głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Myślę że mogłabym mieć 5 żyć . Chodziłabym do 5 różnych szkół mieszkałabym w 5 różnych miejscach i 5 razy zakochałabym się w tej samej osobie . ♥ ten stan kiedy

legalove

legalove.moblo.pl
Myślę że mogłabym mieć 5 żyć . Chodziłabym do 5 różnych szkół mieszkałabym w 5 różnych miejscach i 5 razy zakochałabym się w tej samej osobie . ♥
Myślę   że mogłabym mieć 5 żyć... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

Myślę , że mogłabym mieć 5 żyć . Chodziłabym do 5 różnych szkół , mieszkałabym w 5 różnych miejscach i 5 razy zakochałabym się w tej samej osobie . ♥

ten stan  kiedy budzisz się w... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

ten stan, kiedy budzisz się w południe, nie znając dnia tygodnia. na poduszce tylko pozostałości wczorajszego makijażu, a obok, na szafce nocnej niedokończone opakowanie tabletek nasennych. siadasz na skraju łóżka uświadamiając sobie, że jest z Tobą naprawdę źle. jednak jeszcze gorsza jest świadomość, że nie ma jednej osoby, która byłaby Twoim stanem chociaż w niewielkim calu - zainteresowana.

to nie tak że już mnie to boli. że... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

to nie tak że już mnie to boli. że wspomnienia uciekły gdzieś w niepamięć, a kiedy Cię widzę jest wszystko w porządku. nie. nadal jest mi źle, ale nauczyłam się z tym żyć. jakoś.. z każdym dniem składałam sobie to wszystko w małe słówka, które mnie motywowały do takiego bycia. inaczej by mnie już tu nie było. pewnie kiedy będę mieć te 20 lat będę się z tego śmiała, ale ja nie patrzę co będzie za kilak lat, za kilka miesięcy, tygodni, a nawet dni. żyję tym co jest teraz. nie chcę wybiegać w przyszłość bo się jej boję.. boję się jej nawet bardziej niż tego że dziś po raz ostatni mogę się położyć w swoim wielkim łóżku. że dziś po raz ostatni mogę wziąć oddech. że dziś moje serce może zabić ostatni raz.

  I love you.   I don't speak english. teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

- I love you. - I don't speak english.

nie mów że jestem słaba  bo żeby... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

nie mów że jestem słaba, bo żeby zadurzyć się w takim dupku jak Ty trzeba mieć stalowe nerwy i nieźle zryty charakter do ogarnięcia Ciebie i tych Twoich humorków.

Zawsze chciałam wejść do taksówki... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

Zawsze chciałam wejść do taksówki i powiedzieć 'za tamtym autem! SZYBKO!'.

choć ja tu  a Ty tam  ja Cie zawsze... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

choć ja tu, a Ty tam, ja Cie zawsze w sercu mam. ♥

I haven't slept at all in days. It's... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

I haven't slept at all in days. It's been so long since we've talked and I have been here many times. I just don't know what I'm doing wrong. What can I do to make you love me ? What can I do to get you there.. ? / Nie spałam przez te wszystkie dni. Tak długo już nie rozmawialiśmy. A byłam tu już wiele razy i po prostu nie wiem, co robię źle. Co mogę zrobić, żebyś mnie kochał ? Co mogę zrobić, byś tutaj był.. ? / :c.

piękne. teksty legalove dodał komentarz: piękne. do wpisu 9 grudnia 2012
świetne. teksty legalove dodał komentarz: świetne. do wpisu 9 grudnia 2012
what I've felt  what I've known.... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2012

what I've felt, what I've known. never shined through in what I've shown. never be, never see. won't see what might have been. / metallica : * .

Tak wiele miałam  jeszcze więcej... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

Tak wiele miałam, jeszcze więcej straciłam, już tego nie mam i umieram.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV