głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Ile jeszcze razy zawiodę się na kimś kogo kocham? Ile jeszcze razy zawiedzie mnie ktoś po kim nigdy bym się tego nie spodziewała? ja Ciebie też ale nie powiem C

legalove

legalove.moblo.pl
Ile jeszcze razy zawiodę się na kimś kogo kocham? Ile jeszcze razy zawiedzie mnie ktoś po kim nigdy bym się tego nie spodziewała?
Ile jeszcze razy zawiodę się na... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Ile jeszcze razy zawiodę się na kimś kogo kocham? Ile jeszcze razy zawiedzie mnie ktoś po kim nigdy bym się tego nie spodziewała?

  teksty legalove dodał komentarz: ;-) do wpisu 3 grudnia 2012
ja Ciebie też ale nie powiem Ci... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

ja Ciebie też, ale nie powiem Ci tego. postaraj się jeszcze trochę.

Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, proste, ciemny blond włosy mniej więcej takie jak ty i oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia... Lubię tę aurę szczerości i radości która go otacza. Lubię jego twarz, z dnia na dzień coraz bardziej radosne oczy. Jest dziwnie piękny, niczym noc bez gwiazd. Po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na przedmiot, nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość, jej niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowała, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała. Trwaj (chwilo), jesteś tak piękna.

on zdawał się mocno zauroczyć.... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

on zdawał się mocno zauroczyć. zawsze kiedy ją mijał starał się patrzeć prosto w oczy. szukał kontraktu niekiedy z rozpaczy i wtedy zdał sobie sprawę, ile ona dla niego znaczy. ona musiała się zauroczyć ale zawsze odwracała wzrok kiedy patrzył jej w oczy chciała dać mu znak i wyrazić wszystko ale zawsze rezygnowała, kiedy on stał blisko. ♥

W zerówce wszystko było... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

W zerówce wszystko było łatwiejsze. Kłótnia z przyjaciółką polegała na tym, że ona wzięła ulubioną lalkę Barbie. A i tak po 15 minutach, przyniosła mi ją i było wszystko dobrze. Miłość polegała na rysowaniu serduszek na kartce i dawaniu jej koledze, który ci się podoba. Czemu teraz tak nie jest? - Kłótnia z przyjaciółką o chłopaka, może trwać nawet 3 miesiące. A miłość polega, na płakaniu w poduszkę i wpadania w nałogi.

Boże mnie to już naprawdę nie... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Boże mnie to już naprawdę nie śmieszy. nie śmieszą mnie te ciągłe upadki, zagadki, bóle, ani pieprzony pech, który towarzyszy mi bez przerwy. proszę. zmień mój scenariusz. wprowadź w niego Jego, kilka strzykawek szczęścia i powodzenia, a obiecuję że w przyszły weekend posprzątam swój pokój, a nawet i pokoje swoich przyjaciól , w których tak samo jak w moim nie widać ani centymetra podłogi.

 masz facebooka?  nie.  a nk?... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

- masz facebooka? - nie. - a nk? - też nie. -a gg? - nie mam. - a skypa masz? - nie, też nie. - a ciepłą wodę i prąd to ty na chacie masz czy też nie? ; D

nie umiałam mu napisać  że... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

nie umiałam mu napisać , że tęsknię . nie byłam w stanie powiedzieć : - tęsknię za tobą . przyjedź do mnie i bądź dziś ze mną . - nie chciałam przyznać się do tego , że jestem aż tak słaba .

Wyjebane mieć nie moge  bo będzie... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Wyjebane mieć nie moge , bo będzie że mam cię w dupie. Kochać nie moge , bo będzie że Ci się narzucam. Niedostępna być nie mogę , bo przestaniesz się starać. Łatwa też nie , bo cię zniechęce. Zostaje zakonnicą.

nie spojrzysz na mnie bo nie mam... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

nie spojrzysz na mnie bo nie mam figury modelki, blond włosów jak zdzira z Twojego ulubionego burdelu. nie mam tony tapety na mordzie ani zniewalającego uśmiechu. nie mam nadzianych rodziców, ani nawet planów na przyszłość, ale widzisz. mam ogromne serce. oczy, które próbują patrzeć pozytywnie na świat i takich dupków jak Ty. swój styl. muzykę, która pomaga mi żyć. ludzi, którzy mnie kochają na swój sposób, a ja ich. jestem.. wyjątkowa. mało ogarniam, ale jestem. mam swój byt i życie, którego nieraz mam ochotę zwyczajnie się pozbyć, ale jestem. nieidealna, ale jestem. wolę by taką niż tą pierwszą lepszą.

 mamo.. bo wiesz zakochałam się w... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

- mamo.. bo wiesz zakochałam się w takim chłopaku , ale on ma mnie w dupie. znaczy ja mam go w dupie , bo to on tak naprawdę chyba ma mnie w dupie i nie chce żeby myślał że to on ma mnie w dupie , żeby nie było .. mamoo no kurde ! - czekaj film oglądam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV