głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove ten stan kiedy budzisz się w południe nie znając dnia tygodnia. na poduszce tylko pozostałości wczorajszego makijażu a obok na szafce nocnej niedokończone opako

legalove

legalove.moblo.pl
ten stan kiedy budzisz się w południe nie znając dnia tygodnia. na poduszce tylko pozostałości wczorajszego makijażu a obok na szafce nocnej niedokończone opakowan
ten stan  kiedy budzisz się w... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

ten stan, kiedy budzisz się w południe, nie znając dnia tygodnia. na poduszce tylko pozostałości wczorajszego makijażu, a obok, na szafce nocnej niedokończone opakowanie tabletek nasennych. siadasz na skraju łóżka uświadamiając sobie, że jest z Tobą naprawdę źle. jednak jeszcze gorsza jest świadomość, że nie ma jednej osoby, która byłaby Twoim stanem chociaż w niewielkim calu - zainteresowana.

to nie tak że już mnie to boli. że... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

to nie tak że już mnie to boli. że wspomnienia uciekły gdzieś w niepamięć, a kiedy Cię widzę jest wszystko w porządku. nie. nadal jest mi źle, ale nauczyłam się z tym żyć. jakoś.. z każdym dniem składałam sobie to wszystko w małe słówka, które mnie motywowały do takiego bycia. inaczej by mnie już tu nie było. pewnie kiedy będę mieć te 20 lat będę się z tego śmiała, ale ja nie patrzę co będzie za kilak lat, za kilka miesięcy, tygodni, a nawet dni. żyję tym co jest teraz. nie chcę wybiegać w przyszłość bo się jej boję.. boję się jej nawet bardziej niż tego że dziś po raz ostatni mogę się położyć w swoim wielkim łóżku. że dziś po raz ostatni mogę wziąć oddech. że dziś moje serce może zabić ostatni raz.

  I love you.   I don't speak english. teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

- I love you. - I don't speak english.

nie mów że jestem słaba  bo żeby... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

nie mów że jestem słaba, bo żeby zadurzyć się w takim dupku jak Ty trzeba mieć stalowe nerwy i nieźle zryty charakter do ogarnięcia Ciebie i tych Twoich humorków.

Zawsze chciałam wejść do taksówki... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

Zawsze chciałam wejść do taksówki i powiedzieć 'za tamtym autem! SZYBKO!'.

choć ja tu  a Ty tam  ja Cie zawsze... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

choć ja tu, a Ty tam, ja Cie zawsze w sercu mam. ♥

I haven't slept at all in days. It's... teksty

legalove dodano: 9 grudnia 2012

I haven't slept at all in days. It's been so long since we've talked and I have been here many times. I just don't know what I'm doing wrong. What can I do to make you love me ? What can I do to get you there.. ? / Nie spałam przez te wszystkie dni. Tak długo już nie rozmawialiśmy. A byłam tu już wiele razy i po prostu nie wiem, co robię źle. Co mogę zrobić, żebyś mnie kochał ? Co mogę zrobić, byś tutaj był.. ? / :c.

piękne. teksty legalove dodał komentarz: piękne. do wpisu 9 grudnia 2012
świetne. teksty legalove dodał komentarz: świetne. do wpisu 9 grudnia 2012
what I've felt  what I've known.... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2012

what I've felt, what I've known. never shined through in what I've shown. never be, never see. won't see what might have been. / metallica : * .

Tak wiele miałam  jeszcze więcej... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

Tak wiele miałam, jeszcze więcej straciłam, już tego nie mam i umieram.

Kiedy jesteś obok mnie wtedy czuje... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

Kiedy jesteś obok mnie wtedy czuje, że mam wszystko, jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą. Nie mogę zebrać myśli kiedy jesteś obok. Bóg jedyny wie, jak ja kocham Cię. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV