głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove czasem wydaję mi się że to ja steruję pogodą. kiedy mam dobry humor na niebie pojawia się ogromne słońce które wpada do mojego pokoju łaskocząc mnie delikatnie

legalove

legalove.moblo.pl
czasem wydaję mi się że to ja steruję pogodą. kiedy mam dobry humor na niebie pojawia się ogromne słońce które wpada do mojego pokoju łaskocząc mnie delikatnie po cie
czasem wydaję mi się że to ja... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

czasem wydaję mi się że to ja steruję pogodą. kiedy mam dobry humor na niebie pojawia się ogromne słońce, które wpada do mojego pokoju łaskocząc mnie delikatnie po ciele. wiatr ustaję, a w powietrzu czuć wiosnę. kiedy mam gorszy dzień słońce się chowa. robi się ciemno i buro. silny wiatr porywa korony drzew, a nawet i bieliznę ze sznurków sąsiadów. często towarzyszy temu chłodny deszcz, który obija się o parapety, a ja mam ochotę wtulić się w Twoją klatkę i choć przez chwilę zapomnieć o przeszłości.

Z czasem przestanę jeść duże... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

Z czasem przestanę jeść duże ilości czekolady, przestanę płakać, mówić do ściany i krzyczeć na książki ..

Stanęłam na palcach w moich nowych... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

Stanęłam na palcach w moich nowych fioletowych trampkach , by sięgnąć Twoich ust . Odepchnęłeś mnie lekko , usiadłeś na krzesło i posadziłeś mnie na swoich kolanach , po czym powiedziałeś - To ja muszę się starać by dostać Twoje usta.

Dlaczego tak zawsze jest ?... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

Dlaczego tak zawsze jest ? Angażujesz się, wkładasz w to całe serce. a potem ? Potem zwyczajnie jesteś chamski, olewasz, masz po prostu to wszystko gdzieś. Więc , po co to było ? Po to bym , na końcu poczuła się jakby przejechał po mnie pociąg ? Nie no , genialne .

Nienawidzę tych dni  kiedy muszę... teksty

legalove dodano: 6 grudnia 2012

Nienawidzę tych dni, kiedy muszę wybierać pomiędzy życiem, a oddychaniem. / ; c

  nie zrobisz tego     jest bardziej... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

" nie zrobisz tego " - jest bardziej motywujące niż "zrobisz to".

Nie możesz płakać  rozumiesz? Nie... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

Nie możesz płakać, rozumiesz? Nie pokazuj mu słabości, on i tak wie, że Ci nadal zależy. Nie kompromituj się. Wbijaj paznokcie w ściany, zatapiaj się w poduszkach, uduś swój krzyk. Możesz zrzucać doniczkami z balkonu albo zamiast puścić kaczkę na wodzie, dorzuć ją tak niezgrabnie, by uderzyła go w głowę. Tylko nie płacz, nie wolno Ci pokazać słabości.

Zrozumiałam że ludzie pomimo... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

Zrozumiałam że ludzie pomimo dużymi odległościami miedzy sobą potrafią stać się dla siebie najważniejszymi osobami na świecie. Pomimo rzadkich rozmów i spotkań nadal są dla siebie wszystkim. Nikt nie ma prawda ich rozdzielić. Kiedy się spotykają nie zwracają uwagi na otaczające ich otoczenie. To że pada deszcz , czy sypie wielki śnieg, to ich nie obchodzi. Oni mają siebie , i to im wystarcza.

wiesz? czasem po prostu mam ochotę... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

wiesz? czasem po prostu mam ochotę się na Ciebie rzucić. tak niewinnie stoisz kilka metrów ode mnie, śmiejesz się i ukradkiem spoglądasz. Twoja klatka piersiowa opada się i unosi co chwila wprawiając mnie o dreszcze. uśmiech nie chcę zejść mi z twarzy, a piwne tęczówki kierują się na Twoją osobę. opuszkami palców chcę dotykać Twoich warg. mierzwić Twoje jasne włosy i patrzeć głęboko w Twoje cudne oczy. czasem po prostu jesteś dla mnie jak jakieś smakowite ciasto mojej babci z bitą śmietaną na wierzchu i wisienką u samej góry.

I've been thinking 'bout all the... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

I've been thinking 'bout all the times i've lost my head. I've been thinking 'bout all the things I never said. I won't think about all the things that could go wrong. Nothing left to shout, cause we got it going on standing in the crowd, yeah I know you won't be long. I'm looking back, in a minute will be gone.

a loved one laid his head on her lap.... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

a loved one laid his head on her lap. red roses fell to the floor and the world, stood still. / położył ukochany głowę na jej kolanach, czerwone róże upadły na podłogę i świat się zatrzymał.

I would have told him then  he was... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

I would have told him then, he was the only thing. that I could love in this dying world, bthe simple word "love" itself already died and went away. / powiedziałabym mu wtedy, że jest jedynym co mogę kochać na tym ginącym świecie. ale proste słowo "miłość" samo już przecież umarło i zniknęło. | manson. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV