głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dokładnie. teksty legalove dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 25 listopada 2012
https:  www.youtube.com watch?v=e fA... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2012

Przez Ciebie moje serce nie... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

Przez Ciebie moje serce nie funkcjonuję już tak jak wcześniej. Nie chce już tak kochać nikogo, po za Tobą . .

upodabniamy się do innych  myśląc... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

upodabniamy się do innych, myśląc, że będziemy lepsi, oryginalniejsi, bardziej wyjątkowi. pozornie. nigdy nie będziesz lepsza, będąc kimś innym. będziesz nic nie znaczącym człowiekiem, który gubi się w szarym tłumie ludzi. będziesz taka sama, jak wszyscy. niczym nie będziesz się odróżniać. a w życiu nie chodzi o to. my musimy grać, ale nie w taki sposób, że kopiujemy czyjąś osobowość, czyiś charakter. tu chodzi o to, żeby poznać siebie. pewnie pomyślisz 'ale ja znam siebie' . nie. nie znasz. ale boisz się do tego przyznać. prawda jest taka, że zakładasz różne maski, w różnych sytuacjach. nie powinnaś. przyjrzyj się sobie. poznaj swoje wady i zalety. zaakceptuj je albo je zmień. walcz. po prostu walcz. nie omijaj głazów, jakie spotykają cię w życiu, bo w dorosłości, będziesz omijała nawet ziarenka piasku.

a jutro? rzucę o podłogę... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

a jutro? rzucę o podłogę dzwoniącym budzikiem, po 30 minutach mama zwali mnie za ręce z łóżka, poleżę 10 minut przyklejona do podłogi po czym z zamkniętymi oczami ruszę w stronę łazienki waląc głową w każde drzwi, po 15 minutach opuszczę łazienkę z białą pastą na policzku i jednym wymalowanym okiem, wrócę do pokoju otworzę szafę, przed którą będę się modlić dziesięć minut, przebiorę się z pięć razy, pójdę do kuchni i wyciągając płatki wysypię je na podłogę po czym siadając na niej będę je jeść rękami, napiję się pepsi którym obleję całą koszulkę a kiedy będę już wychodzić przypomnę sobie , że nie spakowałam książek.

nie miałam w planach... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

nie miałam w planach przyśpieszonego serca na Twój widok, ani ogromnego uśmiechu kiedy tylko gdzieś wyłapałabym Twoje imię. nie chciałam byś stał się dla mnie kimś więcej niż kumplem. To nie był mój wybór to serce wybiera kogo kocha .

w miłości nigdy nie jest za późno... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

w miłości nigdy nie jest za późno na drugą szansę.

Ja chyba go naprawdę kochałam. I... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

Ja chyba go naprawdę kochałam. I nie potrafie tak od teraz zapomnieć o tym wszystkim co nas łaczyło. To że on traktował mnie jako jeden wielki żart czy zabawe to rozumiem, w końcu każdy mężczyzna jest taki sam ale najgorsze jest to że mu zaufałam, naiwnie zaufałam. A on zranił mnie tak głeboko że ledwo sobie z tym radze.

Uwielbiała gdy się przed nią... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

Uwielbiała gdy się przed nią popisywał, jednocześnie zgrywając skończonego idiotę, ale mimo wszystko było to słodkie, bo robił to dla niej, tylko dla niej. ♥

Cokolwiek zrobisz w życiu będzie... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

Cokolwiek zrobisz w życiu będzie bez znaczenia. Ale bardzo ważne jest aby coś robić - nikt inny nie będzie. Kiedy ktoś wchodzi do twojego życia część ciebie mówi : ,, Nie jestem jeszcze gotowa. " , ale inna część mówi : ,, Przekonaj go do bycia z tobą na zawsze. "

24 listopada. To było dokładnie dwa... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

24 listopada. To było dokładnie dwa lata temu, środa. Pamiętam to, jakby było to wczoraj. Taki tam dzień, a dla mnie wyjątkowy. Od tamtego czasu wszystko się zmieniło, ja się zmieniłam. Mimo, że później płakałam, to ten dzień zapamiętam do końca życia, na pewno. ♥

i jedyne co byłam w stanie zrobić... teksty

legalove dodano: 24 listopada 2012

i jedyne co byłam w stanie zrobić to wyjść na balkon , usiąść na lodowatych kafelkach , odpalić szluga i zaciągnąć się nim tak konkretnie ,abym poczuła jak dym rozrywa mi płuca , przynosząc przy tym ukojenie. Załzawionym wzrokiem błagalnie spojrzeć w niebo , szepcząc ciche ' dlaczego ' ; (

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV