świecie nie ma znacze­nia, jeśli nie mam ciebie przy so­bie. | ; (

Czas mnie do­bija wskazówka... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Czas mnie do­bija, wskazówka od­mie­rzająca se­kun­dy po­rusza się wol­niej niż os­tatnio. Zaw­sze gdy jes­teś mi­nuty uciekają, te­raz idą po­wolut­ku. Gdy­bym tyl­ko mogła to przys­pie­szyć. Gdy­bym mogła wyjść z tej sa­li i po­biec do ciebie. Zro­biłabym to. Od ra­zu. Nie ważne czy mnie przyj­miesz. Nie ważne, pop­rostu chcę cię zo­baczyć. Na chwilę. Na tą jedną minutkę..

Nie pragnęłam wiele pra­wie nic.... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Nie pragnęłam wiele, pra­wie nic. Je­dynie de­likat­ne­go muśniecia dłoni pod­czas wie­czor­ne­go spa­ceru, w cza­sie które­go mógłbyś to­warzyszyć mi w upa­janiu się za­pachem bzów. Byłabym go­towa upić się tym za­pachem z tobą, aż do ut­ra­ty zmysłów i wszecho­bec­nej kon­tro­li nad miłością wy­lewającą się z moich kie­sze­ni. Chciałam nią za­rażać ludzi, ciebie. Prze­de wszys­tkim ciebie. Jed­nak ty nie czułeś ani bzów, ani wios­ny. Nie widziałeś oceanu miłości, który z uśmie­chem na us­tach od­da­wałam to­bie. Kro­pel­ka po kro­pel­ce. Nie chciałeś jej.

All the things that you said was it... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

All the things that you said was it all in my head? | Te wszystkie rzeczy, które powiedziałeś, były tylko w mojej głowie?

Run free and wild loose your mind... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Run free and wild, loose your mind, escape your inhibitions. Taste the wind, let your hair down, throw your hands up. Go, go, go, let go forget the consequences. / run free, Asking A.

true story. teksty legalove dodał komentarz: true story. do wpisu 17 listopada 2012
and the risk that might break you is... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

and the risk that might break you is the one that would save. | i ryzyko, które mogło cię złamać jest tym, które może cie uratować.

when you hold me I’m alive.   teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

when you hold me, I’m alive. ; *

but instead I'm here drowning in my... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

but instead I'm here drowning in my own fucking mind, and I'll be damned if you're the death of me. | lecz jestem tu, tonę w moim pieprzonym umyśle i będę przeklęty, jeśli jesteś moją śmiercią. / Asking Alexandria ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV