głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove a loved one laid his head on her lap. red roses fell to the floor and the world stood still. położył ukochany głowę na jej kolanach czerwone róże upadły na podł

legalove

legalove.moblo.pl
a loved one laid his head on her lap. red roses fell to the floor and the world stood still. położył ukochany głowę na jej kolanach czerwone róże upadły na podłogę
a loved one laid his head on her lap.... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

a loved one laid his head on her lap. red roses fell to the floor and the world, stood still. / położył ukochany głowę na jej kolanach, czerwone róże upadły na podłogę i świat się zatrzymał.

I would have told him then he was... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

I would have told him then, he was the only thing. that I could love in this dying world, bthe simple word "love" itself already died and went away. / powiedziałabym mu wtedy, że jest jedynym co mogę kochać na tym ginącym świecie. ale proste słowo "miłość" samo już przecież umarło i zniknęło. | manson. ♥

Usiąść obok jezdni słuchając... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2012

Usiąść obok jezdni słuchając ulubionej piosenki, która bardzo dobrze przypominałaby mi Ciebie. Wdychać powietrze i wmawiać sobie, że to Twój zapach. Rzucić telefonem, bo i tak nie napiszesz. Położyć się na środku ulicy i zobaczyć wszystkie chwile, jakie miałem okazje z Tobą spędzić. Marzyć o Twoich tęczówkach i zniewalającym spojrzeniu. Bać się, jednak chcieć śmierci. W żyłach czuć adrenalinę, a w sercu ból. Mocno zamknąć oczy i zacisnąć pięści. Wczuć się w odgłos nadjeżdzającego samochodu, jeszcze raz zobaczyć Twój uśmiech i zginiąć w trakcie myślenia o Tobie.

.   teksty legalove dodał komentarz: . ; ) do wpisu 4 grudnia 2012
sad but true.  teksty legalove dodał komentarz: sad, but true. ;/ do wpisu 4 grudnia 2012
od teraz chcę wreszcie żyć nie... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

od teraz chcę wreszcie żyć, nie bać się o kolejny dzień..

wspomnienia wracają. marzenia nie... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

wspomnienia wracają. marzenia nie zawsze się spełniają. ~ lipiec 2011. / ; ((

Na środku ulicy  postawiła 50... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Na środku ulicy , postawiła 50 tymbarków , po kolei otwierała każdy . Szukała , kapsla , który nie będzie myślał pozytywnie , kapsla , który ją zrozumie . Uważasz , że znalazła ? skończyła na pierwszym , pod którym narysowane było serce ♥ .

Drogi Święty Mikołaju. po pierwsze... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

Drogi Święty Mikołaju. po pierwsze, wiem, że nie spełniasz życzeń, tak samo jak dobre wróżki, spadające gwiazdy, czterolistne koniczynki, ileś-tam kropkowate biedronki i inne, różne, mniej bądź bardziej znane 'rzeczy', które według podań ludowych owe życzenia spełniają. i co to za różnica, czy napiszę do Ciebie, czy do Yeti, czy sobie wymyślę kogoś/coś jeszcze innego? jak przecież szansa na spełnienie życzenia jest tak samo nikła.. zupełnie, jakbym sobie życzyła czegoś totalnie nierealnego, jak 15 cm dłuższych nóg, albo mniejszego nosa, albo z dwa rozmiary większego biustu. wiesz czego bym chciała? miłości. takiej zwykłej, szczerej, szczęśliwej i prawdziwej. emocjonalnej i fizycznej po równo. może to dziwne, ale mimo wszystko w nią wierzę. bo przecież nie wolno czegoś przekreślać tylko dlatego, że nas nie spotkało.

ej  a jak słońce świeci to ta... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

ej , a jak słońce świeci to ta tona tapety Ci spływa , co ? czy nie wychodzisz na dwór ? ;]

mów sobie co chcesz na mój temat.... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

mów sobie co chcesz na mój temat. ja wiem jaka jestem. na co mnie stać i co robię, a czego nie. spływa to po mnie jak po sianie igła. te żałosne gadki gdzieś tam we mnie są, ale nie czuję ich. są niewidoczne i za małe by kiedykolwiek się wybić, aczkolwiek jeśli popełnię jeden maleńki błąd może mnie to zakłuć, ale przecież przeżyję. mam wady, minusy i wszystko inne, wiem o tym, a Ty lepiej spójrz w lustro mała i zastanów się nad swoim tyłkiem.

 Wyjebane miej i się śmiej  Jedna... teksty

legalove dodano: 3 grudnia 2012

`Wyjebane miej i się śmiej` - Jedna na dziesięć osób ma taki opis na gg. Ale jak napisze on czy tam ona , to banan na ryju , tańczysz do telefonu i odpisujesz jak najszybciej. Wyjebane, rzeczywiście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV