głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sad but true.  teksty legalove dodał komentarz: sad, but true. ;/ do wpisu 4 grudnia 2012
od teraz chcę wreszcie żyć nie... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

od teraz chcę wreszcie żyć, nie bać się o kolejny dzień..

wspomnienia wracają. marzenia nie... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

wspomnienia wracają. marzenia nie zawsze się spełniają. ~ lipiec 2011. / ; ((

Na środku ulicy  postawiła 50... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Na środku ulicy , postawiła 50 tymbarków , po kolei otwierała każdy . Szukała , kapsla , który nie będzie myślał pozytywnie , kapsla , który ją zrozumie . Uważasz , że znalazła ? skończyła na pierwszym , pod którym narysowane było serce ♥ .

Drogi Święty Mikołaju. po pierwsze... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Drogi Święty Mikołaju. po pierwsze, wiem, że nie spełniasz życzeń, tak samo jak dobre wróżki, spadające gwiazdy, czterolistne koniczynki, ileś-tam kropkowate biedronki i inne, różne, mniej bądź bardziej znane 'rzeczy', które według podań ludowych owe życzenia spełniają. i co to za różnica, czy napiszę do Ciebie, czy do Yeti, czy sobie wymyślę kogoś/coś jeszcze innego? jak przecież szansa na spełnienie życzenia jest tak samo nikła.. zupełnie, jakbym sobie życzyła czegoś totalnie nierealnego, jak 15 cm dłuższych nóg, albo mniejszego nosa, albo z dwa rozmiary większego biustu. wiesz czego bym chciała? miłości. takiej zwykłej, szczerej, szczęśliwej i prawdziwej. emocjonalnej i fizycznej po równo. może to dziwne, ale mimo wszystko w nią wierzę. bo przecież nie wolno czegoś przekreślać tylko dlatego, że nas nie spotkało.

ej  a jak słońce świeci to ta... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

ej , a jak słońce świeci to ta tona tapety Ci spływa , co ? czy nie wychodzisz na dwór ? ;]

mów sobie co chcesz na mój temat.... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

mów sobie co chcesz na mój temat. ja wiem jaka jestem. na co mnie stać i co robię, a czego nie. spływa to po mnie jak po sianie igła. te żałosne gadki gdzieś tam we mnie są, ale nie czuję ich. są niewidoczne i za małe by kiedykolwiek się wybić, aczkolwiek jeśli popełnię jeden maleńki błąd może mnie to zakłuć, ale przecież przeżyję. mam wady, minusy i wszystko inne, wiem o tym, a Ty lepiej spójrz w lustro mała i zastanów się nad swoim tyłkiem.

 Wyjebane miej i się śmiej  Jedna... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

`Wyjebane miej i się śmiej` - Jedna na dziesięć osób ma taki opis na gg. Ale jak napisze on czy tam ona , to banan na ryju , tańczysz do telefonu i odpisujesz jak najszybciej. Wyjebane, rzeczywiście.

Ile jeszcze razy zawiodę się na... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Ile jeszcze razy zawiodę się na kimś kogo kocham? Ile jeszcze razy zawiedzie mnie ktoś po kim nigdy bym się tego nie spodziewała?

  teksty legalove dodał komentarz: ;-) do wpisu 3 grudnia 2012
ja Ciebie też ale nie powiem Ci... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

ja Ciebie też, ale nie powiem Ci tego. postaraj się jeszcze trochę.

Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, proste, ciemny blond włosy mniej więcej takie jak ty i oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia... Lubię tę aurę szczerości i radości która go otacza. Lubię jego twarz, z dnia na dzień coraz bardziej radosne oczy. Jest dziwnie piękny, niczym noc bez gwiazd. Po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na przedmiot, nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość, jej niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowała, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała. Trwaj (chwilo), jesteś tak piękna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV