głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove ''Strach jak go pokonać kiedy nie wiesz z której strony uderzy? Nie można przecież oddychać na próbę stąpać jak po rozbitym szkle nie kochać tylko dlatego że si

legalove

legalove.moblo.pl
''Strach jak go pokonać kiedy nie wiesz z której strony uderzy? Nie można przecież oddychać na próbę stąpać jak po rozbitym szkle nie kochać tylko dlatego że się boi
''Strach jak go pokonać kiedy nie... teksty

legalove dodano: 9 stycznia 2015

''Strach, jak go pokonać kiedy nie wiesz z której strony uderzy? Nie można przecież oddychać na próbę, stąpać jak po rozbitym szkle, nie kochać tylko dlatego że się boisz.'' Charlotte ( Nieszyn Jasińska )

TY. JA. ŁÓŻKO. TERAZ! :D teksty

legalove dodano: 9 stycznia 2015

TY. JA. ŁÓŻKO. TERAZ! :D

Cudowne jest to że ludzie dalej... teksty

legalove dodano: 9 stycznia 2015

Cudowne jest to, że ludzie dalej potrafią oddychać, chociaż z każdym oddechem ból jest nie do zniesienia. Wspaniale jest patrzeć na człowieka, który mimo łez potrafi się uśmiechnąć.

169 dni ! . teksty

legalove dodano: 9 stycznia 2015

169 dni ! *.*

Pamiętaj: nigdy nie możesz być... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2015

Pamiętaj: nigdy nie możesz być bezbronna. Nigdy nie możesz pokazać, że jesteś od kogoś słabsza. Gdy ktoś cię obrazi, bij. Gdy cię uderzy, oddawaj dwa razy mocniej. Pamiętaj, że jesteś najmądrzejsza, najładniejsza i najlepsza i żaden śmieć nie ma prawa tobą pomiatać.

 Tylko nie krzycz bo to nie miejsce... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

"Tylko nie krzycz, bo to nie miejsce na krzyk. Nie ma lepszych niż Ty i nie masz więcej niż nic. Teraz, zostały te wspomnienia i łzy i trzeba żyć kurwa, przed nami jeszcze tyle dni." / HuczuHucz ;)

Temu kto cię nie szuka nie zależy... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

Temu kto cię nie szuka, nie zależy na tobie. Ten kto za tobą nie tęskni, nie kocha cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w twoim życiu, ale ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają: słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują cię tylko jako jedną z opcji.
Autor cytatu: fumik

 Miałam zamiar podejść do Ciebie i... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

"Miałam zamiar podejść do Ciebie i zapytać, czy masz wolny wieczór, ale uświadomiłam sobie, że wieczór to za mało, więc chciałabym zapytać od razu, czy masz dla mnie wolne całe swoje życie." ♥

''Gdy zobaczysz w jej oczach łzy... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

''Gdy zobaczysz w jej oczach łzy, nie pytaj się dlaczego i tak Cię okłamie. Ale bądź przy niej i oboje milczcie. Dla niej cisza to lekarstwo. Gdy zobaczysz jej pociętą rękę nie pytaj się jak to się stało, i tak Ci nie powie prawdy, bo ona jest inna.. Ona ma swój świat, zamyka w sobie cały ból, chce go udusić a później wypłakać, cały czas z nim walczy. Nie umie się zwierzać, za bardzo ją to boli.. Wszyscy mają ją za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje, ale ona się śmieje, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb jej oczu, poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć co ona czuje, nie potrafi ufać ludziom.. więc staraj się ją tego nauczyć.''

wybucham  jak wulkan! zalewam... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

wybucham - jak wulkan! zalewam gniewem, niczym lawa glebę. nie dotykaj, bo poparzę, stopię, zniszczę, skażę. a po wszystkim zastygam jak magma, zostawiając ślady.

171 dni   teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

171 dni ;-))

'Ludzie demolują życie innym... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

'Ludzie demolują życie innym ludziom, ale tylko dlatego, że są przez nich zapraszani i wpuszczani.' Jakub Żulczyk

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV