głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze tamten dzień oszukał moją wyobraźnię. Jeden ruch rozdzielił nas na wieki. Jeden gest był niepotrzebny nie zaprzeczysz. ''U

legalove

legalove.moblo.pl
Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze tamten dzień oszukał moją wyobraźnię. Jeden ruch rozdzielił nas na wieki. Jeden gest był niepotrzebny nie zaprzeczysz.
Tamten dzień rozdzielił nas na... teksty

legalove dodano: 10 marca 2015

Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze, tamten dzień oszukał moją wyobraźnię. Jeden ruch, rozdzielił nas na wieki. Jeden gest, był niepotrzebny nie zaprzeczysz.

''Uciekasz  całe swoje życie... teksty

legalove dodano: 7 marca 2015

''Uciekasz, całe swoje życie uciekasz. Uciekasz przed wszystkim, uciekasz przed każdym, uciekasz przed sobą. Boisz się pokazać jaki jesteś naprawdę, a gdy już się pokażesz, uciekasz, żeby nie żyć z tą świadomością, że jesteś odkryty. Zostawiasz po drodze ludzi którym zależy, albo tych, którym przestało zależeć, bo nie możesz znieść myśli, że przestali Cię kochać. Przecież Ty też przestajesz. I też Cię boli, kiedy oni uciekają. Ktoś wreszcie musi przerwać ten obłęd. Zatrzymaj się, zostań, usiądź, pomyśl. Daj sobie chwilę, pozwól sobie na cierpienie. Ucieczka przecież niczego nie naprawi. A kiedy przypadkiem się potkniesz i upadniesz, wszystko to, co zostawiłeś za sobą Cię dopadnie. Wiesz, że tak będzie. Zawsze tak jest. Nie dopuszczaj do tego. Zmierz się z tym od razu. Wtedy jeśli kiedyś upadniesz, nie będzie tego całego ciężaru, który nie pozwala Ci wstać.'' Charlotte Nieszyn-Jasińska.

chciałabym już  oj chciałabym  no... teksty

legalove dodano: 4 marca 2015

chciałabym już, oj chciałabym, no ale.. 115 dni, i can't wait ;)

powietrze paliło się od Twoich ust... teksty

legalove dodano: 3 marca 2015

powietrze paliło się od Twoich ust , a wielkie deszcze rodziły się z piętrowych chmur . i w oka mgnieniu ciepło tych wspólnych dni, zmieniłeś w piekło. to w nim jestem dziś .

Jak oszałamiająca... teksty

legalove dodano: 3 marca 2015

Jak oszałamiająca krys­ta­liczność zi­my i jej płatków. Jak wios­na w pa­lecie kwiatów. Jak kruchy lot mo­tyla. Jak szkarłat­ny zachód słońca. Jak po­ran­na ro­sa na płat­ku i jak de­likat­ny do­tyk ust, który za­mienia się w po­całunek. Tak niet­rwała a za­razem piękna pot­ra­fi być miłość.

 Są rzeczy  które na zawsze... teksty

legalove dodano: 3 marca 2015

"Są rzeczy, które na zawsze pozostają w jakimś stopniu zniszczone, nawet jeśli się je naprawi." Josephine Angelini

lubię kiedy dotykasz mojej duszy... teksty

legalove dodano: 3 marca 2015

lubię kiedy dotykasz mojej duszy, napinasz delikatnie struny moich zmysłów, spijasz wargami miłość z moich ust. a potem się budzę, choć mogłabym śnić wiecznie..

''Jak podróż do miejsc sprzed lat.... teksty

legalove dodano: 3 marca 2015

''Jak podróż do miejsc sprzed lat. Jak czerwone cabrio, biel egzotycznych plaż. Jak najlepszy film - ten sam i buty kolejne, choć mam sto innych par. Jak młody dzień, skryty mgłą, a ja jestem już daleko stąd, bo zadzwonił ktoś - jedna z wiodących firm i wiem, że los mi otwiera drzwi. Chciałabym porównać to do Ciebie dziś. Rozglądam się dokoła i.. W moim świecie nie ma nic, jak Ty..'' ♥

''przyjdź i kochaj. za wszystko... teksty

legalove dodano: 2 marca 2015

''przyjdź i kochaj. za wszystko, pomimo wszystko. bez końca i na zawsze. mnie.''

Chciałabym  żeby zza chmur znowu... teksty

legalove dodano: 2 marca 2015

Chciałabym, żeby zza chmur znowu wyszło słońce. Chciałabym jakoś przeżyć te cztery miesiące bez Ciebie. Mam nadzieję, że mimo trudności pokonam tą ciężką drogę i będziemy mogli być ze sobą codziennie, już na zawsze. O niczym innym nie marzę. Chciałabym budzić się już obok Ciebie rano, całować Cię na dzień dobry i przynosić Ci śniadanie do łóżka. Chciałabym zasypiać przy Tobie z myślą, że jestem dla Ciebie najważniejszą osobą na świecie. Tylko przy Tobie mój sen jest spokojny, kiedy Cię nie ma wariuję, nie mogę spać i popadam w melancholię.

urodziłem się w miejscowości gdzie... teksty

legalove dodano: 2 marca 2015

urodziłem się w miejscowości gdzie żyją dobrzy ludzie. co wieczór słońce zachodzi, co ranek wschodzi, tak tu mamy co dzień. ♥

117 dni :    teksty

legalove dodano: 2 marca 2015

117 dni :- >

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV