głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove on zdawał się mocno zauroczyć. zawsze kiedy ją mijał starał się patrzeć prosto w oczy. szukał kontraktu niekiedy z rozpaczy i wtedy zdał sobie sprawę ile ona dl

legalove

legalove.moblo.pl
on zdawał się mocno zauroczyć. zawsze kiedy ją mijał starał się patrzeć prosto w oczy. szukał kontraktu niekiedy z rozpaczy i wtedy zdał sobie sprawę ile ona dla niego
on zdawał się mocno zauroczyć.... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

on zdawał się mocno zauroczyć. zawsze kiedy ją mijał starał się patrzeć prosto w oczy. szukał kontraktu niekiedy z rozpaczy i wtedy zdał sobie sprawę, ile ona dla niego znaczy. ona musiała się zauroczyć ale zawsze odwracała wzrok kiedy patrzył jej w oczy chciała dać mu znak i wyrazić wszystko ale zawsze rezygnowała, kiedy on stał blisko. ♥

W zerówce wszystko było... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

W zerówce wszystko było łatwiejsze. Kłótnia z przyjaciółką polegała na tym, że ona wzięła ulubioną lalkę Barbie. A i tak po 15 minutach, przyniosła mi ją i było wszystko dobrze. Miłość polegała na rysowaniu serduszek na kartce i dawaniu jej koledze, który ci się podoba. Czemu teraz tak nie jest? - Kłótnia z przyjaciółką o chłopaka, może trwać nawet 3 miesiące. A miłość polega, na płakaniu w poduszkę i wpadania w nałogi.

Boże mnie to już naprawdę nie... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Boże mnie to już naprawdę nie śmieszy. nie śmieszą mnie te ciągłe upadki, zagadki, bóle, ani pieprzony pech, który towarzyszy mi bez przerwy. proszę. zmień mój scenariusz. wprowadź w niego Jego, kilka strzykawek szczęścia i powodzenia, a obiecuję że w przyszły weekend posprzątam swój pokój, a nawet i pokoje swoich przyjaciól , w których tak samo jak w moim nie widać ani centymetra podłogi.

 masz facebooka?  nie.  a nk?... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

- masz facebooka? - nie. - a nk? - też nie. -a gg? - nie mam. - a skypa masz? - nie, też nie. - a ciepłą wodę i prąd to ty na chacie masz czy też nie? ; D

nie umiałam mu napisać  że... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

nie umiałam mu napisać , że tęsknię . nie byłam w stanie powiedzieć : - tęsknię za tobą . przyjedź do mnie i bądź dziś ze mną . - nie chciałam przyznać się do tego , że jestem aż tak słaba .

Wyjebane mieć nie moge  bo będzie... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Wyjebane mieć nie moge , bo będzie że mam cię w dupie. Kochać nie moge , bo będzie że Ci się narzucam. Niedostępna być nie mogę , bo przestaniesz się starać. Łatwa też nie , bo cię zniechęce. Zostaje zakonnicą.

nie spojrzysz na mnie bo nie mam... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

nie spojrzysz na mnie bo nie mam figury modelki, blond włosów jak zdzira z Twojego ulubionego burdelu. nie mam tony tapety na mordzie ani zniewalającego uśmiechu. nie mam nadzianych rodziców, ani nawet planów na przyszłość, ale widzisz. mam ogromne serce. oczy, które próbują patrzeć pozytywnie na świat i takich dupków jak Ty. swój styl. muzykę, która pomaga mi żyć. ludzi, którzy mnie kochają na swój sposób, a ja ich. jestem.. wyjątkowa. mało ogarniam, ale jestem. mam swój byt i życie, którego nieraz mam ochotę zwyczajnie się pozbyć, ale jestem. nieidealna, ale jestem. wolę by taką niż tą pierwszą lepszą.

 mamo.. bo wiesz zakochałam się w... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

- mamo.. bo wiesz zakochałam się w takim chłopaku , ale on ma mnie w dupie. znaczy ja mam go w dupie , bo to on tak naprawdę chyba ma mnie w dupie i nie chce żeby myślał że to on ma mnie w dupie , żeby nie było .. mamoo no kurde ! - czekaj film oglądam.

Remember when i took you up to the... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Remember when i took you up to the top of the hill ? We had our knives drawn. They were as sharp as we were in love. If god crossed us we'd take all his drugs, burn his money and his house down, and wait for the fire to spread. Sometimes hate is not enough to turn this all to ashes. Together as one against all others . ♥

Powiedz jej że ją uwielbiasz.... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gilgotając i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu. Trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. A kiedy się w Niej zakochasz. Powiedz jej o tym. Tylko nie złam jej serca, Ona wie co to ból.

A pill to make you numb a pill to... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

A pill to make you numb, a pill to make you dumb, a pill to make you anybody else but all the drugs in this world won't save her from herself ..

Gdy zabraknie już mnie świat nie... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Gdy zabraknie już mnie, świat nie zatrzyma się. Będę daleko stąd, po mnie zostanie tylko głos.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV