głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove każdy z nas ma takie dni kiedy opiera się o lodowatą ścianę w ręce trzymając chłodną już herbatę. zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwile kt

legalove

legalove.moblo.pl
każdy z nas ma takie dni kiedy opiera się o lodowatą ścianę w ręce trzymając chłodną już herbatę. zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwile które prze
każdy z nas ma takie dni kiedy... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

każdy z nas ma takie dni kiedy opiera się o lodowatą ścianę w ręce trzymając chłodną już herbatę. zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwile, które przeżyliśmy. łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota rozpieprza nas od środka. za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. by te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. a najgorsze w tym wszystkim jest to że w to wierzymy. że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei że to kiedyś powróci. łudzimy się jak alkoholicy czy narkomani, którzy mówią sobie że już nigdy nie wezmą, ale dziś ostatni raz .

nie jest mi kolorowo a do tego ten... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

nie jest mi kolorowo, a do tego ten deszcz, który spada z nieba przez cały dzisiejszy dzień nie pomaga mi w moich nastrojach. ale przecież nie rzucę Ci się w ramiona i nie krzyknę że tęsknie. siedzę z nadzieją że kiedy słońce zawita na nowo mój humor podniesie się o wybitne kilka kresek.

 widzisz ten nóż?  spytała... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

- widzisz ten nóż? - spytała, wyciągając narzędzie trzymane w swojej dłoni ku niemu. nacięła delikatnie wnętrze swojej dłoni. stał jak wmurowany, nie wiedząc o co chodzi. - tak będzie płakać moje ciało z tęsknoty za twoim dotykiem. - wydukała, wskazując na sączące się kropelki krwi z jej dłoni. wybuchnęła spazmatycznym płaczem. - a tak będzie płakać moja dusza. - powiedziała. - przykro mi kochanie. chociażbyś nie wiem co zrobiła, to koniec. nie weźmiesz mnie na litość. - powiedział, biorąc do dłoni kurtkę. - zaczekaj! pokażę Ci jeszcze tylko jak będzie płakać moje serce! - krzyknęła. zatrzymał się, tuż przed drzwiami. gwałtownym ruchem, wbiła kuchenne ostrze w swoją klatkę piersiową. - właśnie tak. będzie cichutko łkało, zwijając się z bólu, tam wewnątrz. - powiedziała, osuwając się na ziemię .

Odpierwiastkuj się ode mnie Ty... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

Odpierwiastkuj się ode mnie Ty ilorazie nieparzysty, bo jak Cię przepierwiastkuje to Ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias.

Cały czas udawała że wszystko... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

Cały czas udawała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Uśmiechała się, żartowała. Sprawiała wrażenie osoby cieszącej się życiem, niemającej żadnych problemów. Ale, kiedy przekraczała próg swojego pokoju jej oczy napełniały się łzami. Siadała w koncie zaciskając pięści i zagryzając wargi. Stale powtarzała sobie w myślach " Ogarnij się dziewczyno ! Z frajera ideału nie zrobisz " .

bara bara bara bere bere. D teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

bara bara bara, bere bere. ;D

przepraszamy  ale koniec świata... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2012

przepraszamy , ale koniec świata został przełożony , ze względu na wyprzedaż toyoty.. ! ;) / hehe. ;D

nie wiesz jak to jest tęsknić za... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2012

nie wiesz jak to jest tęsknić za kimś kogo tak naprawdę nigdy się nie miało w objęciach. nie wiesz jak to jest kiedy nie masz żadnego nawet najmniejszego powodu by rano wstać i funkcjonować przez jakieś 12 godzin. nie wiesz jak to jest wymuszać uśmiech, by nie było zbędnych pytań. nie wiesz jak to jest patrzeć na swoje własne marzenia, które spełniają się komuś innemu. nie wiesz jak to jest brać oddech z bólem, który przypomina Ci o wszystkim co minęło, więc nie pieprz że mam bajkowe życie, bo nawet jeśli wydaje Ci się że to zwykłe błahostki dla mnie mogą być czymś cholernie ważnym. czymś czego Ty nigdy nie zrozumiesz.

die die die die my darling. teksty

legalove dodano: 29 listopada 2012

die, die, die, die my darling.

a mi nadal wydaję się że kiedy... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2012

a mi nadal wydaję się że kiedy zjem pestkę jakiegoś owocu wyrośnie mi w żołądku drzewo, że kiedy będzie się działo coś złego ktoś przybiegnie i poda mi pomocną rękę, która wyciągnie mnie nawet z najgorszych opałów. wierzę że świat mimo tej ulewy za oknem jest piękny, a miłość istnieje.

śmieszy mnie to że uważasz się... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2012

śmieszy mnie to, że uważasz się za milion razy lepszego niż jesteś. na szczęście milion razy zero i tak daje zero.

podobało mi się to. a nawet powiem... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2012

podobało mi się to. a nawet powiem więcej, stało się to moim własnym , pieprzonym uzależnieniem, dzięki któremu wstawałam każdego dnia i zmuszałam tyłek do pójścia pod prysznic. to właśnie te kilka minut , sprawiało że byłam najszczęśliwszą osobą pod słońcem. to właśnie te kilka zdań , które stały się moją motywacją. ale nadszedł taki dzień kiedy stanęłam. zatrzymałam się wśród zgiełku na ulicy i spoglądając w niebo , doszło do mnie że ja tak naprawdę nie wiem na czym stoję. że to przecież tak naprawdę niczego nie sugeruję. nie wiem czego oczekuję od Niego , od siebie samej. jednak, podjęłam decyzję. nie wiem czy jest ona dobra czy nie, po prostu muszę się z tym pogodzić. muszę wmawiać sobie że tak jest lepiej, a przeszłość postarać się wymazać niczym złe zdanie w pamiętniku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV