głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Uwielbiam kiedy patrzysz a po chwili Twój wzrok ląduje wbity w ziemię. Kiedy tak niewinnie się uśmiechasz i robisz specjalnie na złość. Bawi Cię to że tak szybk

legalove

legalove.moblo.pl
Uwielbiam kiedy patrzysz a po chwili Twój wzrok ląduje wbity w ziemię. Kiedy tak niewinnie się uśmiechasz i robisz specjalnie na złość. Bawi Cię to że tak szybko się
Uwielbiam kiedy patrzysz a po chwili... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

Uwielbiam kiedy patrzysz a po chwili Twój wzrok ląduje wbity w ziemię. Kiedy tak niewinnie się uśmiechasz i robisz specjalnie na złość. Bawi Cię to, że tak szybko się denerwuję. I nie potrafię się za to na Ciebie gniewać. Kocham kiedy się uśmiechasz.. wtedy na Twoich policzkach pojawiają się dołeczki, którym w żaden sposób nie potrafię się oprzeć. W każdym calu jesteś ideałem . Ideałem, którego chcę mieć przy sobie.

chcę   aby tak jak na filmach w... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

chcę , aby tak jak na filmach w ważnych momentach mojego życia leciały piosenki..

chcesz zmienić bieg historii ?... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

chcesz zmienić bieg historii ? wyślij sms-a o treści 'kocham Cię' do 10 losowych osób.

Miłość charakteryzuje się... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

Miłość charakteryzuje się przyśpieszonym biciem serca, fantazjami, nadmiernym poceniem się i trudnością z zaśnięciem. / prawda ! :D z nonsensopedii.

W realnym życiu Kopciuszek nie... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

W realnym życiu Kopciuszek nie spotka Księcia, bo nawet nie dotrze na bal. Śpiąca Królewna nie doczeka pobudki. zwiędnie i zaśnie na zawsze. Leśniczy uratuje Czerwonego Kapturka, by go niecnie wykorzystać i wysłać do lasu do pracy. Małgosia sprzedaje narkotyki, bo nie może i nie chce znaleźć drogi do rodzinnego domu, a Jaś na gigancie kupczy własnym ciałem na Dworcu Centralnym. Calineczka za szminkę i tusz do rzęs obsługuje mężczyzn na klatce ewakuacyjnej centrum handlowego. -Przerwała nagle wyliczankę, by po chwili dokończyć cicho: -Tak wygląda życie z bliska.

każdy z nas ma takie dni kiedy... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

każdy z nas ma takie dni kiedy opiera się o lodowatą ścianę w ręce trzymając chłodną już herbatę. zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwile, które przeżyliśmy. łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota rozpieprza nas od środka. za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. by te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. a najgorsze w tym wszystkim jest to że w to wierzymy. że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei że to kiedyś powróci. łudzimy się jak alkoholicy czy narkomani, którzy mówią sobie że już nigdy nie wezmą, ale dziś ostatni raz .

nie jest mi kolorowo  a do tego ten... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

nie jest mi kolorowo, a do tego ten deszcz, który spada z nieba przez cały dzisiejszy dzień nie pomaga mi w moich nastrojach. ale przecież nie rzucę Ci się w ramiona i nie krzyknę że tęsknie. siedzę z nadzieją że kiedy słońce zawita na nowo mój humor podniesie się o wybitne kilka kresek.

  widzisz ten nóż?   spytała... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

- widzisz ten nóż? - spytała, wyciągając narzędzie trzymane w swojej dłoni ku niemu. nacięła delikatnie wnętrze swojej dłoni. stał jak wmurowany, nie wiedząc o co chodzi. - tak będzie płakać moje ciało z tęsknoty za twoim dotykiem. - wydukała, wskazując na sączące się kropelki krwi z jej dłoni. wybuchnęła spazmatycznym płaczem. - a tak będzie płakać moja dusza. - powiedziała. - przykro mi kochanie. chociażbyś nie wiem co zrobiła, to koniec. nie weźmiesz mnie na litość. - powiedział, biorąc do dłoni kurtkę. - zaczekaj! pokażę Ci jeszcze tylko jak będzie płakać moje serce! - krzyknęła. zatrzymał się, tuż przed drzwiami. gwałtownym ruchem, wbiła kuchenne ostrze w swoją klatkę piersiową. - właśnie tak. będzie cichutko łkało, zwijając się z bólu, tam wewnątrz. - powiedziała, osuwając się na ziemię .

Odpierwiastkuj się ode mnie Ty... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

Odpierwiastkuj się ode mnie Ty ilorazie nieparzysty, bo jak Cię przepierwiastkuje to Ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias.

Cały czas udawała  że wszystko... teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

Cały czas udawała, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Uśmiechała się, żartowała. Sprawiała wrażenie osoby cieszącej się życiem, niemającej żadnych problemów. Ale, kiedy przekraczała próg swojego pokoju jej oczy napełniały się łzami. Siadała w koncie zaciskając pięści i zagryzając wargi. Stale powtarzała sobie w myślach " Ogarnij się dziewczyno ! Z frajera ideału nie zrobisz " .

bara bara bara  bere bere.  D teksty

legalove dodano: 30 listopada 2012

bara bara bara, bere bere. ;D

przepraszamy   ale koniec świata... teksty

legalove dodano: 29 listopada 2012

przepraszamy , ale koniec świata został przełożony , ze względu na wyprzedaż toyoty.. ! ;) / hehe. ;D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV