głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Te mieszane uczucia nienawidze ich. Chcialabym żeby to wszystko bylo łatwiejsze. Myśląc coraz więcej pogrążam sie bardziej. Nie umiem nad tym wszystkim zapanowa

legalove

legalove.moblo.pl
Te mieszane uczucia nienawidze ich. Chcialabym żeby to wszystko bylo łatwiejsze. Myśląc coraz więcej pogrążam sie bardziej. Nie umiem nad tym wszystkim zapanować. Wspar
Te mieszane uczucia nienawidze ich.... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2012

Te mieszane uczucia, nienawidze ich. Chcialabym żeby to wszystko bylo łatwiejsze. Myśląc coraz więcej, pogrążam sie bardziej. Nie umiem nad tym wszystkim zapanować. Wsparcie przyjaciół pomaga mi przetrwać w tych trudnych chwilach. A najgorsze jest to udawanie że wszystko jest w porządku, że nic się nie dzieję, a nadchodzi wieczór i zaczyna się wypłakiwanie w poduszkę, tysiące myśli, wspomnień.

świetne to jest ! podoba mi siee bardzoo.  teksty legalove dodał komentarz: świetne to jest ! podoba mi siee bardzoo. ;) do wpisu 29 listopada 2012
prawda. teksty legalove dodał komentarz: prawda. do wpisu 29 listopada 2012
the only roses change to black in my... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2012

the only roses change to black in my heart. this is cold stones. ♥

przysięgam że już teraz... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

przysięgam, że już teraz skoczyłabym z tego cholernego mostu . skoczyłabym, gdyby tylko ktoś mi obiecał, że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal, kiedy dowiesz się o mojej śmierci.

Nie walczy się o faceta który... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

Nie walczy się o faceta, który zeszmacił się z inną kobietą

 nie byłem aż tak pijany!  stary!... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

- nie byłem aż tak pijany! - stary! biegałeś po komisariacie i krzyczałeś , że znalazłeś wioskę smerfów.

chyba go potrzebuję. jest moją... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

chyba go potrzebuję. jest moją pierwszą myśl po otworzeniu powiek. gdy siłuję się z zakrętką od słoika wtedy też myślę o nim, gdy zapalam papierosa, gdy się upijam, idę ulicą, spotykam znajomych. Zawsze zastanawiam się co on zrobiłby na moim miejscu, jaką dałby mi radę i w jaki sposób podniósłby mnie na duchu, a wiesz co jest najgorsze ? Że jego nie ma. Znaczy się jest, ale dalej. To tak jak wtedy gdy widzisz cukierka za szybą. możesz na niego patrzeć, myśleć, opuszkiem palca błądzić po szkle, ale nie poznasz jego smaku. Niby jest obok, a tak naprawdę ciągle jestem sama.

Przepraszam  że często przeklinam... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

Przepraszam , że często przeklinam , że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka . Przepraszam , że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca . Przepraszam , że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham.

i nie wmawiaj mi  że się... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

i nie wmawiaj mi , że się starałeś. bo to nie Ty nie spałeś do czwartej, martwiąc się, a później dowiadując iż dobrze bawiłeś się na imprezie. to nie Ty chodziłeś smutny, gdy tylko coś było nie tak. to nie Ty .. - z resztą Ty nic nie robiłeś.

Jesteś sama bo za bardzo chcesz... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

Jesteś sama, bo za bardzo chcesz być czyjaś. Za bardzo chcesz należeć do niego i tylko do niego. To boli wiem, ale gdybyś tylko mogła być obojętna wobec niego, to On dawno należałby do Ciebie .

twojeserce twojeoczy twojeramiona.... teksty

legalove dodano: 28 listopada 2012

twojeserce, twojeoczy, twojeramiona. takie moje osobiste trójmiasto.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV