głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove przysięgam że już teraz skoczyłabym z tego cholernego mostu . skoczyłabym gdyby tylko ktoś mi obiecał że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal kiedy d

legalove

legalove.moblo.pl
przysięgam że już teraz skoczyłabym z tego cholernego mostu . skoczyłabym gdyby tylko ktoś mi obiecał że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal kiedy dowie
przysięgam że już teraz... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

przysięgam, że już teraz skoczyłabym z tego cholernego mostu . skoczyłabym, gdyby tylko ktoś mi obiecał, że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal, kiedy dowiesz się o mojej śmierci.

Nie walczy się o faceta który... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

Nie walczy się o faceta, który zeszmacił się z inną kobietą

 nie byłem aż tak pijany!  stary!... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

- nie byłem aż tak pijany! - stary! biegałeś po komisariacie i krzyczałeś , że znalazłeś wioskę smerfów.

chyba go potrzebuję. jest moją... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

chyba go potrzebuję. jest moją pierwszą myśl po otworzeniu powiek. gdy siłuję się z zakrętką od słoika wtedy też myślę o nim, gdy zapalam papierosa, gdy się upijam, idę ulicą, spotykam znajomych. Zawsze zastanawiam się co on zrobiłby na moim miejscu, jaką dałby mi radę i w jaki sposób podniósłby mnie na duchu, a wiesz co jest najgorsze ? Że jego nie ma. Znaczy się jest, ale dalej. To tak jak wtedy gdy widzisz cukierka za szybą. możesz na niego patrzeć, myśleć, opuszkiem palca błądzić po szkle, ale nie poznasz jego smaku. Niby jest obok, a tak naprawdę ciągle jestem sama.

Przepraszam  że często przeklinam... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

Przepraszam , że często przeklinam , że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka . Przepraszam , że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca . Przepraszam , że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham.

i nie wmawiaj mi  że się... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

i nie wmawiaj mi , że się starałeś. bo to nie Ty nie spałeś do czwartej, martwiąc się, a później dowiadując iż dobrze bawiłeś się na imprezie. to nie Ty chodziłeś smutny, gdy tylko coś było nie tak. to nie Ty .. - z resztą Ty nic nie robiłeś.

Jesteś sama bo za bardzo chcesz... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

Jesteś sama, bo za bardzo chcesz być czyjaś. Za bardzo chcesz należeć do niego i tylko do niego. To boli wiem, ale gdybyś tylko mogła być obojętna wobec niego, to On dawno należałby do Ciebie .

twojeserce twojeoczy twojeramiona.... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

twojeserce, twojeoczy, twojeramiona. takie moje osobiste trójmiasto.

Patrzysz w moje oczy trochę... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

Patrzysz w moje oczy, trochę dłużej niż przelotnie. Nadal nie wiem jednak czy uśmiechasz się właśnie do mnie. Tyle razy, dwa spojrzenia, przypadkowe, bez znaczenia może jednak to coś więcej. Nie wiem sama czy chcę to wiedzieć .. ♥

nie kocha się troszeczkę. kocha... teksty

legalove dodano: 27 listopada 2012

nie kocha się troszeczkę. kocha się cholernie, na zabój, szaleńczo, wystarczająco, albo nie kocha się wcale.

 kochanie jaki mam kolor oczu?... teksty

legalove dodano: 27 listopada 2012

- kochanie jaki mam kolor oczu? - taki w który kocham patrzeć bo jest cudowny i w nim jest twa dusza wypełniona spokojem i szczęściem które... - wystarczyło powiedzieć że nie wiesz.

Uważaj na facetów maleńka. To... teksty

legalove dodano: 27 listopada 2012

Uważaj na facetów, maleńka. To takie dziwne stworzonka, którzy magią swoich oczu potrafią wyczarować uśmiech przez łzy, miłość po grób i wieczne oddanie. Ale te dziwne stworzonka, mają tendencję do wieszania sobie majtek kolejnych naiwniaczek, które uwierzyły w ich "kocham Cię, ślicznotko", na ścianach - jak trofea myśliwskie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV