głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Eh . teksty legalove dodał komentarz: Eh . do wpisu 6 grudnia 2012
:   c . teksty legalove dodał komentarz: :* ;c . do wpisu 6 grudnia 2012
sometimes I feel so worthless... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

sometimes I feel so worthless, sometimes I feel discarded. i wish that i was good enough. then i'd know that i am not alone. death is policeman. death is the priest. death is the stereo. death is a TV. death is the tarot. death is an angel and death is our God killing us all. she put the seeds in me. plant this dying tree. she's a burning string and i'm just the ashes. / czasem czuję sie taki bezwartościowy. czasem czuję się odrzucony a mogłem być wystarczająco dobry. wtedy wiedziałbym, że nie jestem sam. śmierć jest policjantem. śmierć jest duchownym. śmierć jest stereo. śmierć jest TV. śmierć jest tarotem. śmierć jest aniołem i śmierć jest naszym Bogiem zabijającym nas wszystkich. ona położyła we mnie nasiona, zasadziła to umierające drzewo. ona jest płonącym sznurem a ja tylko prochem. ~ Manson. ♥

uwielbiam gdy się wkurwiasz jak... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

uwielbiam gdy się wkurwiasz jak gaszę Cię moim słodkim 'ojoj, bardzo mi z tego powodu wszystko jedno'.

miłość atakuję nas czasem... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

miłość atakuję nas czasem znienacka tak jak dziwkę okres. całkiem zapominając o tym że jej nie chcemy ona przychodzi bez naszego pytania. wierci w okolicach naszej klatki piersiowej otwór i wpada do naszego serca. osiada się tam i albo kwitnie albo umiera przez kilka miesięcy zadając nam przy tym ból.

w słowniku t9 nie ma każdego... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

w słowniku t9 nie ma każdego słowa. na klawiaturze nie ma każdej litery. usta nie wszystko wypowiedzą. ale uśmiech wyrazi wszystko.

i możesz sobie rozbierać mnie w... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

i możesz sobie rozbierać mnie w myślach, całować każdy mój centymetr ciała i ślinić się na mój widok, ale to wszystko tylko i wyłącznie w Twojej marnej głowie, bo nie stać Cię na mnie. jestem droższa niż jakakolwiek dziwka, którą przeleciałeś. ja biorę serce. szczere, ufne, pomocne, opiekuńcze.. rozumiesz. dobre serce, którego Ty nie masz. musi mnie ono obdarzać miłością, ogromnym uczuciem, którego Ty nie masz i nigdy nie będziesz miał. widzisz, jestem nieosiągalna, więc bastuj.

''śniłaś mi się dzisiaj''... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

''śniłaś mi się dzisiaj'', usłyszeć od chłopaka, który Ci się podoba, bezcenne. / demoty.

tak  kocham Cię. ale odezwij się... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

tak, kocham Cię. ale odezwij się, jak dorośniesz.

mówisz że nie kochasz  że masz... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

mówisz że nie kochasz, że masz wyjebane na jego kurwiki w oczach, na jego uśmiech i pożądliwe ruchy, a w nocy kiedy to już wszyscy śpią rozklejasz się. zaczynając od oczu. wylewasz z nich litry słonych łez, potem przechodzisz do klatki piersiowej. wiercisz tam otwór by ból, mógł wylewać się na zewnątrz drażniąc swym zapachem nozdrza. do Twojego serca wbiegają maleńkie ludziki z ogromnymi igłami w łapkach. maltretują je polewając wódką.

czasem wydaję mi się że to ja... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

czasem wydaję mi się że to ja steruję pogodą. kiedy mam dobry humor na niebie pojawia się ogromne słońce, które wpada do mojego pokoju łaskocząc mnie delikatnie po ciele. wiatr ustaję, a w powietrzu czuć wiosnę. kiedy mam gorszy dzień słońce się chowa. robi się ciemno i buro. silny wiatr porywa korony drzew, a nawet i bieliznę ze sznurków sąsiadów. często towarzyszy temu chłodny deszcz, który obija się o parapety, a ja mam ochotę wtulić się w Twoją klatkę i choć przez chwilę zapomnieć o przeszłości.

Z czasem przestanę jeść duże... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

Z czasem przestanę jeść duże ilości czekolady, przestanę płakać, mówić do ściany i krzyczeć na książki ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV