głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Twój do­tyk je­st moim ulu­bionym. Twój uśmiech jest naj­piękniej­szym da­rem ja­ki ot­rzy­małam by codzien­nie go oglądać. Two­je oczy są ot­chłanią w którą ch

legalove

legalove.moblo.pl
Twój do­tyk je­st moim ulu­bionym. Twój uśmiech jest naj­piękniej­szym da­rem ja­ki ot­rzy­małam by codzien­nie go oglądać. Two­je oczy są ot­chłanią w którą chcę spogl
Twój do­tyk je­st moim... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Twój do­tyk je­st moim ulu­bionym. Twój uśmiech jest naj­piękniej­szym da­rem ja­ki ot­rzy­małam, by codzien­nie go oglądać. Two­je oczy są ot­chłanią w, którą chcę spoglądać bez lęku i strachu. Two­ja miłość jest moją od­krytą ta­jem­nicą do, której dażyłam przez całe życie. To w To­bie od­kryłam szczęście.Widzę tyl­ko Ciebie, każde­go dnia co­raz bar­dziej i wy­raźniej. Każde­go dnia co­raz moc­niej kocham co­raz moc­niej tęsknie. Każde­go dnia co­raz bar­dziej sta­je sie słab­sza od­dając się miłości bez gra­nic.

: teksty legalove dodał komentarz: :) do wpisu 17 listopada 2012
prawdziwe  teksty legalove dodał komentarz: prawdziwe ;) do wpisu 17 listopada 2012
16.11.12.  Nigdy nie zapomnę.... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

16.11.12. | Nigdy nie zapomnę. ♥♥ / ; ****.

Jeśli szczęście nie chce przyjść... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Jeśli szczęście nie chce przyjść do ciebie, stwórz w umyśle iluzję, tyl­ko po to by ser­ce było szczęśli­we. Ser­ce bez szczęścia umiera, a człowiek ra­zem z nim.

niena­widzę te­go że Cię kocham... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

niena­widzę te­go, że Cię kocham, niena­widzę te­go, że Cię pragnę, niena­widzę te­go, że chcę być tyl­ko Twoja, niena­widzę te­go, że mo­je ser­ce na­leży tyl­ko do Ciebie. kurwa.

Możesz żyć tak jak chcesz. teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Możesz żyć, tak jak chcesz.

 Co tam u Ciebie?  Nic...... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

- Co tam u Ciebie? - Nic... Zu­pełnie nic... Chy­ba dokład­nie to sa­mo co wczoraj. Tyl­ko że tym ra­zem nie mogę już płakać.. Chciałabym.. Ale nie mogę. Jak­by już zab­rakło mi łez. ..Szkoda.. bo płacząc nie myślałam o tym, że nie mam po co żyć, bo nie mam dla kogo.

Nic na tym cholernym świecie się... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Nic na tym cholernym świecie, się nie liczy, oprócz CIEBIE. ♥

Niektórzy żyją dla majątku.... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Niektórzy żyją dla majątku. Niektórzy żyją tyl­ko dla sławy. Niektórzy żyją dla władzy. Niektórzy żyją tyl­ko po to, aby grać. Niektórzy myślą, że fi­zyczne przed­mioty wyz­naczają, co jest wewnątrz (...) . Niektórzy chcą diamen­to­wych pierścionków. Niektórzy po pros­tu chcą wszys­tkiego. Ale wszys­tko nie znaczy nic, jeśli nie mam ciebie, jeśli nie mam ciebie przy so­bie... Nic na tym całym sze­rokim świecie nie ma znacze­nia, jeśli nie mam ciebie przy so­bie. | ; (

Czas mnie do­bija wskazówka... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Czas mnie do­bija, wskazówka od­mie­rzająca se­kun­dy po­rusza się wol­niej niż os­tatnio. Zaw­sze gdy jes­teś mi­nuty uciekają, te­raz idą po­wolut­ku. Gdy­bym tyl­ko mogła to przys­pie­szyć. Gdy­bym mogła wyjść z tej sa­li i po­biec do ciebie. Zro­biłabym to. Od ra­zu. Nie ważne czy mnie przyj­miesz. Nie ważne, pop­rostu chcę cię zo­baczyć. Na chwilę. Na tą jedną minutkę..

Nie pragnęłam wiele pra­wie nic.... teksty

legalove dodano: 17 listopada 2012

Nie pragnęłam wiele, pra­wie nic. Je­dynie de­likat­ne­go muśniecia dłoni pod­czas wie­czor­ne­go spa­ceru, w cza­sie które­go mógłbyś to­warzyszyć mi w upa­janiu się za­pachem bzów. Byłabym go­towa upić się tym za­pachem z tobą, aż do ut­ra­ty zmysłów i wszecho­bec­nej kon­tro­li nad miłością wy­lewającą się z moich kie­sze­ni. Chciałam nią za­rażać ludzi, ciebie. Prze­de wszys­tkim ciebie. Jed­nak ty nie czułeś ani bzów, ani wios­ny. Nie widziałeś oceanu miłości, który z uśmie­chem na us­tach od­da­wałam to­bie. Kro­pel­ka po kro­pel­ce. Nie chciałeś jej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV