głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Stanęłam na palcach w moich nowych fioletowych trampkach by sięgnąć Twoich ust . Odepchnęłeś mnie lekko usiadłeś na krzesło i posadziłeś mnie na swoich kolanach

legalove

legalove.moblo.pl
Stanęłam na palcach w moich nowych fioletowych trampkach by sięgnąć Twoich ust . Odepchnęłeś mnie lekko usiadłeś na krzesło i posadziłeś mnie na swoich kolanach p
Stanęłam na palcach w moich nowych... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

Stanęłam na palcach w moich nowych fioletowych trampkach , by sięgnąć Twoich ust . Odepchnęłeś mnie lekko , usiadłeś na krzesło i posadziłeś mnie na swoich kolanach , po czym powiedziałeś - To ja muszę się starać by dostać Twoje usta.

Dlaczego tak zawsze jest ?... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

Dlaczego tak zawsze jest ? Angażujesz się, wkładasz w to całe serce. a potem ? Potem zwyczajnie jesteś chamski, olewasz, masz po prostu to wszystko gdzieś. Więc , po co to było ? Po to bym , na końcu poczuła się jakby przejechał po mnie pociąg ? Nie no , genialne .

Nienawidzę tych dni  kiedy muszę... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

Nienawidzę tych dni, kiedy muszę wybierać pomiędzy życiem, a oddychaniem. / ; c

  nie zrobisz tego     jest bardziej... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

" nie zrobisz tego " - jest bardziej motywujące niż "zrobisz to".

Nie możesz płakać  rozumiesz? Nie... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

Nie możesz płakać, rozumiesz? Nie pokazuj mu słabości, on i tak wie, że Ci nadal zależy. Nie kompromituj się. Wbijaj paznokcie w ściany, zatapiaj się w poduszkach, uduś swój krzyk. Możesz zrzucać doniczkami z balkonu albo zamiast puścić kaczkę na wodzie, dorzuć ją tak niezgrabnie, by uderzyła go w głowę. Tylko nie płacz, nie wolno Ci pokazać słabości.

Zrozumiałam że ludzie pomimo... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

Zrozumiałam że ludzie pomimo dużymi odległościami miedzy sobą potrafią stać się dla siebie najważniejszymi osobami na świecie. Pomimo rzadkich rozmów i spotkań nadal są dla siebie wszystkim. Nikt nie ma prawda ich rozdzielić. Kiedy się spotykają nie zwracają uwagi na otaczające ich otoczenie. To że pada deszcz , czy sypie wielki śnieg, to ich nie obchodzi. Oni mają siebie , i to im wystarcza.

wiesz? czasem po prostu mam ochotę... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

wiesz? czasem po prostu mam ochotę się na Ciebie rzucić. tak niewinnie stoisz kilka metrów ode mnie, śmiejesz się i ukradkiem spoglądasz. Twoja klatka piersiowa opada się i unosi co chwila wprawiając mnie o dreszcze. uśmiech nie chcę zejść mi z twarzy, a piwne tęczówki kierują się na Twoją osobę. opuszkami palców chcę dotykać Twoich warg. mierzwić Twoje jasne włosy i patrzeć głęboko w Twoje cudne oczy. czasem po prostu jesteś dla mnie jak jakieś smakowite ciasto mojej babci z bitą śmietaną na wierzchu i wisienką u samej góry.

I've been thinking 'bout all the... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

I've been thinking 'bout all the times i've lost my head. I've been thinking 'bout all the things I never said. I won't think about all the things that could go wrong. Nothing left to shout, cause we got it going on standing in the crowd, yeah I know you won't be long. I'm looking back, in a minute will be gone.

a loved one laid his head on her lap.... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

a loved one laid his head on her lap. red roses fell to the floor and the world, stood still. / położył ukochany głowę na jej kolanach, czerwone róże upadły na podłogę i świat się zatrzymał.

I would have told him then  he was... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

I would have told him then, he was the only thing. that I could love in this dying world, bthe simple word "love" itself already died and went away. / powiedziałabym mu wtedy, że jest jedynym co mogę kochać na tym ginącym świecie. ale proste słowo "miłość" samo już przecież umarło i zniknęło. | manson. ♥

Usiąść obok jezdni słuchając... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

Usiąść obok jezdni słuchając ulubionej piosenki, która bardzo dobrze przypominałaby mi Ciebie. Wdychać powietrze i wmawiać sobie, że to Twój zapach. Rzucić telefonem, bo i tak nie napiszesz. Położyć się na środku ulicy i zobaczyć wszystkie chwile, jakie miałem okazje z Tobą spędzić. Marzyć o Twoich tęczówkach i zniewalającym spojrzeniu. Bać się, jednak chcieć śmierci. W żyłach czuć adrenalinę, a w sercu ból. Mocno zamknąć oczy i zacisnąć pięści. Wczuć się w odgłos nadjeżdzającego samochodu, jeszcze raz zobaczyć Twój uśmiech i zginiąć w trakcie myślenia o Tobie.

.     teksty legalove dodał komentarz: . ; ) do wpisu 4 grudnia 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV