głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Chyba każda dziewczyna ma taki moment gdy chciałaby być taką zimną suką bez uczuć ale zwyczajnie nie potrafi bo ma kurwa za dobre serce. jestem na etapie chceni

legalove

legalove.moblo.pl
Chyba każda dziewczyna ma taki moment gdy chciałaby być taką zimną suką bez uczuć ale zwyczajnie nie potrafi bo ma kurwa za dobre serce.
Chyba każda dziewczyna ma taki... teksty

legalove dodano: 27 listopada 2012

Chyba każda dziewczyna ma taki moment, gdy chciałaby być taką zimną suką, bez uczuć, ale zwyczajnie nie potrafi, bo ma kurwa za dobre serce.

jestem na etapie chcenia wszystkiego... teksty

legalove dodano: 27 listopada 2012

jestem na etapie chcenia wszystkiego czego mieć nie mogę .

i moje zycie zamiast sie układać po... teksty

legalove dodano: 27 listopada 2012

i moje zycie zamiast sie układać po tym wszystkim sypie sie jeszcze bardziej co doprowadza mnie do cholernie zwalonej psychiki.

potrzebujesz mnie  na prawdę.... teksty

legalove dodano: 27 listopada 2012

potrzebujesz mnie, na prawdę. chociaż jeszcze tego nie wiesz. obiecuję ci, że któregoś dnia, dowiesz się, jak bardzo.

27.11.12. no tak ewentualnie  niech... teksty

legalove dodano: 27 listopada 2012

27.11.12. no tak ewentualnie, niech będzie. ;**

ejj Romeo   dawno cie nie widziałam . teksty

legalove dodano: 26 listopada 2012

ejj Romeo , dawno cie nie widziałam .

gdy poraz pierwszy się do mnie... teksty

legalove dodano: 26 listopada 2012

gdy poraz pierwszy się do mnie uśmiechnął , zrobiłam to samo . ale nie dlatego , że mi się podobał . śmieszyło mnie jego zachowanie i styl mówienia . z biegiem czasu zrozumiałam , że już nie śmieje się z niego tylko do niego , a prędkość z jaką biło serce na jego widok coraz bardziej zaczynała mnie niepokoić . jasne , że zaczęło się niewinnie , chyba nawet trochę dziecinnie . i wtedy za nic nie pomyślałabym , że będę w stanie oddać za niego tak wiele . ♥

problem polega na tym  że cholernie... teksty

legalove dodano: 26 listopada 2012

problem polega na tym, że cholernie mocno się w to angażuję, nie zwracając uwagi na okoliczności czy też opinie , sugestie i rady otoczenia, a przy okazji mam jeszcze nadzieję, że on robi to samo. na moje nieszczęście, nigdy ta nadzieja się nie sprawdza.

spać  jeść i kochać Cię.   to... teksty

legalove dodano: 26 listopada 2012

spać, jeść i kochać Cię. - to wszystko mogłabym robić wiecznie, ale przecież kiedyś wstać muszę. chociażby do tej toalety. jeść, też ciągle bym nie mogła bo za miesiąc mój żołądek miałby rozmiar sali kinowej, a ja sama nie zmieściłabym się nawet w drzwiach do galerii. kochać Cię wiecznie też nie mogę bo to strata czasu. niepoprawna nastolatka z brazowymi oczami i niepoprawny skurwiel z wyjebką na cały świat. to nie idzie w parze.

poddaję swoje włosy sztucznemu... teksty

legalove dodano: 26 listopada 2012

poddaję swoje włosy sztucznemu gorącu w postaci suszarki. maluję oczy tuszem, i poprawiam je kosmetykami mamy. zakładam buty i bluze. wychodzę z domu i ruszam w miejsce, w którym przebywasz przez całe wakacje. widzę Cię. serce dostaję nagłej arytmii, a oczy iskrzą się radością i pożądaniem. idę do Ciebie z uśmiechem na twarzy daje ci buziaka . grubo wytuszowane rzęsy rzucają cień na moje kości policzkowe, a wargi za nic nie dają się opuścić w dół. tak, jestem szczęśliwa. szczęśliwa właśnie przy Tobie.

i wiesz co? poradzę sobie. jak... teksty

legalove dodano: 26 listopada 2012

i wiesz co? poradzę sobie. jak zwykle dam radę, bo wiem że nie mogę zawieść bliskich. na mnie już mi nie zależy. robię wszystko po to, aby nie było zbędnych pytań. zmartwień czy rozmów, których wolę uniknąć. czuję się jak robot, który wykonuję wszystkie zadawane mi polecenia, i niezbędne pierdoły do przeżycia jeszcze kilku kolejnych lat. żyję, uśmiecham się i chodzę, rozmawiam, jem i słucham. ale czy tak wyobrażałam sobie siebie samą cztery lata temu, kiedy to czułam się potwornie staro, gdy mój wiek określały już dwie cyferki, a nie jedna? - nie. wszystko miało wyglądać inaczej.

Ta Twoja fałszywa suka o szmatowatej... teksty

legalove dodano: 26 listopada 2012

Ta Twoja fałszywa suka o szmatowatej twarzy, którą tak UWIELBIASZ - działa mi na nerwy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV