głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Uzależniasz się od drugiego człowieka tak bardzo że sama jego nieobecność Cie boli i wkurwiasz się na cały świat gdy go nie ma. ''Poczekam aż wrócisz i na dzień

legalove

legalove.moblo.pl
Uzależniasz się od drugiego człowieka tak bardzo że sama jego nieobecność Cie boli i wkurwiasz się na cały świat gdy go nie ma.
Uzależniasz się od drugiego... teksty

legalove dodano: 30 stycznia 2015

Uzależniasz się od drugiego człowieka tak bardzo, że sama jego nieobecność Cie boli i wkurwiasz się na cały świat, gdy go nie ma.
Autor cytatu: jachcenajamaice

''Poczekam aż wrócisz i na dzień... teksty

legalove dodano: 30 stycznia 2015

''Poczekam aż wrócisz i na dzień zakwitnę we wszystkie kolory świata, radośniej niż wcześniej przywitam Twoje ciężkie dłonie i suche wargi przylegające do mojej szyi. ożywa i huczy twardy mięsień a Ty milczysz przez gardło nie przejdzie żadna prośba. więc poczekam aż wrócisz, bo wrócisz choć milczysz a ja i tak nie ucieknę od Ciebie. tylko z Tobą.'' Katarzyna Wołyniec.

148 dni :   teksty

legalove dodano: 30 stycznia 2015

148 dni : >

Zawsze trzeba o tym pamiętać. Nie... teksty

legalove dodano: 30 stycznia 2015

Zawsze trzeba o tym pamiętać. Nie licząc niektórych rodzajów raka, wszystko, co spotyka ludzi, wyrządzają sobie sami.

Szczęście potrafi być ulotne... teksty

legalove dodano: 30 stycznia 2015

Szczęście potrafi być ulotne, może zniknąć w najmniej odpowiednim momencie. Chcemy, aby trwało wiecznie, już zawsze, co nie jest do końca możliwe. Ważne, żeby wykorzystać to nasze szczęście jak najlepiej, rozpoznać je póki na to czas. Zatrzymać się i pomyśleć o tym, co sprawia nam radość. Zamknąć na chwile oczy i poczuć kawałek nieba.

''Mam tysiąc fantastycznych... teksty

legalove dodano: 30 stycznia 2015

''Mam tysiąc fantastycznych wspomnień związanych z Tobą. Im więcej czasu upływa, tym bardziej jestem zakochana. Myślałam, że mocniej już nie można. Kocham Cię, kiedy się śmiejesz. Kocham Cię, kiedy się wzruszasz. Kocham Cię, kiedy jesz. Kocham Cię w soboty wieczorem, kiedy idziemy do pubu. Kocham Cię w poniedziałki rano, kiedy jesteś jeszcze śpiący. Kocham Cię, kiedy śpiewasz do zdarcia gardła na koncertach. Kocham Cię rankiem, kiedy po wspólnie przespanej nocy nie możesz znaleźć swoich kapci, żeby iść do łazienki. Kocham Cię pod prysznicem. Kocham Cię nad morzem. Kocham Cię w nocy. Kocham Cię o zachodzie słońca. Kocham Cię w południe. Kocham Cię teraz.''

im piękniejsza jest miłość  tym... teksty

legalove dodano: 30 stycznia 2015

im piękniejsza jest miłość, tym dłuższe będzie cierpienie, kiedy ta miłość się skończy.

''Bo miłość to nie jest i nie... teksty

legalove dodano: 30 stycznia 2015

''Bo miłość to nie jest i nie może być zwykłe uczucie. To nie przyzwyczajenie ani życzliwa troska. Miłość to szaleństwo, to serce, które wali jak szalone, światło, które spływa wieczorem wraz z zachodem słońca, chęć poderwania się z łóżka nazajutrz, tylko po to, by spojrzeć sobie w oczy.''

  Może ''okay'' będzie naszym... teksty

legalove dodano: 29 stycznia 2015

- Może ''okay'' będzie naszym ''zawsze''? - ''Okay''. ♥

Możesz spotykać ludzi lepszych ode... teksty

legalove dodano: 15 stycznia 2015

Możesz spotykać ludzi lepszych ode mnie, zabawniejszych ode mnie, dużo ładniejszych niż ja, ale jest jedna rzecz, którą chcę Ci powiedzieć. Zawszę będę dla Ciebie, kiedy oni Cię zostawią.
Autor cytatu: selektywnie

163 dni !       teksty

legalove dodano: 15 stycznia 2015

163 dni ! < - ;

''Znalazłem ją na brzegu... teksty

legalove dodano: 15 stycznia 2015

''Znalazłem ją na brzegu psychicznych załamań. Siedziała dyskretnie jakby chciała wykrzyczeć mi swoją ciszę. Niema zmarznięta i samotna, do dziś nie potrafię uwierzyć że była to moja dusza.'' / Brzeg załamań.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV